Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 16:09:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кучета  (Прочетена 61803 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 29, 2007, 17:06:40 »

Нас пък за сега ни спира това, че живеем в момента с нашите и мислим след нова година да се местим, ще сменяме квартирата, защото живеем под наем. И мислим да се отделим с милото някъде сами и тогава ще си вземем толково мечтаното кученце и едно-две папагалчета за милото, че само реве (много иска папагалчета).  yahoo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #16 -: ноември 29, 2007, 17:10:23 »

Страхотна тема  Bravo браво на Наталчето  Bravo Обожавам животинки и се разтапям при вида на всяко ... и вие тук сега така ме заредихте с вълнение покрай тези мили същества  dog  
Почвам от зад напред:
kleo_20 имам познати с черно дакелче, момиченце е и ще попитам дали няма да я водят на мъжкарче и от поколението да те зарадваме с един мъник  dog
tonitta малката бамбина е страхотна  girl_in_love голям сладур, представям си я каква е гушлива и тя като вас  girl_in_love куче с късмет с такива "мама и тати"
prin4ipessa мопсчето е страхотно  girl_in_love моята сестричка иска да си вземе също такова, момиченце и вече дори му е измислила име - Тайра  Wink а алергията е коварно нещо и дано излезе, че си резистентна към тези пухчета  good
Наталия Борисова супер сте го замислили, ще си живеете дружно в новата къщурка с един куп сладурковци  girl_in_love няма да ви е скучно никак  blum

Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #17 -: ноември 29, 2007, 17:18:17 »

Този бау съм го снимала преди време и бисквитката аз му я дадох  tease


* mopsi.jpg (29.42 KB, 640x480 - видяно 420 пъти.)
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #18 -: ноември 29, 2007, 17:31:45 »

Миналата зима на ските попаднахме на този малък сладур, който разбуни духовете в нас и искахме да си вземем такова хъски, но тъй като все още живеем поз наем, решихме да изчакаме до следващото лято, когато ще се пренесем в нашата си къщурка и едва тогава ще потърсим малкия сладур за нас  dog Обаче бързо влезнахме в дилема, защото аз от малка харесвам голдън ретрийвърите и си умирам за такова ... и сега не знаем кое ще надделее като желание ... моето или на патето. Той е за хъски ... и тях обожавам, но си искам ретрийвърче .... искам го в цвят капучино, дългокосместо и .... нямам търпение да си го имаме  girl_in_love
Ако не сте гледали Eight below филма, гледайте го, няма как да те се влюбите в тези кучета  LOVING
Ето го и хъсито:


Ето и други хъсита:


« Последна редакция: ноември 29, 2007, 17:34:19 от Katitka » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 29, 2007, 17:44:58 »

кате и аз обожавам голдън ретрийвърите!Много са добри и умни!изключително благородни животни!Но ако сте в апартамент как ще го гледате?Аз като знам нашето малко кутре колко играчки и принадлежности има и как едва му стига мястото да търчи,не мога да си представя какво ще прави голдънчето,ако е в апартамент...Все пак ти пожелавам да го имаш щом така силно го искаш!С моето кученце сбъднах своята мечта да имам още едно такова! yahoo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #20 -: ноември 29, 2007, 17:51:30 »

Искааааааммммм  yahoo .... толкова много искам, че ако го имам един ден, ще се побъркам от щастие  yahoo yahoo yahoo Даже на едни приятели сме им казали /на шега разбира се/ да ни подарят за сватбата един ден .... хе хе хе ...
Ние ще имаме две тераси в апартамента, едната е 16 квадрата и там поне ще може да си играе повече на воля. Комплекса, в който ще живеем, ще има и вътрешен двор, в който ще може да тича животинката, а и ние обичаме да се разхождаме по паркове и планини и ще е стархотно да го правим и с един пухкавелко ... така си мисля сега, но все пак ще го премислим ... поне за мислене имаме време smile със сигурност не искаме да измъчваме животинката и ще се погрижим за неговия комфорт  smile
Ето малко от моите любимци и наистина са много умни  good



« Последна редакция: ноември 29, 2007, 17:54:12 от Katitka » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 29, 2007, 18:51:09 »

Ох, тези кучета колко ги обичам Кате, много са умни и любвеобилни. Те са точно тип семейни кучета (като по американските филми - всяко щастливо семейство си има такова куче). Тук в Германия са най-разпространените и най-предпочитаните за домашни кучета, особено в хубавите, големи къщи в предградията. А това сладко мопсче къде го намери? Да не би да е на твои познати? Много е сладичко!  girl_in_love
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 29, 2007, 19:10:46 »

ох и моя мъж иска такова куче,само ме врънка да си вземем,аз обаче малко се плаша от такова голямо животно да живее с нас,но съм решила на някой рожден ден на милото да се престраша и да му подаря.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #23 -: ноември 30, 2007, 09:35:26 »

prin4ipessa  мопсито е на една моя позната, състезателка по конен спорт, било и е подарък и е голям сладур наистина  girl_in_love а моята сестричка иска същото и знам, че си е поръчала в развъдник момиченце  Wink и сега я чакат  Wink измислила й е име - Тайра от Тайра Бенкс  girl_wink
maslinka ще направиш един мъж още по-щастлив с такъв подарък  Bravo

Всяка сутрин като излизам за работа, до нашия блок разхождат една такава красавица, точно каквато я искам и като я видя, всичко в мен се разтапя ....  girl_in_love и все повече го искам това мъниче вкъщи .... и съм си наумила да попитам стопанина дали няма да създават поколения  Wink  .... ехххх..... само още малко търпение до другото лято .....  Girl_sing
 
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 30, 2007, 09:57:43 »

Тонита искам да те разпитам за твоето бау-бау  dog dog dog dog тъй като с милото искам да си вземем животинка като се преместим, винаги сме живяли с животинки се чудим каква порода куче да е !!!! smile искаме малко куче, аз искам от мини-пинчерите - пясъчен, но милото не иска, и вчера му казах за вашето !!! и сега ме интересува колко големи стават, много ли са кекави , ние имаме смеска между пекинез и хин и направо само малко да си подаде носа навънка когато е студено е болна !!!! и горе-долу на каква цена?  smile smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 30, 2007, 10:13:11 »

мен ще ми е мъчно като си вземем да го ставяме само трябва поне първите 2 3 месеца все да има човек около него освен свеки да я викна вместо внуче да гледа куче tease иначе Ели и аз имам при мама два пинчера толкова с амилички едното вече на 11 години милото остаря ама си злобее още  yahoo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 30, 2007, 10:23:53 »

ето я пинчерката, която умря в началото на годината, cray cray милата никога не е злообееела и никога не е хапала някой, беше много добричка !!!! щеше да стане на 10 г.

а това е най-голямата глезла на света !!!!!! казва се ТАРА и е на 9 години !!! smile
и естествено снимка с булката, за разлика от Джиджи тя много хапе и е доста злобна !!!! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 30, 2007, 10:25:19 »

ехее тая пинчерка е досущ като едното мое ама ми е момченце!!толкова мил поглед има  give_rose @}->--съжалявам че е починала много е тъжно  cray
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 30, 2007, 10:29:47 »

ехее тая пинчерка е досущ като едното мое ама ми е момченце!!толкова мил поглед има  give_rose @}->--съжалявам че е починала много е тъжно  cray

имаше киста милата и много се мъчеше, а тъй като беше като малко прасенце винаги беше гладна и пълничка, лекарите не пожелаха да я оперират !!!!! sad и много се мъчеше, така че-подобре, че стана така, за да не се мъчи повече !!!! sad

иначе сме имало много забавни истории с нея като например слагам масата и папането е пиле с ориз и докато викна баща ми и майка ми да вечеряме, на масата е останал само ориза !!!! много смешни случки сме имали с нея !!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 30, 2007, 10:31:37 »

а пък пекинезо-хинката ТАРИ си е на свекърите и те не я дават за нищо на света, и за това с милото искаме някакво животинче ! мислехме за персийка, но аз се влюбих в кученцата на Дидка и Тонита и даже вече мрънкам милото !!!! и той каза да поразпитам какви грижи изискват, колко големи стават, колко струват, знам че са около 500-600 лв. най-малко !!!! ???  tease tease и аз питам и чакам отговор !!!! smile
« Последна редакция: ноември 30, 2007, 14:22:59 от Ели . » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines