Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 09:17:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ивановденска седмица 07.01. - 13.01.2013  (Прочетена 33945 пъти)
 
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 13, 2013, 18:12:29 »

относно  химикалка, ми щукн а идея  за метална  такава,която  да  гравираш  примерно  Честит  рожден  ден и името и.Нещо изчистено и  стилно,да  слага подписи  н а  долументите
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #91 -: януари 13, 2013, 20:54:00 »

svekarva, Господ като е изсипвал овните по земята около мен направо ги е ръсил от торбата pardon - брат, дядо, кума, близка приятелка и продължаваме от страна на мъжа ми - брат, жена му (т.е. моя етърва). На всичко отгоре децата им, моите племеннички са телчета, но са също през април, а свекърва ми празнува имен ден същия месец!!! tease Не ми е леко да избирам подаръци, ама още по не му е леко на джоба ми blum, защото аз също имам имен ден през април и общо взето се получава "аз на тебе - ти на мене" danceg. Всичко това в добрия смисъл, разбира се! Не по-малко страховито е и през декември, но до следващия има време smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #92 -: януари 13, 2013, 23:21:00 »

относно  химикалка, ми щукн а идея  за метална  такава,която  да  гравираш  примерно  Честит  рожден  ден и името и.Нещо изчистено и  стилно,да  слага подписи  н а  долументите
Това е страшна идея yahoo И смятам да ти я открадна при първи удобен случай yahoo yahoo yahoo
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 14, 2013, 09:05:03 »

хахаха,КРАДЛИИ:))

кради без  проблем
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines