Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 14:26:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 6 "  (Прочетена 111626 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #435 -: септември 30, 2010, 13:46:54 »

Аз не бих се ваксинирала. Дори и не-бременна не бих, но бременна пьк хептен !!!

С новооткрити ваксини, които още не ясно как точно действат на тялото, пьк за ембриона да не говорим  nea

ПП. Лекарят ти какво казва по вьпроса? Може, който ти е пратил поканата да не е наясно с бременността ти.
« Последна редакция: септември 30, 2010, 13:49:53 от inaxastra » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: септември 30, 2010, 13:58:25 »

И аз смятам,че не е добре да се ваксинираш!
Ти самата смяташ ли,че попадаш в рискова група?

Ина,оздравя ли?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #437 -: септември 30, 2010, 14:00:41 »

Не напьлно, но сьм много по-добре. Мерси  give_rose

Твоят цяр е едно от най-ефикасните неща, които сьм пробвала  judges Само той ме спаси  good
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: септември 30, 2010, 14:37:52 »

Именно личния лекар ми праща това писмо. Той първи разбра за бременността ми и поради тази причина няма как да се е объркал. Незнам какво да правя сега?!  crazy
alben4ik, ти не си ли получила такава "повиквателна"?
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: септември 30, 2010, 15:32:17 »

*mum to be* не съм получавала нищо такова?!? Лично аз, дори да получа такова писмо, не бих отишла да се ваксинирам точно в момента. Защо не се обадиш на  твоята акушерка, която ти следи бременността и не я разпиташ за тази ваксина?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: септември 30, 2010, 15:39:53 »

Sunray , честито  Bravo за побутването, а ти само се притесняваше!!!, Свилена, явно всички сме така с корема и моя по-малък сутрин , а вечер е доста добре заформен, може би заради течностите и храната, които се поемат през деня. Ина  мила , незнаех че си болна sad , дано бързо се оправиш, че тези боледувания са неприятни. А за ваксините и аз не бих се ваксинирала, даже и ако не бях бременна. Но за мен тоя свински грип си е измишльотина , за д аси пробутат фармацефтичните компании ваксините, но това е друга тем.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: септември 30, 2010, 15:48:54 »

А за ваксините и аз не бих се ваксинирала, даже и ако не бях бременна. Но за мен тоя свински грип си е измишльотина , за д аси пробутат фармацефтичните компании ваксините, но това е друга тем.

С това съм абсолютно съгласна! Птичи, свински...то се видя колко са реални. Както изкуствено се заговори за тях, така и изведнъж се приключи темата. Аз също не бих се ваксинирала, Мамче, особено пък срещу това NO

Мири, мерси! smile

Инче, и аз не знаех, че си била болна. (Или съм голям заплес blush ). Добре, че се оправяш вече! good

Ние с половинката имахме тежка вечер, че и нощ. Умря ни мъжкото мини зайче и аз бях "щастливката", която да го разбере първа sad Миро пък имаше слабост към него, а и си ги гледаме заедно с женското от 4 години. Много тъжно беше. Поплаках си. Аз явно, половинката не пред мен, но го разконспирирах. Той обожава животни. После пък се притесних за бебка, но добре че късно вечерта ме побутна и се успокоих малко. Та, така...заспах към 8 сутринта. Миро вече беше отишъл на работа.
Извинявам се, че се отклоних, но ни е много мъчно sad

Прегръщам ви и до скоро!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: септември 30, 2010, 15:58:00 »

Съжалявам много за загубата на зайчето. cray .Тежко е , защото човек се привързва много лесно към домашните любимци и ги приема като част от семейството. Но времето ще помогне и ще останат само хубави спомени. Силни прегръдки от мен  give_rose .
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: септември 30, 2010, 18:49:21 »

Ехооу мамчета, привет.
Много сте писалии, обичам да ви чета  give_rose
А за имунизациите, и аз не бих го направила, така ме посъветваха занапред- никакви ваксини!!!!
Ако си болничка, има как да се оправиш.
Ние днес май повече си поспиваме  pardon поритнахме си и това беше, за сметка на други дни smilesmile
Хайде целувки и галки по пупите  give_rose give_rose give_rose
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: септември 30, 2010, 23:28:11 »

Благодаря ви момичета. И аз така мисля, но все пак исках и вашето мнение  heart.
 sunray, съжалявам за зайчето.  sad
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: октомври 01, 2010, 08:37:03 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines