Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 04:35:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 213114 пъти)
 
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 15, 2009, 17:39:24 »

И ние сме рокаджии и на Ди Джея му направих списък с песните, които да пуска, но ми се струва, че друга музика му беше по вкуса beating Нашият оператор е рокаджия, ако искаш мога да го питам за подходяш ди джей smile
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 15, 2009, 20:55:41 »

Благодаря ти, dani81! Буквално ще ми спасиш живота. Ако имаш по-конкретна инфо и не трябва да я постваш тук да не се сърди модератора, пиши на лични.

 yahoo значи все още съществуват рокери  diablo
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 16, 2009, 12:11:46 »

Е има още smile Като имам инфо ще ти пиша!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 16, 2009, 15:35:52 »

Здравейте момичета!
Бихте ли ми споделили впечатления за DJ от Велико Търново, предстои ми скоро да реша този въпрос, ако имате някаква информация, ще ви бъда благодарна, ако я споделите, може и чрез лично съобщение, за да не се сечете за реклама. Ако може да ме ориентирате и цените на DJ, видеооператорите и фотографите, за да съм подготвена психически Wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 17, 2009, 18:19:41 »

Здравейте момичета!
Бихте ли ми споделили впечатления за DJ от Велико Търново, предстои ми скоро да реша този въпрос, ако имате някаква информация, ще ви бъда благодарна, ако я споделите, може и чрез лично съобщение, за да не се сечете за реклама. Ако може да ме ориентирате и цените на DJ, видеооператорите и фотографите, за да съм подготвена психически Wink
Доколкото знам от друга бъдеща булка е наела видеото за 360лв а фотото за 300лв. Дж е за 300лв. Това става въпрос за Велико Търново . Инфото е актуално защото сватбата е на 03.05.2009 г.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 18, 2009, 01:31:39 »

Момичета, някоя от вас да знае нещо и да има впечатления от фотографката Руска Иванова. Става въпрос за Пловдив. А що се отнася до цени, аз май съм се прекарала или поне ще го направя, защото фотото ще ми струва 450лв. (400лв. за снимки и 50лв. разходи за това, че ще трябва да ходи до друг град). Видео - 470лв. ( 420лв. + 50лв. за същите разходи), а за DJ ми казаха цена, коята и тя беше някъде там, ама в момента не се сещам точната цифра. Съжалявам.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 18, 2009, 10:15:32 »

Ели,  нямам впечатления от тази  фотографка, но, ако не се лъжа, в темата за Пловдивските булки момичетата са коментирали!  good
А за цените..нашата фотографка също поиска 400лв, а за пътните изобщо не се бях замисляла. И нашата ще трябва да дойде до Асеновград и после към Пловдив. Но няма значение, колкто толкова... smile
Казваш 50лв пътни, но до кой град ще трябва да пътува?
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 18, 2009, 15:44:28 »

Sunny_girl  става въпрос за Димитров град. И като ми казваш за твоята цена, значи са нармлни цените, защото като гледах другите момичета казваха за 300лв. - 350лв. Сега съм доволна! yahoo Благодаря ти  girl_wink 
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 18, 2009, 15:54:38 »

Момичета, някакви отзиви за DJ Пенчо Апостолов?
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 18, 2009, 19:56:37 »

Здравейте!

От доста време чета темите тук и тъй като вихърът по организацията и на нашата сватба с милото ме овладя изцяло, бих искала да би помоля с малко помощ при избора на Ди Джей. Моля, да ми пратите на лична координати на Христо Станков, Петър Дянков, Митко малкия, Венци и Ники Лазони. Ще съм много благодарна!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #55 -: февруари 18, 2009, 20:27:57 »

 Всички изброени попадат в Топ 10 на DJ в България. Контактите са лесна работа, но усещането е за търсене на цена като тази  в Билла с червената точка.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 18, 2009, 23:20:59 »

преди малко бях на среща с DJ, видео и фото оператора.  yahoo Вече си имаме  :danceg:Благодаря на Рони, която ми даде техните координати. DJ Емо - момчето супер много ме очарова, дойде на срещата със нещо като въпросник и питане за всичко, което желаем да се случи в нашия сватбен ден, много готин много ми хареса неговото отношение  good и го препоръчвам на всички търсещи булки. Следва видео и фото оператора - те са баща и син, които дадоха толкова добри идеи за нашата организация и всичко беше без натрапване, със съветите на професионализма, също препоръчвам с  good две ръце. Много коректни просто представят всичко обясняват какво получаваш, а и цените са им много добре. Ако някой се нуждае ще раздавам координати smile
« Последна редакция: февруари 18, 2009, 23:52:59 от tasty » Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 18, 2009, 23:29:50 »

 Bravo браво tasty, много се радвам, че сте си допаднали  Wink и аз съм с две ръце за DJ Емо  good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 19, 2009, 09:34:43 »

Аз не останах много доволна от нашия ДЖей,но за съжаление повечето бяха заети за нашата датичка  pardon Но пък фотото и видеото нямаха грешка  good Та ако някой се интерсува ще пиша  smile
Ако се омъжвам пак ....само Джея ще сменя  sarcastic
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 19, 2009, 10:22:35 »

Данитка, сподели кой DJ те разочарова, да си имаме едно на ум  Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines