Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 05:32:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ... - 2 част  (Прочетена 200625 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 30, 2008, 10:03:06 »

Bobby и къде ги намери, ако не е тайна ....това е точно обувката която искам smile И колко парички са ако не е тайна де  girl_wink Аз си купих едни, но са само вариант "ако не намеря това което искам"....те по скоро приличат на втория чифт обувки, който си показала и определено не е обувката, с която ще издържа целия ден  angry Ама ги намерих във Враца за 20 лв. и викам "айде да не остана без обуща"  blush А сватбата е идната неделя.....абе ужас.... . С нетърпение очаквам отговора ти...а между другото аз на много места си харесах ама все няма 37-ми номер sad((
А и все пак ..... тая височина която е под възглавничката на пръстите мисля че прави обувките много удобни....  blum
« Последна редакция: юли 07, 2008, 18:59:34 от maria_lakova » Активен
bobby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 30, 2008, 10:13:24 »

Bobby и къде ги намери, ако не е тайна ....това е точно обувката която искам smile И колко парички са ако не е тайна де  girl_wink Аз си купих едни, но са само вариант "ако не намеря това което искам"....те по скоро приличат на втория чифт обувки, който си показала и определено не е обувката, с която ще издържа целия ден  angry Ама ги намерих във Враца за 20 лв. и викам "айде да не остана без обуща"  blush А сватбата е идната неделя.....абе ужас.... . С нетърпение очаквам отговора ти...а между другото аз на много места си харесах ама все няма 37-ми номер sad((
Ами аз имах малко работа в Истанбул и от там ги взех.Цената им е 160 долара.А другите ги взех от Пловдив и са 55лв.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 30, 2008, 10:16:44 »

Истанбул...  cray Значи ще остана без обувки, така де нали вече имам тъй че ще остана без удобни обувки. Аз тъй като сега не съм вкъщи, като се прибера утре ще кача снимки на мойте неудобни обувки  NO
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 30, 2008, 10:40:59 »

bobby много са ти хубави обувките. Аз не мога да се кача на толкова високо, шапка ти свалям че ти се справяш  Bravo Вторите повече ми харесаха, да си призная. Много са ми сладурки, но то аз съм си по панделките, където мога да дложа панделка слагам  blush
Активен
bobby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 30, 2008, 10:55:57 »

само да кажа че тези обувки които са с панделките не изглеждаха точно така като ги купих.Панделките и камъка отгоре ги нямаше-аз ги добавих.Бяха си най-обикновени сребристи сандалки.
Активен
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 30, 2008, 13:13:10 »

Bobby честити обувчици.Наистина първите са много високи но щом си свикнала аз и 5 мин няма да изкарам на тях.Вторите са убиец много секси, добре си се соравила /щом си добавяла панделката и камъчето имам в предвид/.И моите не са от най-ниските и за това  за всеки случай ще си взема и едни по-нисички за танците после
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юли 05, 2008, 20:00:16 »

Ето ги и моите сватбени сандалки- снимката е от телефон та цветовете не са същите  pleasantry
На живо са по-светли- шампанско и са само за 40 лв



Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #382 -: юли 05, 2008, 20:16:20 »

Здравейте момичета! Може ли някой да ми препоръча спрей за разширяване на обувките че малко ми стягат от едната страна!  cray
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юли 06, 2008, 00:35:12 »

mimiha аз лично не съм ползвала спрей за обувките, но когато ми стягат обувам едно мокро чорапче и се разхождам така 20 мин и те се отпускат - това е моята "рецепта"  girl_wink
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юли 06, 2008, 00:37:16 »




Това ще са моите обувки. Много са удобни. Какво ще кажете за избора ми  smile
Направих опит да танцувам с тях вкъщи страхотни са  danceg
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #385 -: юли 06, 2008, 18:33:28 »

mimiha аз лично не съм ползвала спрей за обувките, но когато ми стягат обувам едно мокро чорапче и се разхождам така 20 мин и те се отпускат - това е моята "рецепта"  girl_wink
Благодаря MMariana! Ще пробвам, дано да стане!  Girl_hide
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юли 07, 2008, 09:32:16 »

Здравейте! И аз си взех обувките! Те са от плата на роклята и бродерията им е като на бюстието на роклята! Много са удобни и нежни! Сложих ги в галерията!!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юли 07, 2008, 17:59:01 »

ванили, мила, много са хубави обувките  Bravo

наистина са много нежни
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юли 07, 2008, 18:19:39 »

Vanilly много са красиви наистина :bravo:тази дантела е страхотна good
ivkam82 поздравления и на теб за добрия вкус good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юли 07, 2008, 19:07:46 »

ivkam82 , обувките ти са същите, каквито бяха и моите! Аз се притеснявах дали ще са удобни, защото не нося токчета, но честно казано въобще не съм ги усетила и ми бяха страшно удобни, а танцувах непрекъснато! Така че поздравявам те за избора!  good
mimiha , някой беше писал за спрей на фирма Geox, който бил много добър, но не мога да кажа от личен опит!  pardon
krasunkata и твоите сандалки са много сладки и нежни!  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines