Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 19:53:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Изберете град  (Гласуването приключено: март 16, 2011, 13:58:07 )
Дряново - 7 (16.7%)
Елена - 25 (59.5%)
Троян / Чифлика / - 10 (23.8%)
Общ брой гласове: 42

Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща 2011  (Прочетена 98822 пъти)
 
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: май 15, 2011, 17:09:34 »

Срещата мина прекрасно!  yahoo Изключително се радвам, че успях да се запозная лично с момичетата.smile Всички са усмихнати, готини и позитивни и се върнахме заредени с положителни емоции. Времето беше чудно и в тон с настроението. Sunshine
Със сигурност ще присъстваме и на следващи срещи.
Извинявам се, че съм кратка, но за малко имам интернет. Предполагам другите ще разкажат подробно.
« Последна редакция: май 15, 2011, 17:22:50 от Nataliya » Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: май 15, 2011, 17:21:56 »

Тъкмо се прибираме - срещата беше страхотна :)времето благосклонно към нас и  както винаги си изкарахме страхотно - много се радвам, че се срещнах с момичетата които не познавах лично- страхотни сте - дечицата са също невероятни - не съм се зареждала толкова положително от много време на сам. Съжалявам само че не успях много да си поговоря повече с Дени и Явор и с Angel4e и съпруга и.

Момичета за мен и съпруга ми беше огромно удоволствие да бъдем заедно с нетърпение очаквам следващата ни среща smile

Лични благодарности на Ваня, че се беше погрижила за нашият комфорт - и за това че всичко беше организирано по перфектен начин. Още веднъж благодаря!!!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: май 15, 2011, 17:33:53 »

Е, то какво да разказваме, снимките ще разказват! И аз съм много доволна, дори надмина очакванията ми. А това, че мъжа ми е доволен ме изненадва най-много.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: май 15, 2011, 17:40:36 »

angel4e - само чакай и гледай след няколко седмици мъжете започват сами да подпитват: "а ние кога ще се събираме пак ?" казвам го от личен опит smile на тях също много им харесват срещите smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 15, 2011, 17:51:39 »

Срещата мина прекрасно,аз друго не съм и очаквала де. Когато имам повече време ще се включа подробно,сега само да кажа: Благодаря на Фийби за организацията,на Тео за изненадите и на всички присъстващи за приятното изкарване.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: май 15, 2011, 17:55:53 »

Качих набързо някои снимки, но представа за събитието ще добиете от хората с професионалните фотоапарати. Аз май съм наблегнала да снимам повече нашето слънце.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150184026377795.313648.659457794&closeTheater=1
« Последна редакция: май 15, 2011, 23:00:30 от Nataliya » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: май 15, 2011, 18:48:15 »

Нати, много хубави снимки. Разгледах ги с голяма доза носталгия по миналогодишната среща, на която успяхме да отидем. Много се радвам, че сте си искарали добре smile Догодина и ние сме с вас  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: май 15, 2011, 21:08:14 »

Няма да ви повтарям  blum Ама времето, мястото и хората бяха невероятни.  yahoo Заредена съм с много положителна енергия след срещата и дано успеем да се организираме за морска почивка, както говорихме на тръгване.

Аз в момента свалям снимките и при първа възможност ще ви ги покажа. Но нали ме знаете - наблегнала съм на пейзажите, дръвчетата и цветчетата, и така цели 2 ГБ sarcastic Разчитам на снимки от мадамите с хубавите фотоапарати  girl_wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: май 15, 2011, 21:21:31 »

Страхотни снимки!  good Много е красиво там! Виждам и вечерята е била весела! А и тортата-изненада е страхотна!  Bravo
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 15, 2011, 21:30:19 »

ихаааааааааа...супер яд ме хваща че не съм могла да дойдааааа  cray
изкарали сте си страхотно  yahoo снимките само говорят по себе си  yahoo
много се радвам да чета тези толкова позитивно заредени постове. Заредихте ме и мен супер положително... yahoo
следващия път дано да съм си в бггггггггг...  air_kiss
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: май 16, 2011, 00:35:51 »

BeRa, следващия път ще го планираме от по-рано, за да може и вие от чужбината да се организирате и да дойдете  girl_wink

На който му се зяпат снимки и от мен, да скача във ФБ.  blum
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: май 16, 2011, 09:22:18 »

Изключително се радвам, че тази година имах възможност да дойда на националната среща и да се запозная с момичетата лично. Прекарах страхотно и силно се надявам да успявам и друг път да се включвам в тези събирания, защото настроението, с което се прибрах вкъщи, беше невероятно, не може да се опише  chee.
Съжалявам само, че не успях да се включа и в неделя  sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: май 16, 2011, 10:23:16 »

Извинявам се значи вие може да се ядосвате, че на свтбата еди кой си ви е казал в последния момент, че няма да дойде там където можете наистина да варирате с куверти, но на такова събитие не може да се ядосва човек.Двоен аршин нещо.А и като се има в предвид че организатора има създадено име в тези градчета и така вреди на себе си, на вас това нищо не ви говори нали.

Супер сте си изкарали, завиждам ви благородно и искренно се надявам да мога да ви видя някой ден всичките smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: май 16, 2011, 10:53:02 »

Аз съм доволен от срещата.
Времето беше като по поръчка.  Sunshine
Страхотно е, че успях да се запозная с толкова много хора.
Първоначално нямах възможност да присъствам, но се получи така, че ми се отвори тази прекрасна възможност и се възползвах lol

Благодаря на Ваня - fiibi за организацията. Съжалявам, че нямах възможност да си взема фотоапарата. Сега ще чакам да качите всички снимки, след което ще ги събера в обща галерия.

Ще спомена Denica и Явор, на които няколко часа преди срещата са им разбили автомобила, но въпреки това направиха всичко възможно да дойдат. И в този ред на мисли ще изкажа моето голямо разочарование от Булечка (˙·٠Butterfly™٠·˙)  lac - до последно не вярвах, че няма да дойде и още повече няма да ни се обади. Нямам идея каква е причината, но поне едно обаждане и щяхме да решим проблемите. Затова с admin взехме решение да отнемем правата на супер модератор. Никак не ми е приятно това решение, но приемам неидването като отношение към всички присъстващи. Просто нямаше как да остане незабелязано и без последствие.

« Последна редакция: май 16, 2011, 11:20:13 от Teo » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #329 -: май 16, 2011, 10:57:14 »

Само да допълня към поста на Маги.
Момичета, не забравяйте, че много от вас си общуват тук само виртуално и колкото и да се чувстват близки, при живия контакт се различават характерите и когато някой не е сериозен, това не може да се подмине. Може да не е любезно, но е напълно заслужено, макар да не ви харесва. Вие не познавате всички, нито сте наясно с цялата организация, която тече за тази среща от 2 месеца, хубаво е да изкажете мнение, но не мислите ли, че някои детайли ви убягват и е неучтиво от ваша страна да се изказвате за човек, поел отговорността за 36 човека, от които 11 души не дойдоха, въпреки пълната свобода в избора и това, че всичко беше твърдо уговорено достатъчно дълго назад във времето?

За всички, които някога ще идват на форумски срещи, искам да кажа, че е редно да мислят добре над това какви ангажименти поемат - ние не сме някаква организация на хора, дето си нямат работа и сме винаги на разположение - срещите отнемат лично време, понякога пари, а често и това да се откажеш от лични ангажименти в името на срещата, която подготвяш - редно е, ако някой не успее да дойде, да предупреди за това в нормален срок, не в деня преди тръгване, да напише сериозни причини, а не само да изфиряса или да драсне, че така се е случило. Бъдете сериозни и отговорни. Никой не ви ангажира с друго, освен вашата честна дума. Ако и нея обаче я няма, нямате никакво право да се сърдите на тона или последствията. Нека това служи за пример следващия път.

Момичета от срещата - щастлива съм, че все пак успях да ви видя, въпреки премеждията. Бъдете здрави и до скоро виждане. Фийби,  Bravo Bravo Bravo за всичко, невероятна си!

Тео, благодарим за изненадата!  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines