Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 01:50:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ... - 2 част  (Прочетена 200532 пъти)
 
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #120 -: май 06, 2008, 10:06:47 »

Ама като ги сложих... нещо ми убиват. Чудя се дали да ги слагам...
rozovka, пробвай силиконовите стелки на Scholl:


* scholl.jpg (14.93 KB, 190x293 - видяно 3744 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 06, 2008, 10:43:29 »

Ели много са хубави и двата чифта, но си мисля , че чехли няма да е много удобно за танци.
иначе и аз към такива модели съм се насочила smile много са хубваи поздравления.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 06, 2008, 15:39:56 »

Руми, мерси. Ами чехлите ги поръчах като вариант за съвсем късно, когато ще съм много изморена. Аз боса просто не виждам да хукна, имала съм много тежки вечери с официално облекло и макар че не съм от хората, които се качват на високи токове, съм издържала и никога не съм се събувала боса. И това го измислих като вариант вместо "джапанки". Но ще видим.  crazy
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 06, 2008, 16:13:43 »

Същите стелки каквито е показала Regina си купих днес от Хит в Люлин, но още не съм ги пробвала. Имаше и някакви неща, които се слагат отзад на каишките на сандала над петата, но мен там не са ме дразнили обувки и не си купих.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 06, 2008, 17:15:53 »

Арлина и Regina94, въпрос към вас: тези стелки по цялата дължина на обувката ли вървят? Аз имам такива, но те се слагат само под пръстите и доста вдигат нивото на крака нагоре и ми стават тясни обувките.
« Последна редакция: май 06, 2008, 17:21:40 от ellie_bellie » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 06, 2008, 17:17:58 »

rozovka, пробвай силиконовите стелки на Scholl:

Regina, аз точно тези си купих, но никак не са ми удобни. Пише, че трябва да се слагат със заострената част към петата, аз пробвах да ги въртя и по двата начина (другият ми се видя по-естествен), но някак не са ми удобни - не ми убиват обувките, а самите стелки, сложени в обувката, образуват неравна повърхност, понеже не покриват цялата предна част на подметката, където стъпват пръстите. Малко тъпо го обясних, ама се надявам, че ме разбра.
Аз наистина си мисля да пробвам с памук, защото иначе ми е твърдо и усещам, че бързо ще ми се изморят краката...  pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 06, 2008, 17:59:16 »

Моите стелки са само за предната част на стъпалото - горе долу там където стъпваш и малко нагоре по извивката на обувката. Случвало ми се е при високи обувки да ми се набиват краката точно на това място. Наистина изглежда, че ще повдигат крака в обувката, но аз съм с тясно стъпало и може би няма да ми пречи, ще пиша като ги тествам. Моите сандали по принцип са със стелка подобна на тези на Шол, така ще пробвам и по двата начина, а и ще пробвам стелките в други високи сандали.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #127 -: май 06, 2008, 18:00:42 »

Regina, аз точно тези си купих, но никак не са ми удобни
crazy странна работа... ако не става с памук може би с нагъната хартиена кърпи4ка? на мен тези стелки ми подобриха живота smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 06, 2008, 18:10:11 »

Моите стелки са само за предната част на стъпалото - горе долу там където стъпваш и малко нагоре по извивката на обувката. Случвало ми се е при високи обувки да ми се набиват краката точно на това място. Наистина изглежда, че ще повдигат крака в обувката, но аз съм с тясно стъпало и може би няма да ми пречи, ще пиша като ги тествам. Моите сандали по принцип са със стелка подобна на тези на Шол, така ще пробвам и по двата начина, а и ще пробвам стелките в други високи сандали.
да, и моите са такива... вярно е, че по-малко ми се набиват краката, но да ги бяха направили по-тънки може би щяха да са ми по-удобни.
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #129 -: май 06, 2008, 18:17:14 »

Здравейте момичета!
Днес бях на оглед по магазините и харесах едни сандалки, за съжаление неможах да ги снимам за да ви ги покажа, та ... не спирам да си мисля за тях толкова ми харесаха, но има няколко проблема blush  blush
Първо са с доооста висок ток за разлика от това което нося аз и също така са с лека платформа отпред, бели са ...... отляво и отдасно на самата подметка има по пет лентички тънки които се усукват на осмица и завършват с ластик зад петата, всъщност се обуват и ластика добре прилепва на крака. Страшно елегантно стои на крака и подметката не е твърда а като стъпвам емн мекичко само дето се чувствам нестабилна, понееже не съм свикнала да ходя натакива високи токове и се притеснявам дали ако си ги взема ще мога да свикна и дали въобще ще са ми удобни.Така като ги пробвах ми бяха мн удобни и с дънките стояха също супер, а и не са скъпи -39лв ,но мн се чудя......нищо друго не ми хареса и само за тях си мисля. Какво ще ме посъветвате? blush При мен обикновено така става - купувам си обувки които ме кефят на външен вид, а се оказва че не са особено удобни после.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 06, 2008, 18:32:29 »

johnsons, аз не бих рискувала точно в деня на сватбата да се покача на токове, които по принцип не слагам. Аз лично съм много чувствителна на тема обувки, дори бих казала, че съм лигава и изобщо не мога да търпя да ми е неудобно и ако това стане, автоматично ми коства на настроението. Ако искаш си ги вземи обувките като не са толкова скъпи и ги носи в къщи няколко часа, пробвай да танцуваш с тях... Ако не са ти удобни, си купи други за сватбата, а тези си ги остави да ги носиш за друг случай (ако не са прекалено сватбарски). Или другия вариант е да си вземеш такива, с които ще си сигурна, че ще ти е удобно. В крайна сметка това не са единствените обувки. Аз съм много импулсивна и като харесам нещо и ми се превръща във фикс идея  tease , дори и да не е реалистично, но като ми улегне в главата, си сменям решението, така че и ти си помисли. Успех!
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #131 -: май 06, 2008, 18:49:53 »

johnsons аз в ежедневието си ползвам ниски и удобни обувки,но за сватбата си купих обувки с прилично висок ток. Предполагам че по някое време ще ми е вечще доста некомфортн с тях, но за щастие имам бели равни бувчици, които ще си ги нося като резерва. Ако са ти толкова на сърце, купи си ги и не се чуди! Ако имаш възможност подсигури се с резервен вариант! good
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 06, 2008, 23:00:01 »

johnsons и аз мисля,като milenium80. blum Но пък,ако наистина не си свикнала да носиш такава височина-по-добре не прави тази грешка и то точно за сватбата си... nea Знаеш,че почти цялото време ще бъдете на крака и едва ли ще издържиш.Ако пък толкова много си ги харесала-купи си ги,но за големият ден ще трябва задължително да имаш и други...Пиши какво си решила! smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 06, 2008, 23:39:22 »

 johnsons аз използвам доста често високи токове, на работа, на партита, но винаги преценям кога ги слагам, ако съм с кола или няма  много да ходя . Обаче не бих рискувала на сватбата си, ще те заболят краката, а и щом не си свикнала да носиш.... Колкото до 2 чифта обувки, аз си мисля че ще стои грозно роклята или ще се влачи като си сложиш ниските, защото разлиак от 6-7 сантиметра е доста, или другоя вариант е да е по къса, но тогава пък в началото ще стои зле.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 07, 2008, 04:08:47 »

На мен ми пристигнаха двата чифта, които бях поръчала, но ще запазя само тези, които са като джапанки, по-ниските, защото другите са ужасни. И ще имам по-ниските като резервен вариант ако ме заболят краката. Пък Руми, за разликата, зависи, при мен може би няма да има значение, защото аз на повече от 4-5 см ток няма да съм, а ниските са около 2 см. Но вече ако е по-голяма разликата, съм съгласна.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines