Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 23:05:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nebulka - 13.07.2012г.  (Прочетена 62710 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 26, 2012, 10:23:08 »

Nebulka, goodpost Исках да копирам отделни изречения от поста ти, но после реших, че няма смисъл да го копирам почти целия Wink
Аз мисля, че най-важното е човек да е в мир със себе си. Винаги казвам, че човек трябва да открива положителното, хубавите моменти, дори и в най-дребните нещица, защото вярвам, че всяко черно си има своето бяло - може да е съвсем мъничко, но е там, важното е да успееш да го видиш ... и да успяваш да го виждаш и занапред!
Защото много е лесно човек да е недоволен, да мърмори и недоволства от някого/нещо, по-трудно е да се опита да бъде позитивен и положително настроен към всеки/всичко. Тогава, именно тогава възкликва: "Аз съм истински щастлив и съм голям късметлия да ми се случват всички тези неща и да съм заобиколен от такива хора!"
Извинете ме за лиричното отклонение blush
Активен
kopretina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #61 -: юни 26, 2012, 21:13:06 »

Небулка, трябва да си призная, че се възхищавам на начина ти на мислене. Дано и аз един ден да мога да приемам нещата по този начин. Сега осъзнавам колко нерви хабя понякога напразно, особено пък когато става дума за такова важно, лично събитие, което може да е само повод за радост. И за други нещо, но това е друга тема  smile
Като чета публикациите ти, си представям вашата сватба - колко различна и романтична ще бъде на морето.  smile А днес, като погледнах един от постовете ти и видях колко дни остават до големия ден, хем се стреснах (нали аз съм само няколко часа след теб), хем така се развълнувах, че след по-малко от три седмици ще сме булки  yahoo
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #62 -: юни 26, 2012, 21:32:18 »

Ох, леле! Написах дълъг пост и го изтрих без да искам. С тия телефони...
Искам да ви пожелая прекрасни сватби, булчета, но още повече искам да ви пожелая хилядите дни след сватбения да са също така цветни и щастливи. Това си зависи от нас, разбира се.

Аз се успокоявам все повече на морето, макар времето да е променливо. Уравновесява ми психиката. Почти не мисля за сватбата. Снощи ми хрумна да направя покани все пак. Ще имам време. Харесах едни забавни. Чудех се дали да не ги направя сама, защото обичам да майсторя, но май не ми се занимава да измислям идеята. Около 7-10 броя. Искам да ги надпиша персонално и на ръка, за да им останат за спомен, понеже няма да има подаръчета за гостите. Имам и още една идея. След сватбата да взема една снимка и да я направя на пощенска картичка в печатница. Твърда и с редовете отзад. Може да е черно-бяла или ретро, зависи какви снимки станат. Също така да поръчам марки с персонализирана винетка в български пощи с друга сватбена снимка. Това е две марки, едната обикновена, с картинка и номинала стойност, а другата е нашата снимка, двете са закачени една за друга. Това е и подаръкът ни за кумувете, които на датата на сватбата празнуват три години, откакто са заедно. Тяхната марка стана страхотна. Мисля, че ще се изненадат. И така, след сватбата лепя марките на картичките и ги пускам по пощата без пликове, за да им сложат клеймо върху нашата марка. Това ще са благодарствените картички за присъствието на гостите. Ще пратя е на някои приятели, за да ги известя или пък просто за спомен. Картичките малко ще се поомачкат по краищата и ще се "позахабят". Няма да пиша лични текстове, само по няколко думи, защото ще са достъпни всеки да ги гледа, нали са без плик. Какво мислите за тази идея?
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 26, 2012, 22:11:49 »

Ooo, супер оригинална идея!  give_rose
Признавам, че колкото и да ми е развихрена фантазията понякога, точно това не би ми хрумнало!
Успех с подготовката или каквото е останало от нея! Звучиш толкова спокойно и уверено и съм сигурна, че ще си изкарате страхотно!  good
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 26, 2012, 22:56:22 »

Страхотна идея имаш, аз съм го правила това с марките , много отдавна и от друга държава, но реакцията и емоцията, когато получиш такова нещо е много голяма, подкрепям с две ръце изборът ти, много оригинален smile  За поканите , нищо не ти пречи, имаш време, ние нашата за кумовете също сме си я надписвали сами и е забавна smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #65 -: юни 26, 2012, 23:01:09 »

Присъединявам се към момичетата - идеята ти за спомен от сватбата е супер и хич не се колебай  good, а и за поканите имаш време - действай смело!!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 27, 2012, 07:26:01 »

Аз дори не знаех, че това е възможно- марка и картичка от снимка Oh my ... Айде картичка как да е, ама марка да се направи Bravo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 27, 2012, 09:30:23 »

Nebulka, страхотна идея! good
Активен
kopretina
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #68 -: юни 27, 2012, 11:54:23 »

И според мен идеята е много добра. Ще чакаме снимки тук, събуди любопитството ми.  smile
Активен
brumble
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #69 -: юни 27, 2012, 16:11:42 »

и на мен идеите ти ми допадат и мисля дори че си много оригинална. smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 27, 2012, 22:14:33 »

Сташно ми харесаха хрумките ти  Bravo .Даже взех да се замислям дали да не хакна идейките ти,ако ми остане време  Girl_hide
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #71 -: юни 28, 2012, 08:20:28 »

Ами хакни ги! Всичките ги хакнете, нали за това ги споделям! Даже да ги хакнете, резултатът пак ще е различен и да ми покажете какво е станало. Аз се надявам снимките да станат бързо след сватбата, за да не се проточи във времето реализацията на следсватбените картички, не за друго, ами да не ми се отще да се занимавам. Първото нещо, което почнах да си събирам, са картички от местата, където отивам. Станаха много и спрях, но картичкуването си ми е още страст. Сега съм решила да си наруша правилото и да си купя стари ретро картички на Несебър, за спомен. Иначе новата ми колекция са билети - от градски и междуградски транспорт. Даже в София има трамваи с билетни машини, които отпечатват датата и часа на пътуването, както и спирката. Такъв билет запазих този април, като се роди племенникът ми. Купих му и един вестник Капитал, да му действат като машина на времето, която да го пренася в деня, в който се е родил, понеже светът много се променя. Мисля че и един касов бон за бензин има някъде. Обичам да правя такива мини колекцийки от ежедневни неща, които сега приемаме за даденост, а след време се променят и даже забравяме. На рождения ми ден си извадих валутните курсове и си прибрах една бележка от банкомат. Записах си и какво е било метеорологичното време. А от земетресението си събрах цялата колекция земетръсни вицове, за спомен от смешната страна, че иначе не беше много смешно, че имахме много големи щети. Абе гледам да се забавлявам. Много съм сериозна и това ми нещо като автотерапия да гледам по-отгоре на живота и да се забавлявам напук на всички трудности.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 28, 2012, 10:36:20 »

Това което каза, че времето се променя е наистина така...много оригинално си се сетила да запазиш такива дребнички нещица, които след време съм сигурна ще му е интересно да гледа  good
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 30, 2012, 17:02:11 »

Идвам,макар и със закъснение да ти честитя темата,миличка @}->--С  огромен интерес изчетох всички странички,възхищавам ти се на идеите и начина на мислене,страхотна си!Пожелавам ти прекрасен и вълшебен сватбен ден (малко остава,две седмици почти yahoo),ти го заслужаваш и лесна и безпроблемна подготовка и реализация на уникалните ти идеи give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: юни 30, 2012, 19:07:33 »

Е, как съм изпуснала тази търкаляща се юничка  blush. ? Дори и да не съм съгласна с някои от размислите ти, писането ти е брилянтно и ми доставя удоволствие give_rose да чета. Не се съмнявам, че ще имате една от най- истинските сватби и ви пожелавам много късмет в живота. Всичките ти ретро идеи са много мили и нежни, а усмивката ти ме кара и аз да се усмихвам.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines