Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 23:17:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ... - 2 част  (Прочетена 200620 пъти)
 
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #420 -: юли 15, 2008, 21:03:22 »

и аз си купих сандалки за сватбата в галерията са кажете си мнението отначало бях с големи претенции за обувките но нищо не ми харесваше и тези ги взех просто ей така и най-важното са с ниско токче
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 15, 2008, 21:13:19 »

елле,

аз вече се въздържам от острите обувки, не знам кога ти е сватбата, но определено ще трябва да ги разтъпчеш по-отрано, защото, ако е топло - краката ти ще се подуят, кожата ще стегне и ще те убият; да не говорим за пръстите на краката ти ... при остри обувки ....

дори да имаш резервни, точно с тези ще трябва да издържиш от взимането ти до отминаването на офиц. част в ресторанта.... помисли си хубаво, особено, ако е топло;

иначе като модел са стилни и много изчистени;

галюша, аз съм много ЗА за сандалките и твоите много ми харесват, много са нежни;
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 15, 2008, 23:00:52 »

елле и аз съм с подобни обувки които са ми много удобни, мисля че избора ти е добър  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юли 15, 2008, 23:13:00 »

Момичета трябва а си купя обувки за сватбата най-после. Шивачката постави ултиматук да имам обувки до 25 юли, иначе няма рокля  tease Някой виждал ли е хубави бели обувки или по-скоро сандалки в София, но и цената им да не е много фрапираща: около 60-70лв максимум. Искам да имат каишка около глезена и петите да са затворени. А отпред да са с по-широка лента, може с някака украса от камъчета или нещо такова, но да не са с тънки каишки в никакъв случай, защото не са ми удобни такива обувки.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юли 16, 2008, 07:53:21 »

Elle, обувките ти са страхотни, и моите са подобни и са много удобни, за мен такивас а сватбените обувки! Браво за избора! Но започвай да ги разтъпкваш, и аз май вече ще почвам!
Galiusha, страхотни са и твоите сандалки! Особено ако имаш сиво в цялата идея за сватбата ти! Удобни ли са??
Мискаприз, определено мисля, че по-лесно ще си харесаш сандалки. Аз обувки не успях да харесам и затова си ги поръчах от плата на роклята(има ги в галерията), а такива, каквито описваш и аз исках, но се отказах от сандали! Мисля, че на сандали има голямо разнообразие, но не знам къде точно, не ми се наложи да търся!! Успех! Ти белички ли искаш?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юли 16, 2008, 08:09:41 »

Момичета трябва а си купя обувки за сватбата най-после. Шивачката постави ултиматук да имам обувки до 25 юли, иначе няма рокля  tease Някой виждал ли е хубави бели обувки или по-скоро сандалки в София, но и цената им да не е много фрапираща: около 60-70лв максимум. Искам да имат каишка около глезена и петите да са затворени. А отпред да са с по-широка лента, може с някака украса от камъчета или нещо такова, но да не са с тънки каишки в никакъв случай, защото не са ми удобни такива обувки.
на Дидка обувките са подобни,но в червено-защо не я попиташ от къде са й,не може да ги няма в бяло
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 16, 2008, 12:45:20 »

Момичета,

Току що качих снимки в галерията ми на моите сандалки. Много се радвам и много си ги харесвам, въпреки че токът е доста висок 8 см, но са страшно удобви. Въобще не съжалявам че се израсих с толкова за тях.   danceg
А_Йорданова, на мен много ми харесва! Браво! Но на такъв ток, дано да издържиш blush

Благодаря Ванили,

И аз се надявам, аз по-принцип си ходя на ток 5-6 см. всеки ден, така че сигурно няма да имам проблем, стига да успея да ги разгазя все пак предварително, което знам че е задължително!!!
« Последна редакция: юли 21, 2008, 13:54:06 от maria_lakova » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юли 16, 2008, 14:47:21 »

момичета помагайте :ohah:каде във софия мога да си намеря такива сандалки обаче във златисто,на пиротска дали има?
Бени днес си купих абсолютно същите обувки от Пиротска и то в златисто/екрю понеже роклята ми е в екрю. Като модел са същите, единствено нямат камъчета отгоре, токчето е ниско и са много удобни. Струваха 39лв. - имаше някакво намаление в магазина. Аз направо се отчаях - мерих какво ли не и почти никъде нямаше 40 номер в екрю и с ниско токче. А тези са си моя номер и са страхотни. Много съм доволна от покупката!
Активен
benii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #428 -: юли 16, 2008, 17:33:31 »

Бени днес си купих абсолютно същите обувки от Пиротска и то в златисто/екрю понеже роклята ми е в екрю. Като модел са същите, единствено нямат камъчета отгоре, токчето е ниско и са много удобни. Струваха 39лв. - имаше някакво намаление в магазина. Аз направо се отчаях - мерих какво ли не и почти никъде нямаше 40 номер в екрю и с ниско токче. А тези са си моя номер и са страхотни. Много съм доволна от покупката!
можеш ли да пуснеш снимка,а от кои точно магазин? blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юли 16, 2008, 17:48:39 »

Бени обувките са на Gioia, а никъде не пише как се казва магазина. Като тръгнеш от Халите в посока пазара, вървиш по десния тротоар, подминаваш гръцката сладкарница и той е първия смесен магазин - има от едната страна дрехи, а от другата чанти и обувки и ще го забележиш по това, че е по - бутиков и обувките доста се различават от останалите магазини по Пиротска. Тесен и дълбок навътре е магазина и е нов. Снимка в момента не мога да ти пусна тъй като излизам, но по-късно ще се опитам.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 16, 2008, 21:33:40 »

аз днес си купих тия 4епици, много ми харесаха и си викам аиде да си ги взема, а тва ве4е е 4 4ифт уж сватбени funnytooth


* bathsheba_70_2.jpg (1.9 KB, 130x103 - видяно 4084 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юли 16, 2008, 21:42:03 »

ей, кристинка, съвсем нормално, повод за още едни обувчици, пък и сега е сезонът на намаленията ....

много ми харесват, само не съм привърженичка на белия цвят за обувки, бели обувки не харесвам изобщо, но все пак са сватбени;

пък и важното е на теб да ти харесват, хубави са;

дано да са удобни - като за цяла вечер де, все пак са ок. 10 см. високи, нали?
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юли 16, 2008, 21:54:40 »

нееее 11,5 см са но аз сам свикнала, но пък си мисля дали да не си ги поднося от сега, нещо не ми се виждат наи-сватбарските,пак и имам един друг повод и като нищо ще им направя сефтето.
п.с.ина4е и аз хи4 не оби4ам обувки бял цвят, роклята ми е ивори,това са единствените бели, др ми 4ифт са златни,3-я сребристи и едни кремавки си имам..но ще видим..нека да съм подсигурена smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юли 17, 2008, 07:46:10 »

Бени ето обещаните снимки:



Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юли 17, 2008, 07:58:30 »

Захира, страхотно са, много ми харесват.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines