Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 01:12:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кога си направих теста за бременност?
На 3-тия ден от закъснението
На 10-тия ден от закъснението
Без тест, ходих на лекар
Просто усетих
Няколко дни преди датата на цикъла ми

Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кога/как разбрах, че съм бременна?  (Прочетена 200675 пъти)
 
BuB4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59


„Истинската цена на любовта е любов“


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 24, 2011, 22:02:21 »

Ние със милото също мислехме за бебче, но първо изчаквахме да минат всички притеснения и разбира се еуфорията покрай сватбата ни и след това разбира се да се отдадем на любовта и бебеправенето    girl_wink
За наше щастие не се наложи да чакаме много, то просто си дойде веднага щом направихме опит  danceg
Усетих, че съм бременна още преди да ми закъснее, но то просто беше силно желание предполагам, незнам, нямах никакви симптоми. Направих тест няколко дни преди да ми дойде според мен, но втората чертичка беше слаба и не знаех дали да се радвам предварително, нямах идея колко ярка трябва да е. Три дена след закъснението (цикъла ми е редовен) направих още един и този път и двете бяха почти еднакви, бях и щастлива и малко стресната. На таткото казахме два дена след това, че не си беше в къщи, но той бил знаел и преди това, била съм странна, знам ли кое точно ми е било странното. Нямах и нямам никакви неприятни симптоми (надявам се и занапред да е така), изпопрочетох всичко за ранни признаци на бременност, но при мен нямаше нищо, освен, че аха да ми дойде всеки момент. След първия месец и те се изгубиха, нямах апетит, не бях качила и грам, изобщо ако не беше теста нямаше да разбера изобщо. Естествено отидох и на доки и там се потвърди и така до днес - без един симптом, освен тези за преди цикъл. Все още не усещам нищо, но вече си различавам коремчето, че е малко издадено. Нямам търпение да усетя бебчето как живее във мен, вече си го видяхме, но е мъничко за да усетя движенията му, скоро и това ще стане  girl_wink
Активен
gali_1990
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #181 -: май 15, 2011, 16:42:53 »


Първият признак беше гърдите ми,които започнаха да стават болезнини и се увеличаваха.
После имах болки като ПМС,с придърпвания долу към яйчниците,все едно всеки момент ще ми дойде.
ЦИКАЛЪТ .
А после и закъснението на цикъла.ОКОЛО 15-20 ДНИ
НАПРАВИХ СИ ТЕСТ ЗА БРЕМЕНОСТ ЕДНАТА ЛЕНТА СЕ ВИЖДАШЕ ЯРКО ЧЕРВЕНА А ДРУГАТА БЕШЕ БЛЕДО
РОЗОВО НО СЕ ВИЖДАШЕ  sad СЛЕД ТОВА МИНАХА 4 ДНИ И ЦИКАЛАМИ МИ ДОЙДЕ  crazy cray
РОМОГНЕТЕ МИ КАКВО ДА НАПРАВЯ ЩЕ ЧАКАМ ДА ПИШЕТЕ
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 15, 2011, 16:57:04 »

gali_1990 малко по-горе на страницата има тема "Клуб на БЕБЕправещите",където момичетата могат да ти дадат съвет   good
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 16, 2011, 08:52:51 »

gali_1990 отиди на лекар. Стискам палци всичко при теб да е наред  good
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines