Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 23:15:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ... - 2 част  (Прочетена 200620 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: май 27, 2008, 11:08:23 »

Мила,страхотни са ти обувчиците-направо онемях,като ги видях :bravo:Ще стискам палци и да се чувстваш добре в тях! Wink


ОООО благодаря ти. Дано да нямам проблеми.....  shok Но наистина са много удобни - даже и не предполагах.. А ги купихме на тъгадък - тъй като имам възможност единствено след работа да обикалям, а то магазините към 19:30 затварят.... така че, съм HAPPY  yahoo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: май 27, 2008, 21:50:58 »

 И на мен много ми харесаха, обувките, които ги има в търговския център на спирка Оряхово. В кой магазин точно ги намери Teddy_? А дали наистина са удобни, 24лв си е евтино, споделете.

Сори за офтопика blush
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 28, 2008, 08:47:06 »

Здравейте! Вчера си поръчах обувките за сватбата. От салона, където ми шият и роклята. Те са от тези острите, затворени отпред и отзас каишка, която мина през глезена, от плата на роклята(цвят екрю) и с със същата бродерия като бюстието на роклята, 6 см ток. След 1 месец ще си ги взема(заедно с рокята). Но мисля да си купя и някакво подобие на цвички за всеки случай!
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: май 28, 2008, 08:51:36 »

Аз мойте не мога да си ги харесам  cray
Търся ниски,без ток,не много отворени червени   и естествено офиициални,но ест нямам никакъв успех ...а и червеното държа да е ярко,просто незнам какво да правя,в крайна сметка май ще са пантофки така съм решила,но екрю няма ! Ще се побъркам,помогнете ми
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: май 28, 2008, 08:53:41 »

Дани защо не се разходиш по ул. Екзарх Йосиф, Пиротска, Алабин,  на Илиянци също има доста обувки. 
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: май 28, 2008, 09:06:13 »

Аз в София все си купувам обувки от Графа, има много магазини за обувки там. Дано да си харесаш, и на мен обувките ми бяха много голям проблем, затова се спрях на направени от плата на роклята!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: май 28, 2008, 09:17:44 »

Аз мойте не мога да си ги харесам  cray
Търся ниски,без ток,не много отворени червени   и естествено офиициални,но ест нямам никакъв успех ...а и червеното държа да е ярко,просто незнам какво да правя,в крайна сметка май ще са пантофки така съм решила,но екрю няма ! Ще се побъркам,помогнете ми

Мила колко парички си отделила за червени обувчици. Ако си склонна да дадеш повече провери в Mall Sofia в Muset на 1 етаж, също така може да провериш и в Pepina M  на Витошка и на Графа. Май трябва да се поразходиш повече. Успех ти желая  Wink
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: май 28, 2008, 09:36:57 »

Момичета от както съм без работа все обикалям по цял ден съм по улиците обиколих от най-евтините до най-скъпите и нищо  crazy , аз затова ви казвам че съм се отчаяла,отначало мислех на ток,но след вчера се отказах,обух за няколко часа едни сандалки на платформа даже и краката ми се превърнаха като крачката на Мечо Пух,изглеждаха ужасно и боляха  cray ,откакто съм бремменна просто ......
Та така,но аз пак продължавам с обикалянето
А и продавачките на обувки са ужасни,няма такива жени наистина ....
Като им кажа каква обувка търся и за какъв повод,те се опитват да ми втълпят тяхното мнение,че как може без ток пък и червена ....и ме вбесяват  beating затова вече на никоя нищо не обяснявами се държа като дебил с тях,защото най-накрая ще бия някоя ..... diablo
Станала съм много зла,ама как така те ще определят кое е подходящо и кое не
« Последна редакция: май 28, 2008, 09:40:23 от Danitkaaa » Активен
klovis83
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: май 28, 2008, 10:00:41 »

Момичета от както съм без работа все обикалям по цял ден съм по улиците обиколих от най-евтините до най-скъпите и нищо  crazy , аз затова ви казвам че съм се отчаяла,отначало мислех на ток,но след вчера се отказах,обух за няколко часа едни сандалки на платформа даже и краката ми се превърнаха като крачката на Мечо Пух,изглеждаха ужасно и боляха  cray ,откакто съм бремменна просто ......
Та така,но аз пак продължавам с обикалянето
А и продавачките на обувки са ужасни,няма такива жени наистина ....
Като им кажа каква обувка търся и за какъв повод,те се опитват да ми втълпят тяхното мнение,че как може без ток пък и червена ....и ме вбесяват  beating затова вече на никоя нищо не обяснявами се държа като дебил с тях,защото най-накрая ще бия някоя ..... diablo
Станала съм много зла,ама как така те ще определят кое е подходящо и кое не

Бих те посъветвала да отидеш на Илиенци, 90% от обувките на Графа и навсякъде по центъра ги има там! Този петък ходихме с половинката да му търсим светли обувки, обиколихме целия център от до, в събота отидохме на Илиенци и освен, че имаше по-голям избор имаше и всичките модели, които гледахме по центъра и естествено не бяха на тези цени! И най-смешното, че там поне търговците са честни казват, какво производство са, а не като по центъра били италиански и как така, като отидеш на Илиенци същите обувки, същата марка, от италиански стават турски!!!!! Просто ще замълча....................
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: май 28, 2008, 10:51:45 »

Момичета от както съм без работа все обикалям по цял ден съм по улиците обиколих от най-евтините до най-скъпите и нищо  crazy , аз затова ви казвам че съм се отчаяла,отначало мислех на ток,но след вчера се отказах,обух за няколко часа едни сандалки на платформа даже и краката ми се превърнаха като крачката на Мечо Пух,изглеждаха ужасно и боляха  cray ,откакто съм бремменна просто ......
Та така,но аз пак продължавам с обикалянето
А и продавачките на обувки са ужасни,няма такива жени наистина ....
Като им кажа каква обувка търся и за какъв повод,те се опитват да ми втълпят тяхното мнение,че как може без ток пък и червена ....и ме вбесяват  beating затова вече на никоя нищо не обяснявами се държа като дебил с тях,защото най-накрая ще бия някоя ..... diablo
Станала съм много зла,ама как така те ще определят кое е подходящо и кое не

Мила последния път си закупих червени лачени обувчици-ниски (точно по твоето описание) с малка панделка отпред от Cassidi в Mall Sofia. Ако искаш провери - може още да ги имат.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: май 28, 2008, 14:00:08 »

Можете ли да ми кажете къде продават спрей за отпускане на кожа? Сватбените ми обувки определено се нуждаят от обилно напръскване  sad
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: май 28, 2008, 14:02:51 »

Можете ли да ми кажете къде продават спрей за отпускане на кожа? Сватбените ми обувки определено се нуждаят от обилно напръскване  sad

В магазините Geox. 1 флаконче = 9 лева!  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: май 28, 2008, 16:44:23 »

Danitkaaa Дидка беше с такива обувки на сватбата си!!Червени с не много високо токче!!Разбира се тя малко си ги модифицира @}->--Помоли я на лични за помощ!Няма да ти откаже!!Тъй като тя обикаляше за червени обувки е наясно къде да те прати  good
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: май 28, 2008, 19:55:38 »

Днес обикалях по магазините около 7 часа, но си заслужаваше  yahoo Успях дори да открия като обувките на klovis83, в които се влюбих от пръв поглед. give_rose
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #224 -: май 29, 2008, 09:47:08 »

напълно те разбирам Danitkaaa,както за продавачките така и за това,че обикаляш,обикаляш и нищо shok,аз си търся обувки тип сандалки и с нещо като панделки или връзки по-крака на горе,ноооо за сега нищо,всички вдигат ръце от мен като чуят че ще ходя за обувки pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines