Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 19:48:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени куриози  (Прочетена 81430 пъти)
 
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 30, 2009, 21:07:31 »

Това е странен танц,поздрав за младоженците.Вързал си е черпак за коленете и капак от тенджера.Като приклекне,черпака се вдига и се удря в капака.


* P1140057.JPG (27.03 KB, 336x448 - видяно 570 пъти.)
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 02, 2009, 23:29:33 »

Момичета, да ви разкажа и аз нещо. Даже вчера го пишеше във всички вестници.
В неделята, която мина имаше дневна сватба в Стрелча. Както някой от вас знаят нашата беше там. И понеже градчето е малко, всичко се знае, нямаше как да не се обсъди на кой е сватбата, колко човека, каква украса и т.н. Свекито работи на центъра там и е напълно запозната с всичко, защото всички клюки минават от там. И се прибира обяд от работа и развълнувана такава "Хайде, че в комшиите ще взимат булка". По принцип трябваше да дойдат в 12 да вземат момичето, обаче дойдоха в 13 и нещо. Къщата им не е толкова близо до нашата, но поне колите и музиката се виждаха. Изпратиха ги с много веселба и усмивки. Както и да е.
Горките, няма да ви казвам как валя. Успя да ги понамокри и да им развали настроението. Но не е само това. Да премина към съществената част - забавили се с взимането на булката, защото представете си... вуйчо или чичо прострелял младоженеца в крака Oh my ... Направо не можах да повярвам като разбрах. Задържали ги в полицията около час, щели да отлагат сватбата.. Ама как се отлага сватба с 250 човека. Та и на всичкото отгоре и дъжд. Направо им се чудех на хората как са издържали. Че и по вестниците и по телевизията да ги дават чак. На никой не пожелавам такова нещо, защото си е направо ужасно. Да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли...
Какви ли не неща се случват. На 15 август пък трябваше да е нашата сватба. Да обаче се отложи за следващата седмица, защото други хора от Панагюрище ни взели датата. Искам да ви кажа, че на 15-ти така валя и трещя, че даже тока спря към 18ч. А сватбата им вечерна. И тъкмо влезли в заведението. Няма да ви казвам булката как беше плакала. Вкарали една кола вътре в ресторанта, пуснали музика, пробвали да изиграят едно хоро, ама не става. Пък и всичко мокро по масите. Салатите сервирани тъкмо и дъжда отгоре върху тях.
После тока дойде към 21ч и си направили хубава сватба. Но дотогава представяте ли си на булката какво й е било?! А и на всички останали. Толкова време да се подготвяш за този ден и накрая и времето да не е с теб.
Е... разказах ви и аз малко клюки.. Ама то хич не е за клюкарстване nea pleasantry
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 18, 2009, 09:29:12 »

Нашият сватбен куриоз си е бил замислен явно отпреди от скъпият ни кум.При разчупването на питката съответно на мен се падна по-голямата част...и водещата пита мъжо дали не иска той да е главата на семейството funnytooth и мойто момче да вземе да каже, че не искаааа laugh...И всички гости изпаднаха в луд смях. Кума това и чакал и пристига с една точилка и една престилка...и аз само си викам малееееееее тоя човек ей сега ще ми сложи престилката и на какво ще заприличам, обаче НЕ. На мен даде точилката , а на мъжо завърза престилката.. laugh и му вика "ЕЕЕ, ти сам си го избра"...голям смях падна. На всичкото отгоре ни накараха аз да водя хоро с точилката в ръка, а мъжо до мен с престилката....бяхме много смешни funnytooth


* 458.jpg (41.65 KB, 500x333 - видяно 444 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 19, 2009, 11:33:59 »

Колко интересни, смешни и тъжни неща се случват в тези прекрасни сватбени дни.

При нас, като че ли нямаше толкова много куриози. Първо фризьорката ми дойде с 30 минутно закъснение (но не по нейна вина). Момичето ме направи сравнително бързо. После младоженеца подрани с 30 минути, които компенсира милия с 15 минутна серенада, от която аз нищо не разбрах, защото оператора не е снимал нищо, а и аз бях на 15етаж. Като слизахме, асансьора ни пропадна с повече от половин метър и аз се разплаках вътре (а никога не ме е било страх). Та то това си беше най-големия куриоз. Имахме един специаен поздрав от двама певци на стари градски песни, които изпяха цели 4 "хита" и почти ме невротизираха. И последния куриоз е нахлуването на камериерката в сватбения ни апартамент.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 14, 2009, 18:53:22 »

Я, аз не съм писала тука... tease
Ами, при нас имаше куриози и гафове...колкото искате. Скъпата ми свекърва, при положение, че 200 пъти казахме кои цветчета са за закичване на големите гости и кои на другите гости, беше закичила примерно кумата, нея си, кума - абе все главни фигури с малките цветчета за останалите гости.
Една близка приятелка от университета ми се обади, че в общината имало друга сватба....когато ние вече пристигахме в ресторанта, т.е. с час и половина закъснение....тя си забравила поканата и кой знае защо разбрала доста по-късен час...
Нашата кола, дето бяхме в нея младоженците се отклони от общата колона, благодарение на което бяхме 15 мин преди всички по-рано в ресторанта и стояхме да чакаме да дойдат колите с гостите, да се настанят вътре, и чак тогава да влезем ние....
Като седнахме, се оказа, че на младоженската маса липсват две салати и какво ли още не...по всички маси всичко беше супер, освен по нашата....на нас забравиха да ни донесат и основното, та ходих да им напомня, че и младоженците са гладни чат пат...  tease
ДЖ не видял моето усърдно ръкомахане, че сестра ми я няма и хвърлях букета без нея....
И още има, ама карай...весело беше!!!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #125 -: декември 14, 2009, 19:26:09 »

Аз пък да кажа, че освен това, дето я нямаше сестричката на Бебчо и аз все виках да чакаме още и още, нито един друг гаф не бях забелязала и чак сега чувам за другите. Хихи.  good

То незнам дали влиза в графата "куриоз", ама докато пътувахме цялата група от коли към Гражданското, покрай нас мина една кола на пожарната и почнаха да надуват техния клаксон за поздрав.. а той е като... на кола на пожарната.  tease Беше много готско! Ааа, и пожарникарите махаха.  pardon
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 14, 2009, 22:43:33 »

Преди години бях на една сватба и след църквата булката започна да хвърля късмети, които бяха от тези готовите и отделно житни зърна и дребни стотинки. И както се оглеждам да хвана някой късмет и усещам адска болка в окото, а то една от стотинките така ме беше "нокаутирала", направо се разревах от болка и от мисълта, че ще ми посинее окото, но за щастие, не беше толкова сериозна контузията.  cray
На друга сватба като им поискаха документите в църквата и се оказа, че са останали в дома на буклата.  girl_impossible Уж се разбрали кой да отговаря за тях, но трябваше да чакаме някой да ги донесе.
Май месец бяхме кумове и като цяло много се забавлявахме  danceg,но малки гафчета разбира се имаше. Първо при извеждането на булката трябваше баща и преди да я даде на младоженеца тя да ритне менче с вода и здравец. Оператора им обясни как точно да се случат нещата, но стигнаха до менчето и баща й като ритна менчето вместо нея, булката направи една сърдита физиономия и трябваше да преигаваме. В ресторанта пък се наложи да чакаме над 30 мин да дойде оркестра, защото закъсняха.  beating Това беше изключително изнервящо, но бързо го забравихме. Точно преди да влезем в ресторанта ми се заплете обицата за гривната на ръката. Отвориха вратите, а аз с едната ръка долепена за ухото и не мога да се измъкна.  bqsnasym Това е което се сещам.
Активен
Jujito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


waiting for my sunshine...


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: декември 15, 2009, 02:16:37 »

Сватбения ден мина така неусетно и сега като се сещам как мина целя ден ми става едно смешно а тогава врях и кипях,все имаше нещо което да не ми хареса...Куриозите при нас започнаха от предната вечер, малко след полунощ се сещам,че ризата на мъжлето не е изгладена и почвам аз и тъкмо свършвам доволна и вдигам ризата на закачалка и "о ужас" от къде се е появило малко черно петънце баш от пред на ризата  shock айде от там се започна търкането с Вениш и пускането на пералня. Прострях ризата и вече в 2 сутринта отидох да си лягам.От там рано сутринта кумата тръгва да ме буди (беше останала да спи при мен от предната вечер),че фризьора идвал а аз не мога да се надигна от леглото  oversleep Почваме с къдриците и след няма час ми казва фризьора,че съм готова, и си викам супер има време още е едва 10:30 мога да си се помотая докато тръгна да се обличам. М/у временно реших,че съм адски гладна и инструктирах кумата да ми направи нещо докато аз се мажа с кремове и какво ли още не и незнам защо тя решила да извади цяла пица от фризера и да я пече,ми хубаво ама се качва пак тя при мене и почваме сладко да си приказваме и по едно време дойдоха в къщи вече някои приятели и питат"Какво гори тука бе?" И пак оооо ужас кумата забравила,че пече пица и тя вече почти на въглен станала  Направи си сам От там аз изпадам в малък ужас и пак започвам да звъня и дадавам наръки кой-какво има да свърши и да не забрави като аз съм уверена,че издънки няма да има. Питам колата кога ще е готова с украсата,и едни приятели ме уверяват съвсем уверено,че няма грижи и знаят какво правят..  huhhuh.gif И както имаше толкова много време в един момент стана 2 и още букета ми не е дошъл,брат ми се е затрил някъде из лондонските улички и не може да намери пътя за къщи, а тортата и цветятата са с него в колата. Пристига най-накрая и се почва една паника,на кои къде са му панталоните,вратовръзките,и какво ли още не,кумата и тя нещо откачи,почна да се суети около прическата си,мъж ми колана си търси,брат ми идва и ми се хили и ми вика"Да знаеш къде са ми чорапите?"   beating  angry  hunter В същотот време аз пак изпадам в ужас като виждам мъжете какви украси ми правят по колата,добре че бяха приятелките ми и кумата че да спасят полжението  scare2 Найсе тръгваме и шофьора ни реши,че да ни закарал на "време" в гражданското предприема "кратък"път който се оказва блокиран поради ремонт на улицата и се озовахме в един пъзел,наложи се да звъниме на гражданското,че ще закъснееме с 15на мин. И от там на татъка вече всичко така се понесе че не усетихме кога мина церемонята  wedding ,снимки кога правихме  photograph,партито вече започна..   drum singer Dance2 И всички много се веселиха,танцуваха,смяха...И деня мина като 5мин  Girl_hide Емоции колкото щеш имаше   Xixixi
Доста дълъг стана поста,съжалявам,поотнесох се  blush  а
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #128 -: декември 15, 2009, 08:20:03 »

И аз се сещам за няколко куриоза първия е когато булката и младоженеца пускаха гълаби пред катедралата  Булката си вдигна ръцете рязко да пусне гълъба който държеше и банела на бюстието на роклята и се огъна и миличката отстана от кръста на горе както майка е родила  badgirl Много се притесни дори се разплака!
Горе долу същата ситуация имаше  на сватбата на сестра ми когато играеше  с кръсника си към края на сватбата нещо като рок, джайф и много други странни комбинации на танци   danceg funnytooth laugh  Кръсника и реше да е вдигне и преобърне но за части от секундата и двамата бяха под рокрята и само нейните крака стърчаха нагоре не се съобразиха че обръчите ще ги захлюпат !Голям смях падна на булката и прашките и почти всичко се видя !Само дето  зет ми е много ревнив и беше за малко време сърдит но бързо му мина помолих ме оператора да не го слага този кадър във филма и всичко беше наред!
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #129 -: февруари 26, 2010, 14:56:03 »

Има и такива неща

 girl_impossible http://celunime.com/Djeronimo/vid/4395  yahoo
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 01, 2010, 21:06:21 »

Ето малко сватбени куриози - провалени сватбени снимки:  goody  hurrah









Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #131 -: юли 02, 2010, 22:01:44 »

Ariel , смях се с глас и почти през сълзи на снимките, които си сложила. Малко ми се спи и не реагирам много адекватно, но наистина смятам, че са уникалниии tease
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 02, 2010, 23:41:11 »

 laugh А аз как съм се смяла като ги открих ако знаеш...  ROFL
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 03, 2010, 20:52:41 »

Аз пуснах една преди в др. тема...но явно там рядко се влиза, мисля, че беше за смешни сватбени снимки, пък тази сметнях, че е само за историики. Ето:


http://img87.imageshack.us/i/funnyweddingphotos14qy4.jpg/
http://media.photobucket.com/image/funny%20wedding/nezmada/wedding_funny.jpg








Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 14, 2010, 12:30:29 »

Булка, твърдо решена да сключи брак, издържа стоически сватбата си, въпреки, че раждането й е било започнало. 21 годишната Стивайо Хейлс е била посъветвата от медицинския екип да отиде в болницата в 4 часа сутринта на сватбения й ден. Въпреки това, храбрата булка е издържала до 2 следобяд само и само да се омъжи за обичния си партньор Деймиън Кобдън. Самата булка споделя: "Докато ходех към олтара си мислех, че бебето ще излезе точно там и точно тогава."  ROFL sarcastic ROFL

Пълната статия е тук:
http://www.wedding-news.co.uk/bride-makes-it-down-the-aisle-despite-being-in-labour-103200/
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines