Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 06:10:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Клуб на БЕБЕправещите - 22 "  (Прочетена 142008 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 17, 2012, 18:01:56 »

бебче, вярвам че с положителна нагласа всичко ще мине по-бързо и скоро ще пишеш тук, дано всичко се оправи и бързо минат тези дни, прегръдки  smile аз не ви познавам, не пиша тук, защото още не плануваме бебе, но искрено пожелавам на всички да сбъднат тази своя мечта - поне за мен най-важната и голяма в живота на едно семейство  heart на всички  Good luck Good luck Good luck Good luck Good luck
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: октомври 17, 2012, 18:34:04 »

Бебче, тази ИР нали се повлиява от медикаменти, защо толкова много време ще се пазите? При Начев ходи ли?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 17, 2012, 18:58:05 »

Гери мила стискам палци да не се завръщаш тука ами направо в другата тема за Бъдещи мами.
Ще я пребориш ИР.И аз съм с нея в съчетание с Хашимото.С упорство и спорт ще се пребориш.
Момичета силно стиснати палци на всички.Дано всички се радваме на положителни тестове и на много бебоци.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 18, 2012, 10:49:38 »

Бебче, тази ИР нали се повлиява от медикаменти, защо толкова много време ще се пазите? При Начев ходи ли?

ИР се повлиява от медикаменти, но като минала по този път знам, че на човек му трябва време да се съвземе, както психически, така и чисто физически от преживения стрес. Вчера говорих с бебчето и въпреки, че не съм лекар мога да кажа, че назначеното й лечение е супер и много скоро ще има положителни резултати.

Гери (Гучи), при теб как се развиват нещата?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: октомври 18, 2012, 11:24:55 »

Рени нали знаеш,че съм ветеранка в тази тема.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: октомври 18, 2012, 11:40:47 »

Ай, да не се мерим кой от кога е тук smile

Бебче, хубаво е че сте открили на време ИР и по-добре малко пазене, отколкото проблеми в последствие.Гледай позитивно на нещата, всичко ще се оправи smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #261 -: октомври 18, 2012, 14:22:20 »

Бебче, силно те прегръщам!  cray Споделям болката ти! Не случайно народът е казал, че е най-страшно да загубиш децата си. А ние сме майки, които дори нямаме гроб, над който да плачем!
Отскоро започнах да надниквам отново в темите свързани с деца, колкото и да са ми болезнени те. Но чета малко по малко. И въпреки, че кошмарите с родини зали се завърнаха във всеки мой сън, знам, че това е част от изпитанието. Трябва да се настроим положително, колкото и да е трудно! Няма да забравим това, което е минало - то не се лекува и не отминава, както повечето хора ни "успокояват". Това, което разбрах е, че няма кой да ни помогне. И колкото и лекарите да се дразнят на форумите, тук можем да намерим разбиране и подкрепа от хора като нас.
Пожелавам ти много здраве и любов Clover  heart
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 18, 2012, 20:19:03 »

Мили момичета,
Благодаря ви много за подкрепата!!!! Аз съм се взела сериозно в ръце, комбинирам лекарството със спорт и хранителен режим, и вярвам,че ще се справя, ще се нормализират нещата и пак ще се радвам на успешна бременност и още поне едно здраво бебче, дай Боже. Няма да стане толкова скоро, но пък по-важното е,че все някога ще стане, и че имаме реалния шанс тогава вече всичко да е наред. Не се смятам за болна - казала съм и на близките, че за мен това е състояние, което е добър повод за мен да се храня по-здравословно и да спортувам активно..което, погледнато отстрани, всъщност е добро за мен.
Отново казвам,че стискам палци на всички ви, благодаря ви безкрайно за милите думи и силната подкрепа  heart Ще ви следя и ще се продължавам да се вълнувам заедно с вас.
П.С.Аличка - съжалявам за загубата ви, миличка. Прегръщам те и ще стискам палци всичко да се развие по най-добрия начин и при вас. Ако с нещо мога да съм ти полезна - пиши ми ЛС smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 24, 2012, 09:27:05 »

много се надявах миналия месец да е станала работата, но неуспешно...тъкмо ми свърши цикъла...дано този месец всичко да е наред и да имаме резултат smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #264 -: октомври 25, 2012, 13:39:39 »

Josephine, пожелавам ти го от сърце give_rose Дано да имаш хубав подарък за Коледните празници

При мен също се получи отрицателен тест. Сега тръгвам отново по изследвания и се надявам лекарите да ми кажат, че съм се възстановила малко от малко. Много ми се иска преди да правим отново опити за бебе да ми позволят да даря кръв, защото съм рядка група. Отдавна се каня, но след като на мен ми се наложи да ми преливат, реших да се взема в ръце.  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 25, 2012, 22:34:00 »

Ох, да, това с преливането и аз си го мисля все по- често, макар че не мисля, че моята е някаква много рядка...ама сега не мога cray
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 26, 2012, 12:11:14 »

Мерси Аличка! Дано този месец да е Месеца!

Аз пък не мога да дарявам кръв, че съм с прекалено ниско кръвно и не ми дават.
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 28, 2012, 22:14:57 »

Здравейте момичета , ще се наложи за 2-3 месеца да се оттеглим и ние с моя мъж от тази тема.Преди дни преживях химическа бременност.Бях толкова щастлива като видях двете черти на 10-ти октомври, но радостта ни бе за кратко.Така и не се видя до последно нищо в матката, единственото което се установи със сигурност е че ЧХГ -то ми беше 479 и след тази стойност започна да пада.Доки ме предупреди че ще направя нещо като аборт, ще ми дойде цикъла и ще се изчистя без лекарска намеса. Сега трябва да изчакам 2 цикъла и след това съм на изследвания.Не знам какви точно ще бъдат
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: октомври 28, 2012, 22:17:50 »

Ако всичко е наред със изследванията, ще имаме зелена светлина през Декември.До тогава се оттеглям.Успех милички, надявам се докато се завърна голяма част от вас да са се преместили в темата за бъдещите мами. Въпреки че имам едно момченце на 4г. и половина не мога да си обясня защо се оказа толкова трудно да си имаме още едно бебче.Преди моя син също имам 1 аборт( мисед в 9-10 г.с.).

Лека вечер!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 29, 2012, 02:32:46 »

Събева, понякога тези неща  са необясними и често си  задаваме въпроси, на които не можем да намерим отговори. Преди сина ми имам три аборта и борба за него три години, но и до ден днешен в навечерието на втория му рожден ден, немога да си отговоря. Като решите да пробвате пусни си един хормони можев някой от тях да е проблема или в щитовидната, но преди всичко се успокой и не се тормози с мисли "Защо така е станало?", така е било писано. Успех от мен и ти пожелавам в най-скоро време да се радваш на двете чертички.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines