Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 18:29:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на d_petrovska - 9.08.08  (Прочетена 38767 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« -: юли 04, 2008, 17:54:28 »

d_petrovska, мисля, че дойде време и за теб да споделяш докъде си стигнала с подготовката за твоя голям ден. Започвай да разказваш, много ни е интересно!  give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 04, 2008, 23:05:27 »

Честита темичка!
Хайде разказвай как вървят при теб нещата около подготовката!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 05, 2008, 08:14:06 »

Благодаря ви за темичката  give_rose
Дотук имаме ДиДжей, фотограф, оператор и фирма, която ще ни украси ресторанта. Купила съм кошничка за късметчетата, късметчета, чаши, украсени бутилки със шампанско и вино, ботуниери, украса за колата и всякакви такива дреболийки. Раздали сме поканите, но още нямаме потвърждение от всички гости.
Имам си рокля и само се моля god да не наедрявам много до сватбата. А младоженеца никак не бърза с облеклото. Дори няма и идея какво точно иска да си купува.  crazy Този уикенд съм се захванала да правя тейбъл картички. Като стана готова с първата ще пусна снимка да видите  girl_wink
Майка ми е взела менюто от ресторанта, в който ще бъде сватбата и днес ще се опитам да направя някакво примерно и да го обсъдим с младоженеца.
Вече малко почвам да се притеснявам, защото няма никакво време  girl_impossible а остават още неща за довършване. Дори си нямам и подаръци за гостите още  sad
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 05, 2008, 08:44:20 »

спокойно мила не се шашкай имаш време за всичко..............,а относно мъжете май всички са така..........трябва да ги ръчкаме blum
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #4 -: юли 05, 2008, 10:00:09 »

Честита темичка, петровска smile Доста си напреднала с подготовката гледам smile А младоженеца просто го хващаш за ръчичка и отивате по магазините. Ако живеете в София е по-лесно според мен. И моя не знаеше какво иска, но още в първия магазин мери един костюм и реши, че ще е тоя  pardon Тейбъл картичките какви мислиш да са? Имаш цял месец време, не се шашкай, направи си списък какво е останало и карай по него  good Чакаме снимки на твоите нещица smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 06, 2008, 05:31:53 »

d_petrovska, няма страшно, много добре вървиш. Не се притеснявай за подаръците за гостите - ако можеш да ги измислиш, добре, ако не, те не са задължителни все пак. А за мъжа ти - и моят си избра костюм едва миналата седмица, така че изобщо да не се притесняваш. Те са толкова лесни господата...
Пожелавам ти късмет и не се ядосвай излишно, да не натоварваш бебето с негативизъм.  give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 07, 2008, 07:56:42 »

Само не се шашкай. Сватбата наближава, но имаш достатъчно време. Ще се справиш! good
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 07, 2008, 08:28:10 »

Здравейте!
Вече уточнихме менюто и аз успях да направя 60 тейбъл картички.. Остават ми още само 140. Не предполагах, че стават толкова бавно  sad Купих си и бижута. Едни много нежни сиви перлички. Комплекта е обеци и висулка, но висулката остана на ремонт, тъй като й беше паднало едното камъче.
Ето снимка на тейбълките


* table card1.jpg (41.23 KB, 1388x963 - видяно 407 пъти.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 07, 2008, 08:29:14 »

Снимките са правени на тъмно и с телефон и не са най-добро качество  pardon
А ето и обеците ми:


* obeci[01].jpg (38.44 KB, 846x1086 - видяно 396 пъти.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 07, 2008, 08:47:04 »

Момичета, и да ви се оплача много зле ми е тръгнало с моята прическа.  cray Разказах ви за премеждията миналата седмица в темата за прическите и в събота реших да пробвам пак и фризъорката такава изненада ми направи, че щях да падна  Oh my ... Отивам и тя ми казва "Аз на 9-ти ще пътувам и няма да мога да ти направя прическата"  Oh my ... Oh my ... А беше поела ангажимент към още 5 човека, на които трябваше да прави прически - майка ми, сестра ми, кумата, свекървата и на милото сестра му  beating Много се ядосах. Добре, че ми препоръчаха един друг стилист. Даже по отзивите съдя, че е по-добър от нея. Та с него трябва да се чуем през седмицата и в събота да ида на пробна. Дано вече да няма проблеми с тая прословута прическа  resent
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 07, 2008, 09:21:21 »

Леле колко гости ще имате tease Може да стават бавничко, но са много хубави good Ти как мислиш да ги съхраняваш до сватбата? Питам, защото аз съм приготвила частите - основа, цветчета и листче с името и мислех да ги сглобя малко преди сватбата, защото ако ги сгъна и прибера по пликове ми се струва, че после няма да могат да се разтворят и да стоят на масата... не знам дал успях да обясня добре pardon
За прическата - неприятно се е получило, но важното е, че си намерила по-добър фризьор в крайна сметка!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 07, 2008, 09:24:42 »

Аз мислех тейбъл картичките да ги наредя на някоя маса, за да не се мачкат панделките. Да обаче се оказа,ч е като стоят повече време и се разкрачват много и не стоят добре. Затова ги посвихме малко и ги наредихме в кутии от обувки, като гледахме панделките да не са много притиснати и мисля,ч е това е добър вариант. Хем ще заемат по-малко място, хем няма да си изгубят формата  Wink
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 07, 2008, 09:32:21 »

Хмм... да, може и аз така да постъпя.. Благодаря за идеята. give_rose Само да видя къде ще сложа и тези кутии. Вече има 3 шкафа, два от които двойни пълни с неща за сватбата tease
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 07, 2008, 10:44:42 »

А панделките на тейбъл картичките залепени ли са? Аз на моите покани бях направила панделки и после ги прибрах така в една кутия, но като ги извадих да ги раздавам се бяха поизмачкали и се наложи наново да ги връзвам.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 07, 2008, 11:24:54 »

Залепени са с Локтайт. Капвам само по една капчица и лепя. Много ми хареса как става. Не остават никакви следи и не си личи как се прикрепена панделката Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines