Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 20:34:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 142005 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: ноември 12, 2012, 09:35:33 »

Мерси Маги....ние сме пресни, пресни още...правим опити от няколко месеца само....от които 4 засилено smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: ноември 12, 2012, 10:43:51 »

valia_diva аз знам, че при аборт и отрицателна кръвна група трябва да се постави инжекция, която да възпрепятства образуването на антитела при следваща бременност. Това е, ако бащата е положителна група, защото е възможно плодът да е бил положителен. И ако не е възможно да се изследва кръвната му група.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: ноември 12, 2012, 10:56:34 »

valia_diva аз знам, че при аборт и отрицателна кръвна група трябва да се постави инжекция, която да възпрепятства образуването на антитела при следваща бременност. Това е, ако бащата е положителна група, защото е възможно плодът да е бил положителен. И ако не е възможно да се изследва кръвната му група.
Това важи, ако абортът е късен. До 7-8 седмица антитела още не са произведени.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: ноември 12, 2012, 17:49:07 »

Маги, късмет следващия път.  give_rose
ТСХ-ато го следя редовно. След като го вкарах в норми - 2,6 , близо 6-7 месеца се опитвах да го докарам поне до 1, но в един момент падна до 0,6. В месеца, в който забременях стойностите бяха около 0,9. За тези две години смених 5 ендокринолога и всеки ми казваше различно и никакво сериозно отношение към проблема ми. След това започнах и с хомеопатия, която спрях след аборта заради антибиотиците и другите лекарства, а и ми е много трудно да избягвам всички неща, които я разрушават.
 Абортът беше в края на 9 седмица. В болницата ми поставиха Анти-Д заради кръвната група (до скоро усещах болка от нея при сядане). 
Надявам се скоро да мога да се похваля с добри изследвания. Благодаря ви за подкрепата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #304 -: ноември 12, 2012, 18:12:02 »

Josephine, добре е да си знаеш как ти е кръвното, нивото на кръвната захар и кръвната група плюс резус фактора. Но след забременяване (при регистрирането на бременност), така или иначе гинекологът ще ти пусне пълна кръвна картина (ПКК).  Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: ноември 13, 2012, 14:15:48 »

Alichka, кръвното ми е много ниско, около 90/50, или 80/40...нещо такова. Захарта ми винаги е била в граници, но не знам за зачевани дали са същите граници? Иначе за кръвна група съм В, почти съм сигурна че е + и мъжа ми е В+.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: ноември 13, 2012, 15:52:06 »

Josephine, щом сте в самото начало недей се тревожи отсега за всички изследвания и т.н. Както е казала Маги - пускай цитонамазка, микробиология и хламидия и оттам се отдайте на любов и не го мисли. Колкото по-малко го мислиш засега, толкова по-добре. Като мине повече време ако нищо не се случва ще минеш към следващото стъпало. Но едва ли ще дойде това време, спокойно. Стискам палци smile
valia_diva стискам палци всичко с изследванията да е добре и скоро да се махаш от темата  blum
магито силни прегръдки. И аз много се надявах този път всичко да е положително, но скоро ще дойде и този момент, сигурна съм  Wink

Аз този месец нещо се изложиш - качих кръвната захар до 6 и TSH-то до 5. И сега съм на хапчета. За TSH-то: трябва да повторя теста, защото преди изследването бях спала 3 часа и според ендокриноложката е дало грешен резултат.
И така. Чакам си засега Фонд-а и нищо ново не се случва...
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: ноември 13, 2012, 16:00:26 »

мерси Стаси smile Дано наистина да не ми остане време да го мисля това нещо и по-бързо да изчезвам от тази темичка smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: ноември 13, 2012, 16:45:02 »

Стаси, ТСХ то не се повлиява така лесно от сън или нещо подобно.Пусни го пак, но ако е високо имай едно на ум може да си развила я Хашимото я нещо подобно.Провери за инсулинова, щом кръвната захар не е наред.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 15, 2012, 10:15:30 »

josephin какво стана този месец?  Имаме ли новини?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: ноември 15, 2012, 11:30:03 »

Мила, в трепетно очакване съм....все още закъснява..принципно съм много редовна до 1 ден, но ако е имало проблем или смяна на време или болест се е отклонявал...за сега 2 дни закъснение, днес е третия smile

Преполагам че ще цъфна обаче, защото много ме наболява корема и е пак подут целия точно като при цикъл...като ще ми идва.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #311 -: ноември 15, 2012, 11:48:19 »

Josephine , ако искаш може да си вземеш тестче, и да не си в трепетно очакване. Стига да искаш разбира се. Иначе на мен ми отчете още в деня когато трябваше да ми дойде, симптоми имаше и те са като преди цикъл. Знам, че от скоро пробвате, за това ти предлагам, но иначе си е неприятно стоенето над теста 5-6 мин...
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: ноември 15, 2012, 11:52:22 »

оооо да забравих да напиша, че календара ми се беше объркал и ми показваше един ден преди деня в който трябваше да ми идва и ме подведе, та си направих един тест след работа но реално в деня преди който трябваше да ми идва. Малко объркано го обясних надявам се да сте ме разбрали  blush
Теста беше отрицателен де, аз затова нямам много надежда, въпреки че така често съм чела че се случва да не отчита в началото.

знам ли, каквото такова smile
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: ноември 15, 2012, 14:09:49 »

Josephine, а дано да е +!
Във вторник бях на изследвания за хламидия,уреаплазма и микоплазма. Сега ще чакам резултатите. Казаха, че понеделник ще са готови.
Да ви се оплача, че от 2 месеца насам не се чуствам в настроение за бебеправене  cray .
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: ноември 15, 2012, 14:11:45 »

Мерси DG, дано smile

Кажи ти защо не си на кеф, сподели, оплачи се и ще ти олекне smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines