СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част

<< < (76/94) > >>

svekarva:
Цитат на: Shtesejenim в март 24, 2013, 21:08:42

Btw дайте ми координати на млади момчета за извеждане на младоженците от домовете. Моляяяяя.

Обясни по- подробно какво търсиш. Имаш предвид музика ли? И защо точно млади ;)?

stasynka:
Цитат на: Shtesejenim в март 24, 2013, 21:08:42

Btw дайте ми координати на млади момчета за извеждане на младоженците от домовете. Моляяяяя.




И аз това за първи път го чувам, какво имаш предвид?!?

Сватбена агенция Ваняя СТИЛ:
Оркестър извеждане - формация "Етноритъм" са все млади момчета. Ръководителя се казва Росен Борисов, на лични може да ви пиша кординати. Успех

tsve4e:
Shtesejenim, тъй като вашият ДЖ ще бъде Ar. G може да попиташ него за ансамбъл за извеждането. На нас той ни препоръча и уговори музиката за извеждането. Мисля че ставаше въпрос за формация Етноритъм, както Сватбена агенция Ваняя СТИЛ писа. Говори с него ще съдейства. Успех в организирането :)

Shtesejenim:
Благодаря за информацията относно Етноритъм. Бъдещият ми съпруг желае да са млади момчета, за да дадем шанс и на тях за изяви, а и смята, че е по-красиво както за снимки, така и по-приятно за окото. Нямаме нищо против опитните музиканти /дебели чичковци/, но искаме да дадем шанс на младите. Именно Дж-я даде идея за млади момчета, но тези дни беше много ангажиран и не можахме да говорим с имена. А и все пак е по-добре да чуеш и някой добър отзив от съфорумците. Благодаря отново.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница