Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 16:50:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ... - 2 част  (Прочетена 200614 пъти)
 
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #105 -: април 29, 2008, 14:37:19 »

досега съм събрала 2 чифта и ме навиват да си купя трети...Всичките са много красиви, но няма как да ги нося наведнъж...Та се питах само аз ли съм откачила на тема обувки? pleasantry

Не, не си само ти! Аз си купих обувки преди 3 дена и много си ги харесвам, но са с около 2см по-високи от тези с които съм свикнала - в галерията ми са, само подметките на моите са светли.
И сега сериозно си мисля за резервен вариант. Мислите ли че е необходимо?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 29, 2008, 14:43:01 »

Според мен идеалния вариант е да са два чифта обувки!
Единият, на висок ток за официалната част и вторият, по нисичък ток или равна подметка за танци манци! danceg
Активен
emiliikata
Любопитен
*
Публикации: 28


Искам вече, малко мече.....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 29, 2008, 15:20:32 »

Честито на emiliikata!!! Bravo Обувките на тази фирма са много красиви, сигурно си много щастлива!!!

Освен, че съм щастлива и по 5 пъти на ден си ги обувам, съм много приятно изненадана от това което получих. След всички притеснения около поръчка почти по каталог, сега съм спокойна и доволна. И са толкова удобни, че просто други не ми и трябват  smile
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 29, 2008, 15:25:14 »

Не, не си само ти! Аз си купих обувки преди 3 дена и много си ги харесвам, но са с около 2см по-високи от тези с които съм свикнала - в галерията ми са, само подметките на моите са светли.
И сега сериозно си мисля за резервен вариант. Мислите ли че е необходимо?

Regina,
Обувките са ти суперрррр, много ми харесват  good
Наистина са височки, но пък са ужасно елегантни hiphip
Аз, лично, те съветвам да си вземеш и едни по-нисички. Аз самата така ще направя - купила съм високите, сега трябва и ниските да намеря. Освен, че на високите съм им сложила силиконова стелка, смятам и да ги поразтъпча малко преди сватбата. Защото, каквото и да е, все пак е нова обувка и си е риск.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #109 -: април 29, 2008, 15:36:58 »

Regina,
Обувките са ти суперрррр, много ми харесват  good
Наистина са височки, но пък са ужасно елегантни hiphip
...Освен, че на високите съм им сложила силиконова стелка, смятам и да ги поразтъпча малко преди сватбата. Защото, каквото и да е, все пак е нова обувка и си е риск.
Мерси  give_rose! Смятам да ги нося и след това по елегантни поводи smile. А за силиконовите стелки си права - аз ги открих наскоро и съм във възторг  yahoo. Само че сватбените ми обувки са много тънички, не знам като сложа стелката дали няма да станат прекалено тесни... Ясно е, ще разтъпквам и балеринас ще търся
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 29, 2008, 15:44:15 »

Мерси  give_rose! Смятам да ги нося и след това по елегантни поводи smile. А за силиконовите стелки си права - аз ги открих наскоро и съм във възторг  yahoo. Само че сватбените ми обувки са много тънички, не знам като сложа стелката дали няма да станат прекалено тесни... Ясно е, ще разтъпквам и балеринас ще търся

Да ти кажа и аз от това се притеснявам shok - със стелката се отнема от обема. И аз сега като си слагам сандалките, със стелката ми е мекичко, но пък каишките леко ми се впиват. НО, предлагам решение  tease - има едни спрейове специално за кожа. Обуваш обувката, напръскваш отгоре със спрей и кожата се отпуска. Има ги в магазините Geox.
А тези стелки ми станаха толкова симпатични, че си купих 4 броя и ги наслагах в летните ми сандали, които са с токче  danceg Но пък, поради студеното все още навън време, не съм имала възможност да ги изпробвам... но тъкмо, като си купя и спрея ....  pleasantry
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 29, 2008, 15:53:55 »

И аз си купих стелки, но нещо не са ми много удобни - те са с някаква много странна форма и се получава неравна повърхност, върху която трябва да се стъпва и дефакто ми убиват (колкото и странно да ви звучи това  huhhuh.gif). Това, което си мисля в момента, е да пробвам да ги изравнявам с памук или направо да си наслагам памук в обувката, за да ми е по-мекичко. Язък, че ги купих!  sad
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 02, 2008, 16:06:14 »


  А това бяха ботушите,които исках,но не намерих и затова сега ще трябва да търся обувки за моята Рокерска сватба! NO
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #113 -: май 02, 2008, 18:38:12 »

момичета къде мога да си поръчам да ми изработят обувки по мой модел-и каква цена ще ми струва
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 04, 2008, 11:37:07 »

Здравейте!Аз се спрях на нещо,което да мога да нося и след това. :)Ето ги и моите сандалки:


* J048.gif (25.32 KB, 150x180 - видяно 2548 пъти.)
Активен
Puffa
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #115 -: май 05, 2008, 14:47:44 »

Моля Ви момичета за помощ  cray
харесах си едни обувчици( сватбата е август) обаче парво са  в чужд сайт, второ са доста скъпи! Въпроса е къде в София да намеря човек който да ми ги направи по снимка. Ако някоя от вас има такава информация и я сподели ще съм много благодарна!Ще се опитам да ги кача за да си кажете мнението и Вие.


* melanie_white_image.jpg (63.26 KB, 320x245 - видяно 2569 пъти.)
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #116 -: май 05, 2008, 14:59:37 »

И аз съм с два чифта обувки blum С високите ще съм докато издържа, и после нисичките.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 05, 2008, 15:03:40 »

Аз смятам да подхода практично, ще бъда с ниско токче, искам по-отворени обувки-тип сандали по-скоро, за да избегна всяка възможноста да ми убиват и стягат. най-ванжо е да е удобно в този ден. Но мисля да са много яки и стилни smile
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #118 -: май 05, 2008, 16:30:04 »

И аз си купих стелки, но нещо не са ми много удобни - те са с някаква много странна форма и се получава неравна повърхност, върху която трябва да се стъпва и дефакто ми убиват (колкото и странно да ви звучи това  huhhuh.gif). Това, което си мисля в момента, е да пробвам да ги изравнявам с памук или направо да си наслагам памук в обувката, за да ми е по-мекичко. Язък, че ги купих!  sad

menyanhe, и аз се чувствам така. Отначало бях супер щастлива, че си ги купих, защот мислех, че с цялата залисия около сватбата няма да ми остане време за такива подробности, пък намерих. Ама като ги сложих... нещо ми убиват. Чудя се дали да ги слагам...
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 06, 2008, 03:43:19 »

Аз поръчах тези 2 чифта и ги чакам да дойдат тази седмица. Може би единият чифт ще го върна, но не съм сигурна още.  Girl_hide


* Shoes & Flip-flops.JPG (9.05 KB, 477x245 - видяно 251 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines