Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 15:41:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 142003 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: ноември 16, 2012, 15:56:30 »

DG, хич не се притеснявай за това. Гери е права, че с антибиотик нещата ще се оправят. А и поне сте открили нещо, знаете за него и ще го лекувате. Само спокойно. И при нас по едно време мъж ми имаше + Гонорея и Микоплазма, но с курс на лечение и при двамата партньори на контролата всичко беше отрицателно.

А за палуването - и аз ги слушах тия когато мъжът ми беше с положителен тест за Гонорея. Накрая лабораторията си призна, че е имало заразени тестове, които са дошли заразени и изследванията не са верни... Ама си поплаках тогава де.

Така че само спокойно, слушай лекарите, лекувайте се и скоро нещата ще си дойдат на мястото smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: ноември 16, 2012, 16:06:35 »

Въобще не съм напила поста си, за да те откажа да споделяш, но думите отказвам и т.н. са много силни.Всеки има проблеми, семейни лични.Много от нас чакат с години мечтаното дете.Радвай се, че намират някаква инфекция която да е виновна за безплодието, защото да ти кажат неизяснен стерилитет боли много.

Искам да ти покажа, че не винаги всичко е свършено.Просто трябва да намериш вариянт да излезнеш от дупката.

Колкото до палуването хламидията може да е стара инфекция от преди да сте заедно, но да не сте знаели за нея.В 75% от случаите протича безсимптомно и няма как да знаете, че я имате!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #332 -: ноември 16, 2012, 16:20:52 »

А за палуването - и аз ги слушах тия когато мъжът ми беше с положителен тест за Гонорея. Накрая лабораторията си призна, че е имало заразени тестове, които са дошли заразени и изследванията не са верни... Ама си поплаках тогава де.


Коя е тази лаборатория? Направо можеш да ги съдиш, нали трябва да ти дадат достоверни резултати? Какви са тия заразени тестове? Възмутително е това им отношение към пациентите. Доверието се губи толкова лесно, можеха да ви създадат проблеми!

Offtopic Добре, че си само от ревливите, ако беше някоя по-темпераментна beating crazy и да беше взела пушката, нещата можеха да са и непоправими!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: ноември 17, 2012, 00:56:36 »

Относно хламидията - мила, не се шашкай. И на нас ни я откриха преди 3 месеца и даже нямаше и да разберем, ако при мен не беше отишла директно в ставите (възпаление). НЕ СЕ предава само по полов път, каквото и да ти обясняват.

След 3 месеца на антибиотици, аз се насочих към хомеопат - имат добри резултати в това лечение...ако си отворена към този вид лечение, може да го обмислиш. И не се шашкай ако от първия път не видиш отрицателни стойности - ние вече сме така 3-4 месеца. Просто антителата имат "срок на умиране" 3-4 месеца.

Та - на мен освен антибиотиците ми биха кортикостероиди и пих противовъзпалителни. Не ме питайте как ми се отрази това. Сега ми треперят ръцете (казаха, че е на нервна почва де) и ми пищи ухото от незнайно колко време. Освен това ми липсва всичката флора там долу... Бих могла да кажа, че с реакцията с възпалението, нормалното лечение не ми помогна или поне не се чувствах добре. Болеше ме всичко адски много. От един месец съм само на хомеопатия - за възпалението и за хламидията. Макар, че не съм на 100% добре (всички казаха, че ще ми трябват 6 до 8 месеца...), се чувствам много по- добре и почти нямам болки.

Това ти го казвам само за да те успокоя. Не си мисли, че сте го лепнали от някъде. Да - един на друг може и по полов път да сте си го предали, но първоизточникка не се знае какъв е. По- добре, че са го открили. Лекува се на 100%. Обясниха ми, че едно 70% от българите го имали pardon Мен лично ме лекуваха в ревматологията, но лечението е като цяло едно - доксициклин (като най- краен вариант), Вибрамицин (определено никакви резултати от него след 2 пъти по 10 дни прием - нито при мен, нито при съпруга) или Левофлоксацин.

Има някакво лекарство на растителна основа - май се казваше Хламицин. По принцип навън лекуват с такова някакво растително, но трябвало да минеш поне един курс с антибиотици. Към момента аз съм на хомеопатското - Хламидия (така се казва).

Понеже за последните няколко месеца изчетохме доста, консултирахме се доста (точно защото и ние не разбрахме от де ни дойде), ако имаш нужда от нещо - казвай да помагаме give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #334 -: ноември 17, 2012, 15:05:05 »

DG, на мен след операцията ми слагаха антибиотик венозно. По принцип съм чувала, че това е стандартна процедура, но нямам идея дали е заради самата операция, или заради неуспешната бременност. Може би и при теб са слагали някакъв антибиотик, но да не си се повлияла. В епикризата би трябвало да е посочено какви медикаменти са използвали.
Доколкото разбирам, живееш в чужбина?! Там тези лечения са табу, ама опитай след тези антибиотици да прилагаш и билколечение.

 Offtopic Това е подобно, както с гъбичките. Появяват се от антибиотици, а се лекуват с антибиотици... Параграф 22... Преди време ми бяха казвали, че най-доброто лечение на гъбички е външна промивка с преварен магданоз. Ама кой да го знае, ако не е ходил при билкари!

Момичетата са прави - радвай се, че имаш диагноза и лекарите знаят какво да лекуваш  good Горе главата!  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: ноември 17, 2012, 15:16:00 »

момичета...мисля че аз май ще излизам от тази тема smile

Трябваше да ми идва на 14ти, а мъжа ми се объркал и мислел че на 13ти трябва да ми идва и направих един тест на 13ти беше отрицателен...ама заради него че той беше нетърпелив smile
Само че цикъла ми така и не дойде...вчера 16ти след работа си направих друг тест и на него имаше дооооооста бледа втора черта, а днес сутринта направих 3ти тест и чертата беше леко по-изразена от вчерашната, но все още бледа. Мисля утре вечер или в понеделник да направя още един за да съм сигурна дали значи + или -? И тези дни трябва да си запазя час при лекар вече.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: ноември 17, 2012, 15:36:37 »

Аз бих те посъветвала да си направиш един кръвен тест и при стойности над 1000 да идеш на лекар! Аз знам, че над тази стойност се вижда бебчето!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: ноември 17, 2012, 20:20:44 »

момичета...мисля че аз май ще излизам от тази тема smile

Трябваше да ми идва на 14ти, а мъжа ми се объркал и мислел че на 13ти трябва да ми идва и направих един тест на 13ти беше отрицателен...ама заради него че той беше нетърпелив smile
Само че цикъла ми така и не дойде...вчера 16ти след работа си направих друг тест и на него имаше дооооооста бледа втора черта, а днес сутринта направих 3ти тест и чертата беше леко по-изразена от вчерашната, но все още бледа. Мисля утре вечер или в понеделник да направя още един за да съм сигурна дали значи + или -? И тези дни трябва да си запазя час при лекар вече.

Ами - стискам палци да не те видим скоро тук give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: ноември 18, 2012, 00:48:27 »

Пънк, ще правя кръвен в понеделник че уикенда няма къде и нищо не бачка. И вече като видим колко ще покаже като стойност и ще запазя час когато има свободен за да ме видят.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: ноември 18, 2012, 11:17:36 »

Много е рано за преглед.Моя съвет е пусни си два пъти кръвен тест да видиш нивата и как нарасва ЧХГ.
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: ноември 18, 2012, 13:06:55 »

да  gucci е много права,като минала по тоз път емного ано за преглед,няма да се види и ще се вкараш във филм,затова за лекар ,изчакай
Хайде стискам палци
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #341 -: ноември 18, 2012, 14:04:44 »

Josephine аз даже бях по нетърпелива и си направих първия тест 5 дена преди да ми дойде голям мерак и ми беше много бледа чертата почти незабележима и след 2 дена пак си направих вече  поне се забелязваше и третия тест си го направих на първия ден от закъснението и пак не беше много наситена но се виждаше вече и без да се втренчваш в теста  yahoo а на лекар отидох след 15 дена бях вече накрая на 6 седмица и му чух сърчицето, но нищо не можах да видя на ехографа  smile За това ти пожелавам да си много спокойна и всичко ще е наред  give_rose
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: ноември 18, 2012, 14:18:34 »

Момичета и аз се записвам тук! Започнахме усилено да се трудим за бебче, та да видим Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: ноември 18, 2012, 21:40:04 »

Мерси, момичета! Утре сутринта преди работа ще ходя на кръвен тест и съм си запазила час за лекар в петък вечерта :-)
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: ноември 19, 2012, 10:17:25 »

не мога да си коригирам мнението, затова пускам ново, съжалявам че се получават 2 едно след друго.

Резултатите от кръвния тест са 173.70mIU/mL, което по техните граници отговаря на 4г.с., а в момента съм на 5 дни закъснение....може да ми е била по-късно овулацията примерно smile

Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines