Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 09:43:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща - 08.06 в гр. Габрово  (Прочетена 31764 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 09, 2013, 22:38:43 »

Поздравления и от мен за организатора! Толкова перфектна организация, че нямаше проблем да се включим дори в последния момент. Благодаря, Иве!  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 10, 2013, 06:36:17 »

мен ми е мерак да видя общите снимки, които фотографите правиха горе в планината. когато са готови, моля пишете , та да си даваме мейлите на лично. blum

за недошлите, една габровска салата и един габровски котак, който яде и корички от пица (тествах).

« Последна редакция: юни 10, 2013, 06:38:33 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #92 -: юни 10, 2013, 06:46:04 »

А, котакът не е габровски, щом не му е резната опашката Wink.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 10, 2013, 07:07:57 »

е сега там така е модерно, за компенсация, не хранят котките с месо, а с хляб. smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 10, 2013, 08:35:34 »

Момичета, беше много весело, благодаря и аз, че гостувахте на града ни! Аз лично си изкарах супер, въпреки че през повечето време се притеснявах дали ще е хубаво времето, как ще е храната, дали сервитьорката ще изпусне нещо по някого, и т.н., т.н.   lol Xixixi laugh Имаше много емоции, запознах се с много нови и интересни хора и се порадвах на няколко малки сладурковци heart
Kiwi, страшен кадър си хванала!
Angel4e, освен за времето се считам за виновна и за дупките по пътя към местността Градище  tease  insane

Останаха още доста места, на които не успях да ви заведа, но си запазвам тази възможност за някоя следваща среща smile Благодаря на всички ви за хубавите думи! Наистина се постарах и се надявам се всички да са се чувствали добре  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 10, 2013, 08:47:56 »

много се радвам, че сте изкарали хубаво  danceg супер снимки, благодаря, еми, за хубавия котак  Wink чакаме още снимки  give_rose give_rose
ние септември като ходихме в тази част на България, за 1ви път ходих на Соколския и Преображенския манастир, но така ми се ходи пак-чудно място ...  и на двете места останах без думи, само с мислите си, с едно чувство на свобода, отмора ... и да знаете, че там се сбъдват молитвите  girl_wink  heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 10, 2013, 12:14:43 »

Аз имам обща снимка,който иска ще му я изпратя:)
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 10, 2013, 14:11:07 »

Поздрави на Ивето от мен за организацията.


За нас, така или иначе, всичко беше с краката на горе още в началото. Двамата хубостници не винаги ни радват, понякога ядосват - вие се уверихте сами. Палави са  pardon


Успяхме да си починем добре на обяд на поляната до манастира. Там времето беше като по поръчка, пейки, трева, играчки - страхотно.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines