Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 13:27:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 270313 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: март 06, 2009, 17:58:22 »

Е, защо пък да го тормозиш излишно човека, в моя албум има още един "негов човек"  sarcastic funnytooth DANCE Както му е удобно така - дори и без вратовръзка пак може да изглежда елегантно и добре, какво толкова.  good

А пък продавачката в магазина също беше на мнение, че за типа костюм, към който сме се насочили, е по-добре да е без вратовръзка. Тя дори каза, че е виждала младоженци, които си купуват само ризи и панталони, без сака дори - така им харесвало и въобще не се учудваше.
Моят мъж също иска да си купи само риза и панталон.Той през целия си живот да е облякъл 4 пъти нещо по официално и то жинагио без сако и вратовръзка. Не ми се спори с него по този въпрос, а и аз си го харесвам само с риза и панталон. blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 06, 2009, 18:09:52 »

Моят мъж също иска да си купи само риза и панталон.Той през целия си живот да е облякъл 4 пъти нещо по официално и то жинагио без сако и вратовръзка. Не ми се спори с него по този въпрос, а и аз си го харесвам само с риза и панталон. blum

Ето, още някой от нашата партия  Wink Много се радвам, че мислите така  Bravo - вратовръзката не е задължителен елемент, ако някой се възмущава как така без вратовръзка - за мен е признак на закостеняло мислене.  nea
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 07, 2009, 10:08:25 »

Е, защо пък да го тормозиш излишно човека, в моя албум има още един "негов човек"  sarcastic funnytooth DANCE Както му е удобно така - дори и без вратовръзка пак може да изглежда елегантно и добре, какво толкова.  good

Ооо, той му е фаворита даже!!!
Без вратовръзка, с къс ръкав... просто още като ви гледа албума и беше изпаднал в луд възторг funnytooth
Но да, като се замисля може би е прав, а и сватбата е август... айде- нека е така.. а и по-добре, вместо да ми пъшка колко му е топло  или как се задушава...crazy
А снощи бил сънувал, че е с поло на сватбата ROFL
« Последна редакция: март 07, 2009, 10:12:09 от mucito » Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 07, 2009, 10:20:26 »

На риза с къс ръкав си е направо забранено да се сложи вратовръзка  good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 07, 2009, 10:36:13 »

На риза с къс ръкав си е направо забранено да се сложи вратовръзка  good
Tова е ясно, въпросът беше, че не само е без вратовръзка, но е и с къс ръкав Wink
« Последна редакция: април 06, 2009, 09:33:37 от maria_lakova » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 07, 2009, 21:12:11 »

mucito , щом става въпрос за сватба през август - наистина е безсмислено да тормозиш човека.
Все пак лято е.

Но ако толкова държиш, може компромисен вариант - с вратовръзка по време на официалната част, докато е със сако - така ръкавът е дълъг и вратовръзката е ок, а и няма да е за много дълго време.
В момента, в който влезете в ресторанта - маха сакото и естествено вратовръзката и остава по къс ръкав.  good
Ние също мислихме за такъв вариант евентуално, но в крайна сметка аз бях крайно против вратовръзки лятно време, той също не се натискаше - в общи линии  аз решавах нещата  pardon
Но вратовръзката далеч не знак за равенство на официално облекло.
Напоследък забелязвам, че много политици, тв водещи и други публични личности се появяват със сако и риза, без вратовръзка.

Дано съм те убедила да не го тормозиш човека.  smile

А това за полото - ме утрепа направо lol Смятай, от тези дилеми - с вратовръзка или без, кошмари е почнал да сънува горкият младоженец. lol
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 08, 2009, 11:32:16 »

mucito , щом става въпрос за сватба през август - наистина е безсмислено да тормозиш човека.
Все пак лято е.

Но ако толкова държиш, може компромисен вариант - с вратовръзка по време на официалната част, докато е със сако - така ръкавът е дълъг и вратовръзката е ок, а и няма да е за много дълго време.
В момента, в който влезете в ресторанта - маха сакото и естествено вратовръзката и остава по къс ръкав.  good
Ние също мислихме за такъв вариант евентуално, но в крайна сметка аз бях крайно против вратовръзки лятно време, той също не се натискаше - в общи линии  аз решавах нещата  pardon
Но вратовръзката далеч не знак за равенство на официално облекло.
Напоследък забелязвам, че много политици, тв водещи и други публични личности се появяват със сако и риза, без вратовръзка.

Дано съм те убедила да не го тормозиш човека.  smile

А това за полото - ме утрепа направо lol Смятай, от тези дилеми - с вратовръзка или без, кошмари е почнал да сънува горкият младоженец. lol


Аиде, нека си е така- без вратовръзка и по къс ръкав! Аз не че съм кой знае какъв привърженик на вратовръзките(никак даже), но де да знам мислих, че така трябва да е.. pardon
Но наистина като се замисля, нека да му е добре в крайна сметка! ПЕЧЕЛИТЕ blum
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #217 -: март 08, 2009, 21:24:13 »

Има климатици дори и в църквите вече, много се е стреснал твоя бъдещ съпруг  Wink А като се появи така неглижарски на сватбата как ще се впише до твоята прелестна официална рокля? Адмирирам идеята на Kiksi
Цитат
Но ако толкова държиш, може компромисен вариант - с вратовръзка по време на официалната част, докато е със сако - така ръкавът е дълъг и вратовръзката е ок, а и няма да е за много дълго време.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 08, 2009, 22:31:32 »

много ми харесва този костюм...и цвета и модела ив сичко...не знам на милото дали ще му отива обаче като модел  crazy
иначе е страхотен и ако могат да го ушият СЪщИЯ...няма да е зле...


* nexton [800x600].jpg (73.94 KB, 400x600 - видяно 432 пъти.)
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 09, 2009, 08:39:50 »

Има климатици дори и в църквите вече, много се е стреснал твоя бъдещ съпруг  Wink А като се появи така неглижарски на сватбата как ще се впише до твоята прелестна официална рокля? Адмирирам идеята на Kiksi
Моята рокля ще е малко по-различна от типичните също, така че може и двамата да сме малко "по-неглижарски",  tease вече склоних, а и май ще ни е по-добре наистина!
kiksi, на теб едно голямо мерси от него  give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 09, 2009, 11:43:07 »

Violet, аз все си мисля, че моят се вписа доста добре до булчинската ми рокля, нищо, че беше с къс ръкав и без вратовръзка smile , може би, защото и моята рокля беше по-неглижарска и нетипична.
Съгласна съм с теб, че няма това облекло да е много подходящо до булка с обемна рокля с 3 обръча примерно или шлейф. 

Но щом и mucito смята да е с по-разчупена рокля, значи ще се впишат идеално един до друг в тази си визия - лятно, свежарско и небрежно.  good mucito, предай на твоя младоженец, че с удоволствие съм агитирала за неговата кауза smile 
« Последна редакция: март 09, 2009, 11:45:48 от Kiksi » Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 09, 2009, 18:51:49 »

В крайна сметка всеки си има вкус... моя младоженец, въпреки моята по - плажна визия (поне аз така си я предватвям  blum) иска да е със смокинг  tease Нищо че аз ще бъда с цветя в косата, неофициални бижута и съвсем семпла рокля  blush Така че е важно преди всичко и дватама да се чувсваме/те добре  good
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #222 -: март 10, 2009, 02:13:56 »

mucito , значи нещата се нареждат перфектно , започва да звучи забавно  Wink
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #223 -: март 10, 2009, 09:19:15 »

аз пък съм на мнение, че тъй като това е един необикновен и неповторим ден за двама ни и както аз съм облечена като принцеса със сватбена рокля, така и милото трябва да се облече елегантно. Моят мъж си го представям в костюм с цвят мръсно бяло, ленен ... той е с тъмна кожа и светлото много му отива  heart....

момичета, ако мъжете ви не си падат по-саката... помислете за елече smile


BeRa, костюмът е страхотен. пролетта ще пуснат такива по магазините. ВИжте в капаска и драго и радо girl_wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 11, 2009, 12:31:35 »

Моито Мило напоследък доста следи какво се пише тук и вчера ми заяви, че започва да се чуди дали да не облече сако и да сложи вратовръзка, за да не му се смеели гостите. Представяте ли си. Даже обсъждаха с кума заедно да пазаруват, защото и кума не си пада по саката и вратовръзките Xixixi

Само като си помисля и ме напушва смях какъв пазар ще е  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines