Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 13:09:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ... - 2 част  (Прочетена 200610 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 07, 2008, 15:25:28 »

Следейки новите тенденции, виждам че напоследък са много актуални обувките с дупка отпред на пръстите и започвам да се замислям да съм с такива на сватбата. Тук открих един вариант:
http://www.shoes-bg.com/shoes2005/latest_models/109301.html
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 07, 2008, 15:29:47 »

Аз съм имала такива обувки с дупка, но не знам аз ли не съм пропорционална, но винаги са ми създавали проблеми на големия пръст отгоре.Направо ми изжулват кожата.Още повече лятото, когато и се потя повечко.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 07, 2008, 15:39:25 »

ей момичета направо не знам какво ще правя, токущо обиколих всички магазини по главната и по Иван Вазо ( за пловдив става дума) и просто няма ама наситина няма нищо подходящо, всички официални-тип сандал обувки са с много високи токове по 9 см, ужас , няма нищо 3-4-5 см, бяло, златно или подобно, което да е и официално.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 07, 2008, 20:53:55 »

ей момичета направо не знам какво ще правя, токущо обиколих всички магазини по главната и по Иван Вазо ( за пловдив става дума) и просто няма ама наситина няма нищо подходящо, всички официални-тип сандал обувки са с много високи токове по 9 см, ужас , няма нищо 3-4-5 см, бяло, златно или подобно, което да е и официално.
Мила,незнам какво по-точно си търсиш!Но,ако наистина в Пловдив не можеш да намериш нищо подходящо,бих те посъветвала да дойдеш към София(тук има много голям избор) и няма начин да не намериш нещо подходящо. *THUMBS*А и Пловдив не е толкова далече,нали! Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 07, 2008, 23:10:08 »

Ааа в София задължително ще ходя и за рокля, та и за обувки ще видя smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #140 -: май 07, 2008, 23:16:13 »

Тези с дупката отпред ми изглеждат прекалено ретро за вкуса ми.Моите са без пета, чехъл с ластиче, което минава около петата, затворени отпред.Адски са ми удобни.
Мислих си за сандал, но ако вали дъжд ... ще ми е много неудобно.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 08, 2008, 07:44:23 »

На мен много ми харесват обувките с дупка на пръстта, но не винаги са много удобни. Като цяло за лятна сватба мисля, че са по-подходящи отворени обувки - първо краката могат повече да дишат, второ - по-малко вероятно е да се получат пришки. Аз ще съм със сандали на 6 см. ток и май ще си купя още едни ниски обувки тип балеринки за лудите танци. За всеки случай.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 11, 2008, 00:37:51 »

23 Август -имам време, чакам да минат абитуриентските и се залавям сериозно, не че сега не търся из интернет сериозно, във всички магазини в Пловдив бях, в Асеновград също, София остана и втори тур на Асеновград.
Е,да имаш достатъчно време!Но все пак е хубаво да се заемеш по-сериозно  Yes(майтапче) с търсенето на обувките,защото няма да усетиш кога ще се изниже времето и после да бързаш кое по-напред да направиш!Хайде,стискам ти палци!  give_rose
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 16, 2008, 11:13:51 »

Аз съм имала такива обувки с дупка, но не знам аз ли не съм пропорционална, но винаги са ми създавали проблеми на големия пръст отгоре.Направо ми изжулват кожата.Още повече лятото, когато и се потя повечко.


Не е в теб проблема, Гери. И аз съм така, но много пък ги харесвам-последно си купих такива черни за работа и палецът ми, по-точно и двата, са в кошмарно състояние.

На сватбата бях с такива- отворени отпред и от вътрешната страна, на 8см ток- е не се издържа, честно! Хем само на токчета ходя. Но ако беснеете като мен, не виждам проблем да ги хвърлите по някое време. Аз с тях само дето си разкъсах тюловете на роклята, че постоянно ми се забиваха в нея.  pardon
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 16, 2008, 15:49:01 »

Аз си купих преди месец обувки отворени отпред и съм много доволна въобще не ми обиват и никави проблеми нямам с тях. Кожата е изкуствена и мека и им се кефя, самите обувки са ниски обаче с малко токче 2-3 см за всеки ден
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 21, 2008, 03:24:53 »

Сладурани, моля за критика: в момента имам 3 потенциални чифта обувки (това е класацията след дълго пазаруване и многократно връщане  blush). Дайте си мнението кои да задържа, нямам против да ги сведа до 2 чифта и да съм евентуално с двата, да имам едните като резервен вариант. Аз клоня към запазване на двата бели чифта. Всички са еднакво удобни. Има още снимки в галерията ми, а този раздърпан парцал  tease е за ориентир цвета на роклята.   thank you


« Последна редакция: май 21, 2008, 03:27:11 от ellie_bellie » Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 21, 2008, 07:50:56 »

ellie_bellie, ако  ти е през много топлите дни сватбата запази Номер 1  good
Не че и Номер 3 не стават, но са затворени отпред. Иначе всички са много сладурски. Разбираемо е да се колебаеш  girl_wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 21, 2008, 08:02:08 »

И на мен ми харесват двата бели чифта, но тезо отворените сигурна ли си, че са удобни, аз мери тези дни такива и някак май все пада тази каишка и не може да стегне хубаво крака ми. Успех!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #148 -: май 21, 2008, 08:04:55 »

ellie_bellie, след като видях снимката ти, на която си обула по един от двата модела, без съмнение съм за затворените! Другите ми изглеждат като джапанки. Затворените са много по-елегантни и сватбени. 
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 21, 2008, 08:18:54 »

Благодаря ви на всички! Ами на крака действително затворените стоят най-елегантно. Отворените са много удобни, каишките просто не се усещат, пасват ми идеално, нооо наистина са по-джапанести (ако има такава дума) и малко шляпкат, което не е много препоръчително  funnytooth ... Най-вероятно ще съм обута със затворените, а другите бели ще стоят за по-късно ако нещо ми стане топло на краката... незнам дали това ще стане, надявам се климатиците да работят нормално, защото в България ми е правило впечатление, че доста се пести откъм това (разбираемо), а в САЩ е другата крайност - аз през цяло лято съм със сако в офиса  crazy... Та така решавам да имам 2 чифта обувки и да нямам чанта  tease.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines