Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 18:08:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 2 част  (Прочетена 162800 пъти)
 
sheli
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 05, 2008, 19:23:05 »

ето една идейка от мен



* 02.jpg (65.72 KB, 530x371 - видяно 447 пъти.)
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 05, 2008, 20:25:51 »

Някакви впечатления от hair studio FETISH?
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 05, 2008, 20:34:38 »

 smile smile smile ето едно предложение


* salon-n-1-big[1].jpg (74.19 KB, 500x481 - видяно 405 пъти.)
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 09, 2008, 09:20:48 »

Ужас,фризьорклата се изложи,исках прическа по снимка,и тя не направи нито едно нещо от нея,направи коренно различна причекса от тази ,която аз исках,и другия път ще съм с друга пробна,и така ще ходя,докато не ми направи такава ,с каквато да се харесам.Иначе моя мъж ме хареса,ама аз нещо-не.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #34 -: март 09, 2008, 09:48:52 »

Колко пари ти взема за пробната прическа?
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 09, 2008, 13:44:36 »

15лв/наполовина от цената за прическа за деня-30лв/
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #36 -: март 09, 2008, 13:59:44 »

Доста добра цена. Обикновено прическите са от 50лв. нагоре.
Там където аз искам една прическа за булка е 70лв.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 10, 2008, 09:21:49 »

Ужас,фризьорклата се изложи,исках прическа по снимка,и тя не направи нито едно нещо от нея,направи коренно различна причекса от тази ,която аз исках,и другия път ще съм с друга пробна,и така ще ходя,докато не ми направи такава ,с каквато да се харесам.Иначе моя мъж ме хареса,ама аз нещо-не.

Сладурана аз по тази причина смятам, че пробната прическа е напълно излишна. Дори фризьорката да успее да те направи веднъж като на снимка, няма никаква гаранция, че втория път ще успее. Аз за абитуриентския ми бал отидох директно на прическа, занесох си снимка и признавам хубаво ме направиха, но нямаше нищо общо със снимката.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 10, 2008, 10:08:59 »

Аз за моя бал си правих пробна.. хареса ми и реших да остане същата за самия ден. Но втория път като отидох ми я направиха някак си по-различна. Беше хубава, признавам, не не беше като пробната... Така че въпроса е да имаш доверие на фризъорката, че ще си свърши работата, но е почти невъзможно прическите да са 1 към 1 със снимка, която даваш. най-малкото зашото косите са с различна структура  smile
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #39 -: март 10, 2008, 10:11:58 »

Аз все още се чудя дали да искам пробна прическа или само да отида да обясня какво искам и да се разбереме за час на самата сватба. Знам ,че е голям риск, но все още се чудя
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 10, 2008, 10:25:05 »

Ани, отиди и си направи пробна прическа, аз въпреки че знаех точно какво искам на първата пробна прическа не се харесах и правих втора. Не си заслужава да се ядосваш в деня на сватбата, заради това че не си си направила пробна прическа. Пък и предствави си, че фризьорката не те разбере и те направи съссем по друг начин angry
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #41 -: март 10, 2008, 10:30:38 »

Аз преди бала си правих пробна и се харесах, а на бала фризьорката ми направи съвсем друга прическа, просто ужасна Oh my ...
Наложи се да ми прави втора и почти закъснях за бала. Сега ще ходя на друго място, но пак не съм сигурна какво ще стане.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 10, 2008, 10:34:27 »

И  друго, което ми прави впечатление при много фризьори и гримьори - болшинството от тях въобще не се съобразяват с пропорциите и формата на лицето. Например един бритон би направил кръглото лице да изглежда още по малко, или на жени с високи чела или продълговати лица им опъват косата така, че да им се открие цялото лице и да им изглежда още по продълговато. Една и съща прическа не стои еднакво на всеки и това фризьорите трябва да го знаят по-добре от всеки друг.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #43 -: март 10, 2008, 10:38:04 »

Съгласна съм с теб ,но много често булките искат такива прически, които не им отиват и фризьора просто ги прави така както те са поискали. Аз примерно имам малко лице и според фризьорката трябва да съм с вдигната коса ,но аз си имам друго виждане и искам пусната коса.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 10, 2008, 15:00:31 »

Аз задължително ще имам пробна прическа. Само че при моята фризьорка нещата са малко по различни от тези, които разказвате. При същата бях за бала. Като отидох на пробна прическа тя каза "Сядаш и докато не харесаш това, което се получи няма да ставаш". Тоест ако ми направи прическа, която не ми харесва я разваля и почва наново. Конкретно за бала тя дори дойде в къщи да ме види с роклята и бяхме уточнили какво ще бъде преди да отида, така че имахме да правим съвсем малко експерименти. По този начин ако фризьорът ти препоръча нещо, което не ти отива или не успее да направи една прическа, не отиваш пак да му платиш втори път за пробна прическа. Пробната прическа не е съвсем като другата - най-малкото се прави колкото да се видиш на момента, а не да издържи цял ден.
Цени не мога да кажа, защото бала беше преди 5 години, но мисля че истинската прическа ми беше около 80-90 лв. Трябва да уточня обаче, че имах коса до кръста, която навиваха на съвсем дребни ролки, бях в салона 4 часа и част от времето работеха 2 жени по мен. Тоест не смятам, че е много.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines