Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 03:34:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цветова гама за сватбата  (Прочетена 158696 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 10, 2007, 16:19:49 »

Доста често комбинирани цветов. Когато кумата ми поръчвала нашите свещи казала червено и сребристо-а те и казали че червеното по-добре се съчетавало със златно. Така че комбинацията е много добра! good
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 10, 2007, 16:32:37 »

Didka, благодаря за бързия отговор  smile
И на мен ми харесва комбинацията, освен това смятам и роклята да е златиста или комбинация златисто + екрю. Само дето още не съм се спряла на модел. Толкова са много, че свят ми се завива.  girl_impossible
P.S. Ако някой се сеща за друга комбинация със златисто (освен златно + червено), моля кажете.   huhhuh.gif
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 10, 2007, 16:37:09 »

Няма защо! Според мен златистото седи много добре и с розововата гама. Предполагам Ели Атанасова ще ме подкрепи Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 10, 2007, 16:41:38 »

златистото се съчетава с много цветове, особено ако е за сватба, зависи и от роклята на булката и от облеклото на младоженеца също. Може и в комбинация с портокалово,прасковено, екрю, шампанско и т.н.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 10, 2007, 17:24:47 »

Здравейте и от мен!
От дълго време се подвизавам във форума (само като читател  blush ) и най-накрая се престраших да пиша в някоя тема.
Какво ще кажете за декорация в златисто и червено?

нашата е в златисто и червено(бордо).изглежда ми много приказно и царствено.но според мен златистото май се връзва на почти всички цветове
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 11, 2007, 14:31:11 »

Няма защо! Според мен златистото седи много добре и с розововата гама. Предполагам Ели Атанасова ще ме подкрепи Wink


ооо даааа определено със всичко може да се съчетае златистото !!!! smile макар че на моята сватба няма да има златисто а бяло и розово !! smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 11, 2007, 15:35:01 »

на мен прасковеното много ми допада като идея.мислех за прасковено+бяло и не знам какъв да е третия цвят.калъфите за столовете в ресторанта са екрю или шампанско не го определих точно но пък ми се щеше роклята да е чисто бяла а при това положение варианта май е неприемлив?!ще мисля за друг цвят рокля :ohah или може би да потърся от някъде други калъфи...
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 11, 2007, 23:18:27 »

Клео, ако питаш мен е по-добре да смениш калъфките отколкото да си сменяш изцяло идеята за цвят на роклята!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 12, 2007, 08:21:19 »

така Клео, аз не разбрах кое имаш? Имаш ли нещо купено?  8Pче да сменяш цвят на рокля!? По принцип е както казва Принчипеса, good А я си представи какво щеше да правиш ако беше вече поръчала роклята!? Според мен декорацията трябва да е в тон с булката, а не булката в тон с декорацията, но the choice is yours!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 12, 2007, 10:08:12 »

все още не съм купила или поръчала рокля така че няма проблем.в началото мислех да е чисто бяла, но варианта нещо започна да не ми допада(не само заради калъфите разбира се)зная че не роклята се съобразява с украсата а обратното.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 12, 2007, 10:57:30 »

клео, според мен първо проучи вариантите за смяна на калъфите и след това вземи решение. Защото може да се окаже, че НЯМА подходящ цвят калъфи или че ще ти излезе прекалено скъпо...
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 12, 2007, 19:11:06 »

А пък според мен си вземи рокля каквато винаги си мечтала-ако е бяля нека бъде бяла. А декорацията след това ще я мислиш. Да не говорим че никой няма да седне да гледа дали калъфите ти са същите като роклята, пък и като седнат гостите вобще и няма да ги виждаш тея калъфи. А ако панделките ти са в прасковено те ще се виждат повече от колкото калъфите! Успех! NO
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 13, 2007, 07:52:52 »

Вече реших каква ще е цветовата гама за нашата сватба- бяло,розово и сребристо.Мисля ,че тези цветове ще изглеждат добре в комбинация.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 13, 2007, 07:59:31 »

Нелка, мисля че тези цветове са мн добър избор, загатват за невинност, романтика и тържественост!!! good
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 13, 2007, 08:22:12 »

Найстина е така,не бях се замисляла. *crazy*Така реших понеже роклята ми ще е бяла със сребриста бродерия,а пък мисля букетът ми да е от розови рози и от там нататък всичко останало.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines