Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 14:39:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предколедна седмица 17- 23.12.2012  (Прочетена 30405 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: декември 17, 2012, 08:05:32 »

Хайде, Коледа идва! Не чакайте да ви се случат чудеса, направете си ги сами!
Да си пожелаем хубава седмица, с хубави мисли, с хубави срещи и с хубаво време /май последното е прекалено амбициозно Wink, но като съм свикнала да ги карам по три.../


* kfledno kafe.jpg (22.18 KB, 403x403 - видяно 2955 пъти.)
« Последна редакция: декември 17, 2012, 08:10:58 от svekarva » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #1 -: декември 17, 2012, 08:12:11 »

Хубава седмица на всички smile Понеже това е финалната работна, пожелавам ви лека работа, коледно настроение  и много приятни изненади!

« Последна редакция: декември 17, 2012, 08:14:22 от kiwi » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #2 -: декември 17, 2012, 08:21:14 »

Добро утро, момичета, аз малко се позагубих, ама съм пак на линия smile
Първо бях в България малко, после като се върнах 2 седмици болна вкъщи и тъй smile

Вече нямам търпение да мине тази седмица и да се започват коледните празници, макар и още да не съм съвсем готова с подаръците...само съм ги измислила и съм поръчала 2 от тях, другите се надявам да набавя тази седмица. Яд ме е, че не можах да се включа в подаръчната тема, ама живи и здрави догодина smile

Пожелавам ви весела и спорна седмица!
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #3 -: декември 17, 2012, 09:04:48 »

Добро утро и от мен.. И аз искам тази седмица бързо, бързо да свършва.....Бях се настроила тази седмица да съм в отпуска, но предколедно съм на обучение и ще съм на работа  diablo С подаръците съм наникъде, поне половинката е уредена с нещо дребно, но от сърце  heart.
Пожелавам ви успешен и ползотворен ден!  smile
« Последна редакция: декември 17, 2012, 09:12:24 от snowy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: декември 17, 2012, 09:27:25 »

Хихихи, при мен седмицата е весела от вчера...След Радините вълнения, сълзи и сополи от гузна съвест и ред още емоции, присъщи на нормална свекърва, започвам да се гледам "през чужди очи" и мисля, че преди Муунчето ще напиша книга. Емиииии, ако ще пращаш тетрадка, пращай, защото случаят си заслужава Wink. Оказа се, че моята сватя леко объркала прахосмукачка с парочистачка. Жената организирала да си купи от тези парочистачки, дето ги рекламират и децата казали, че ще и я подарят за Коледа /като пари/, тя пък решила да купи две от дистрибуторката за да ползва намаление. И понеже ние, в дълбоката провинция, не сме чули за това чудо на техниката, решила, че е нужно да направи демонстрация на уреда пък и да ми бъде подарен по забележителната дата 35 години съвместен семеен живот. Представям си се като онази бабка от рекламата, дето си чисти с кеф и песнИчка си пее, докато чисти. Зер, имам си и аз като нея котка да ми цапа, плета като `алтава да си успокоявам нервите, гледам цветя....Абе 1:1, като копи:пейст съм с дамата. Сега нормалната прахосмукачка поне плашеше котката и заглушаваше фалшивото ме пеене "че в радост и песни животът минава", да му мисли в бъдеще съседката Wink, какво я чака. Та да знаете, че вместо модерна и скъпа прахосмукачка, ще имам модерна, голяма и скъпа прахосъбирачка /щото не вярвам да изкара и година/. От друга страна, вече съм спокойна, че тетрадката и плетените шапки и шалове ще са си съвсем толкова не/нужни, колкото и нашият подарък от тях. Подкрепям с ръце и крака не/вярното че, важен е жестът, а не подаръкът blum.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #5 -: декември 17, 2012, 09:36:09 »

Добро утро от мен и успешна предпразнична седмичка!
svekarva, честита нова придобивка! На мен повече ми харева онази другата баба от рекламата "много обичам да ми е чисто, още от малка съм си такава"  tease От къде ги намират тия баби не знам  pardon Другата култова е, една която обяснява за космодиска "шиироко, хваща якички като мене"  Oh my ...
И ние си имаме нови придобивки - миксер и тостер за триъгълни сандвичи  Torte
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #6 -: декември 17, 2012, 09:43:55 »

Хахаха... парочистачка, вместо прахосмукачка. Хубав е уреда, ние получихме такъв точно за сватбата. По-точно мъжа ми го получи от леля си, с пожелание да си чисти  danceg Моята зам. свеки е страшна .... няма равна, пу пу да не са и уроки smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: декември 17, 2012, 09:56:29 »

sunbunni, как ще ядете триъгълни сандвичи, като не ви са триъгълни устите  Wink?
А, те за космодикса хубаво, че не са се сетили да ми подарят. Че да станем като онази, дето сега си кОпа и плеви и мъжът и и го иска, ама тя не си го дава....Ей, можеше да е много по- лошо...Както обича да казва малкият син в отговор на твърдението ми в предишния пост "ако жестът е един изправен и два свити пръста, май ще се замисля..."
kiwi, ще се наложи да запознаем съпрузите да обменят опит в чистенето. Wink
« Последна редакция: декември 17, 2012, 10:05:02 от svekarva » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #8 -: декември 17, 2012, 10:05:49 »

Добро утро в празничната темичка. Аз също Ви пожелавам да минава по - бързо и всички да запразнявате.
Свекърва аз пък много искам тази парочистачка  blush Ама да видим какво ще донесе Дядо Коледа. Родителите на половинката ще идват да карат с нас празниците и съм се отдала на страхотното чистене. Защото колкото и да е чисто винаги се намира малък кусур, който трябва на момента да се поправи. Преди го приемах лично, но сега се забавлявам. Тези дни ще трябва да изкезнем и да им купим нещо, че няма време.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 17, 2012, 11:43:25 »

Здравейте, мили ми сладурки !!! girl_wink
Тази седмица ще е прекрасна, усещам! Ако щете ми вярвайте, но това е най-дълго чаканата седмица за нас с мъжа ми! Тази седмица ще приключи дългата ни агония и всичко ще се реши наааааааааай-сетне!!!!!!! danceg Надявам се с положителен за нас резултат! heart И тогава вече ще си ударя Д-то в тавана!!! yahoo Така че, свекърва, ако не почнеш скоро да пишеш в твойта книга, ще те изпреваря и после ще трябва да делим пазара blum Не знам дали твоите Радини вълнения са приключили, защото направо избухнах като прочетох с кого сте като копи-пейст kezz kezz kezz Ама угодия нямаш - до сега се тюфкаше, че много скъп подарък ще ви правят, прахосмукачка рейнбоу, сега пък искаш да счупиш новия подарък прахосъбирачката! Само не разбрах - от много ползване ли ще я счупиш или с песнИчки biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Ех, че е забавно тук тая седмица! chee
И на мен май взе вече да ми става коледно, ама предпочитам ей такова коледно дръвче да украсявам с пола от бананови обелки biggrin


* 380214_519688161388595_1806728254_n.jpg (57.04 KB, 411x588 - видяно 223 пъти.)
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 17, 2012, 11:59:11 »

Привет в новата темичка!  smile
Пращам леко дъждовни бургаски поздрави на всички!  give_rose
Днес почивам и ще отида при фризьорката ми да ми пооправи косата, че вече е време.
После ще се поразмърдам из магазините в центъра, че отдавна не съм го правила.
И най-накрая ще се отдам на активен мързел у дома, в това дъждовно време навън си е само за това.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: декември 17, 2012, 12:13:08 »

m0onlight, от ползване ще я счупи съпругът Wink, няма да и се размине. Хубаво, че не гледа реклами, защото само баби чистят и пеят и в краен случай подаряват старата на дъщеря си. С Киви ще мислим нова реклама, хахаха.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #12 -: декември 17, 2012, 12:23:18 »

Аз съм много доволна как чисти този уред почти без моя намеса smile Рекламата не се показва и у нас!

Вдигнала съм му мерника на туй чудо да го ползвам и за прозорци, но не знам кога ще му дойде ред. Голямо разглобяване и сглобавяне пада...
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 17, 2012, 12:29:47 »

Здравейте от мен.
Днес ми почна много лошо деня  sad От сутринта така ми се повръщаше, че не издържах и си върнах закуската. След това ме зарадваха, че лаптопа ми може да се оправи ама няма смисъл да се дават толкова пари за ремонт....
Надявам се поне това да е лошото за днес, понеже следобед сме на доки и се надявам всичко да е наред с бебо/и все ище да е мъжки/.
А и животинката ми вчера му открихме един проблем и уж го решихме, но не се възстановява и се притеснявам да не сме закъснели. Дано и животинката да се оправи бързо, че са ми като дечица всичките!
А и времето  е едно тъжно днес!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 17, 2012, 12:33:37 »

Добър ден на всички и поздрави от мрачен дъждовен Бургас smile

Свекърва нещо не можах да ти хвана мисълта, в крайна сметка Рейнбоу прахосмукачка ли ще ви подаряват или някаква парочистачка, защото е различно smile Иначе аз за тази прахосмукачка една лоша дума не мога да кажа smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines