Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 12:51:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 192676 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 20, 2008, 09:36:44 »

За текста и печатането на поканите има отделна темичка затова моля ви пишете в нея за печатането на покани.мненията ви за печатането са прехвърлени там.
Активен
atlian
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 20, 2008, 22:56:35 »

Аз много исках сама да си ги правя поканите,но все нещо не ми харесваше  sad и в крайна сметка се ядосах и си ги купих с пеперудки задължително girl_wink ,че тамичката ми е пеперуди...
Активен
atlian
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 20, 2008, 22:57:37 »

а тази е за кумовете
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 21, 2008, 07:09:38 »

Имате ли идея от къде да си намеря пликове 15/15!

Намери ли си пликове? Сега се сетих, че ако си от София, в централната поща има най-различни пликове - там сигурно ще можеш да си намериш нещо!  good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 21, 2008, 08:26:21 »

Намери ли си пликове? Сега се сетих, че ако си от София, в централната поща има най-различни пликове - там сигурно ще можеш да си намериш нещо!  good
Не съм намерила, но не съм и търсила общо взето! От София съм, но ще съм ти благодарна ако ме подсетиш къде е централната поща! give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 21, 2008, 08:56:19 »

Здравейте! нашите покани ще го поръчваме през месец Май. Ето го сайта: http://www.pokani.com/svatbeni_snimki_5.htm  -   тази с перцето! Имат и златисти пликчета, а мисля и да прикача към пликчето бяла платнена панделка. Дано да стане всичко както си го представям. Но ще ги раздаваме средата на Юни! Успех и на вас!
« Последна редакция: април 23, 2008, 12:11:46 от maria_lakova » Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #201 -: април 21, 2008, 13:32:17 »

Здравейте,момичета! Отдавна разглеждам форума,но за първи път пиша. Е,и на нас ни предстои сватба, но чак през 2009г (макар,че моето мило настояваше да е през август тази година,но аз искам да имам повече време за подготовка   girl_wink ). Много оригинални идеи имате и естествено аз мисля да се възползвам от някои  smile Та...за поканите - ами аз искам да са със снимка,на която да е напечатан текстът,но снимката да стои по-скоро като фон.Не знам дали това е съвсем възможно,или ще трябва текстът да е на паус и да го сложа върху снимката  pardon .Поразпитах тук-там дали ще стане без паус и...може и да се получи  smile Дори сега една приятелка ще ми направи пробна  Wink Но има и още нещо...искам за поканите за най-близките ни приятели и роднини да използвам снимка на нас и тях заедно  biggrin Сега вече започнах и правенето на тези снимки - използвам всеки удобен момент и ... "хайде да се щракнем"  Wink .Никой от тях не знае,трябва да е изненада  yahoo  Какво ще кажете,дали ще е хубаво  pardon

bless_girl  и аз съм се спряла на покани със снимка, но като че ли клоня към варианта с паус, защото ми се струва че ще е по-лесен за изпълнение. Ще се радвам да покажеш резултатите и да споделиш каква е "технологията" без паус smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 21, 2008, 13:38:23 »

bless_girl , страхотна идея. Bravo Това със снимката като фон, може да стане - само малко повече умения по някои комп. програми ти трябват.  good Нашата покана е със снимка, но на заглавната страница. И за мен това си остава много по-голям спомен след години.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 21, 2008, 13:57:23 »

Ние ще сме с такава покана, на която снимката е като фон!
Ще ви пусна тази за кумовете!


* Copy of DSC00049.JPG (28.63 KB, 228x269 - видяно 2732 пъти.)
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #204 -: април 21, 2008, 14:02:23 »

Ето тези на които съм се спряла:

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: април 21, 2008, 14:03:31 »

Не съм намерила, но не съм и търсила общо взето! От София съм, но ще съм ти благодарна ако ме подсетиш къде е централната поща! give_rose

 girl_wink
Ул. Гурко №6:
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 21, 2008, 14:22:23 »

bless_girl  и аз съм се спряла на покани със снимка, но като че ли клоня към варианта с паус, защото ми се струва че ще е по-лесен за изпълнение. Ще се радвам да покажеш резултатите и да споделиш каква е "технологията" без паус smile

hellen, може би не най-добрият, но един от най-лесните начини (без необходимостта от разни сложни програми) е, ако имаш програмата за разглеждане на снимки ACDSee (мисля, че тя е най-разпространена), отиваш на Edit Mode:

Оттам отиваш на Exposure:

И оттам променяш гамата на снимката - докъдето ти хареса:

И после си я запазваш с дискетката отгоре под друго име и готово!  good girl_wink

Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #207 -: април 21, 2008, 14:36:08 »

menyanthe  мерси за отговора good. Но аз нямах точно предвид компютърната обработка, а по-скоро имах предвид че с паус ще е по-лесно да отпечатам поканите, тъй като снимките мога да ги извадя в някое фото по нормалния начин и текста да го разпечатам вкъщи на принтера. Иначе ако снимката ми е като фон и я разпечатам на принтера ми се струва че няма да излезе много добре, а ако отида да ми ги напечатат в някоя печатница ще излезе доста по-скъпо. Но в крайна сметка може да пробвам и двата варианта и да видя кой по ще ми хареса.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 21, 2008, 14:39:04 »

Аз вчера приключих с пробния вариант на нашите покани - ние също имаме снимка, но нашата е черно бяла, защото самата покана е червена и ако снимката е цветна ще стане ..... nea

Отпечатана е на самата покана, а текстът е на паус и стои върху снимката  smile Подобно на тези, които са показани  Wink

Получи се добре .... ще опитам да я снимам довечера и да я покажа  good
« Последна редакция: април 21, 2008, 14:40:39 от Gerka » Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 21, 2008, 14:45:07 »

Ето тези на които съм се спряла:



и нашите са нещо позобно,аз вече ги бях показала тук
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,6990.15.html

и ние си ги правихме съвсем сами и с най-обикновен принтер  smile
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines