Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 20:59:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 164956 пъти)
 
Lady_Diamond
Новак
*
Публикации: 10



« -: ноември 15, 2010, 16:11:40 »

Ето я и новата 19 темичка!!! good
Дано повлека крак и се напълни с много, много PREGQ good

Момичета, от все heart ви пожелавам скоро да напуснете темата и да се преместите в следващите!!!
yahoo



Предишната тема


Интересни и полезни статии:

Преди да попиташ- необходими изследвания, добри специалисти
Интересни съвети към искащите бебе
Зачеване
Астология и зачеване
Как да забременеем?
Коя е най-подходящата възраст за зачеване?
Секс-пози за правене на бебе
Подготви се за здрава бъдеща бременност
Есента е най-подходящият сезон за забременяване
Фолиевата киселина
Полът се поръчва с яденето
Храненето и навиците влияят на вероятността за зачатие
От какви бащи се раждат по-здрави деца?
Мъжкият биологичен часовник също тиктака
Възможната бременност - тест Wink
Калкулатор за пола на бебето smile
Магията на живота heart



Успех на всички бебеправещи!

На някой хора щъркела им носи бебето, а на други охлюва. Много е бавен горкия, но ще стигне до целта един ден!!! good heart
« Последна редакция: декември 29, 2010, 17:07:04 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 15, 2010, 17:25:08 »

Eххххх нова темичка.. smile Записвам се пърава и дано тук да видя двете чертички отново  Wink Успешна темичка....
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 15, 2010, 22:44:15 »

Хайде и аз в новата тема. Да не решите, че съм ви напуснала... Никакви такива  tease С вас съм си, чакам да ми дойде и отивам при лекарката да видим какви ще ги вършим този месец  smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 15, 2010, 23:29:19 »

Момичета, много  Offtopic ще съм, но понеже много ви обичам всички искам да ви пожелая много скоро да напуснете тази тема, за да четем емоциите ви в другите теми и най-вече във вашите собствени.

Капризче, стискам палци да си дойде МЦ навреме и много скоро да се похвалиш с добри новини. А има ли шанс да не ти дойде? give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 16, 2010, 10:25:20 »

Привет на всички yahoo give_rose
Дано тази темичка ни е е много на късмет на всички!!! good

И аз съм си тук, за сега, да видим какво ще се случи по-натам Wink
« Последна редакция: ноември 16, 2010, 20:15:12 от ˙·٠Butterfly™٠·˙ » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 16, 2010, 12:24:23 »

Момичета, моля ви да не си правите "запис" в темата! Такива постове се трият без предупреждение - четете правилата на форума!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 16, 2010, 12:50:29 »

Капризче, стискам палци да си дойде МЦ навреме и много скоро да се похвалиш с добри новини. А има ли шанс да не ти дойде? give_rose

Ами да бъда честна има. Чудех се дали да споделя, но вече ми закъснява 9 дни. Имам много неприятни болки в гърдите и ниско долу в корема. Така че си мисля, че може и да има шанс да не ми дойде. Но съм решила да чакам до петък, когато ще ми закъснява вече 12 дни и тогава да правя тест... От друга страна няма да ми е за първи път да ми прескочи месец, така че не е ясно...Събра ми се и доста стрес напоследък, та може и от това да е. Както и да е, времето ще покаже и да гадая, няма да позная smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 16, 2010, 13:19:55 »

Здравейте и от мен момичета.

Първо да започна с Капризче - сладурке, защо ще чакаш до петък? Не е ли вече време да си направиш тест. Ти си знаеш най-добре де, ама аз много се развълнувах от новината и ще влизам постоянно да проверявам. Ух, дано закъснението наистина да се дължи на...бебенце  blush

За другите да кажа - стискам палци на всяка една от вас/нас, особенно на тези с които си правим компания вече известно време в тази тема... Както съм писала, по Коледа се случват големи чудеса - така че да запрятаме ръкави smile

Относно мен - в четвъртък миналата седмица ходих при ендокринолог и си направих изследване  на 10-тина хормона, включително и на щитовидната жлеза (в някой друг пост мога да ги кажа със сигурност, защото сега не ги помня точно по имена). За щастие всичко е перфектно и в нормални граници yahoo. Според лекарката няма хормонални проблеми за ставането на бебчето, така че засега продължаваме опитите с пълна пара. От вчера съм с бледа втора черта на тестовете за овулация, което значи че тези дни чакам момента за действие. И право напред - пък каквото ще да става... give_rose

Та с две думи - засега и аз съм тук. Кураж на всички и пожелавам от сърце много предпразнични и празнични добри новини за бъдещи бебчета give_rose tease

Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 16, 2010, 15:35:28 »

StAsSi мерси мила. Обаче толкова тестове съм направила, че вече ми е писнало. Ще си чакам и това е. Никакви надебди не възлагам, пък дано негативните ми очаквания този месец се опровергаят.

Иначе за изследавнията, аз мисля че бях казала в предходната тема, но не съм сигурна. Аз правих тест за проходимост на тръбите, хормони за щитовидната жлеза и още 4 хормона и всички си бяха ок. Така че уж няма причина да ми закъснява. А и от началото на годината все ми идва на около 34-35 ден, само 1 месец ми стигна до 40 дни, а днес вече ми е 42 ден, така че има надежда...Абе каквото е това, стига съм спамила темата с моите гадания smile

Успех на всички!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 16, 2010, 17:20:55 »

Капризче, стискам палци, това да е вашия месец. Аз и преди съм казвала видях  PREGQ точно в месеца, в който най-малко очаквах да ги видя. Стискам ти палци и ще следя темата и ще чакам с нетърпение петък, ама да видим дали нашия юнак няма да има други планове за мен.

Стаси, пожелавам ти това да е вашата Коледа. А нашата Валка27 е пример за това как по Коледа желанията ни се сбъдва.

Пожелавам ви го на всички вас give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 16, 2010, 20:05:21 »

И аз да ви пожелая много положителни тестове в тази темичка!!!
Аз миналата година точно на 5-ти декември направих кръвен тест и резултатът ми беше мноооого положителен, а точно покрай Коледа чухме пулсът на двете ембриончета!!! Получихме най-прекрасния подарък на света, а аз прекарах празниците в най-прекрасното и яко драйфане!!! Резултатъ е в подписа ми и е най-сладкият ревящ на света!!!

Стаси, Капризче, Магито - силно стиснати палчета от мен, милички!!!!
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #11 -: ноември 17, 2010, 12:51:29 »

Здравейте,мили бебеправещи сладурани give_rose
Аз искам да се присъединя към вас и да споделя моята голяма мъка,която никога не съм мислила ,че може да ми се случи shok
Забременях с близнаци и то еднояечни  *YAHOO*по нормален път май месец след 5 месеца опити с моя мил съпруг,бяхме много щастливи,даже в деня на сватбата си аз бях бременна вече,но така хубаво се наиграх,че все едно не бях бременна danceg
Всичко вървеше ок с мойта бременност,ходех си на консултации,спрях работа на 3тия месец,ходехме на море,всичко беше неповторимо good Усетих мойте мъничета на 28-ми септември да ме риткат за първи път,чувството беше невероятно,но за съжаление за мн.кратко-2-3 седмички cray
След 1 ден бях на консултация,всичко беше супер danceg
На 9ти октомври вечерта усетих много силен ритник,при което с мъжа ми чак се стреснахме и мн.се зарадвахме yahoo
Дойде следващият ден,аз отидох до майка разкарах се както правех всеки ден,прибрах се в кащи но не усетих никакви ритници този ден,което ме учуди sad ,но реших да изчакам да видим дали до др.ден няма все нещо да се реши да ме ритен,но уви......цяла нощ не заспах понеже си мислех че все нещо ще ме изрита,на сутринта за кратко сънувах мн.лош кошмар,станах и си направих закуска.Поизчаках още малко и реших,че това не е нормално и че нещо става с моите бебчета sad Веднага се обадих на мойта лекарка и тя ми каза идвай веднага да ги видя на видеозона,и аз веднага тръгнах даже и не закусих.
Отидох в болницата да ме види ,легнах на кушетката и като започна да ме гледа взе да прави някакви недоволни физиономии или по-точно тъжни,но нищо не ми каза,след което аз разбрах че става нещо и по-точно че няма сардечна дейност,но си помислих че е само едното бебе,и я попитах след което тя ми каза "Не и двете нямат"
Аз направо унемях,незнаех ,или по-точно неможай да повярвам че това се случва на мен и взех да плача така както никога досега,като майка,която загубва и двете си деца,които чакахме 5 месеца.Изредиха се всички от отделението да ме гледат и да си кажат мнението дали наистина са мъртви,и аз все се надявах да стане някакво чудо,но.........уви cray Господ бе решил да загубим тези бебета и нямаше никаква надежда shok
Носех ги цели 5 месеца и 2 седмици и накрая ги изгубих,незнаех как ще кажа на мажа ми понеже той беше на работа,но трябваше да го направя,събрах сили и му казах по тела,след което той не повярва и само казваше "Ама как,това не е възможно,неможе да бъде,ти се базикаш".а аз ревях като магаре по тела и все още не можех да повярвам cray cray cray cray
И така на 12.10.2010 ми ги махнаха.Никога няма да забравя целия този кошмар,винаги ще са пред очите ми повечето сцени,мъката ни е огромна,това не се опичва с думи както и когато разбереш че си бременна и двете чувства са неописуеми,сега се стараем да го преудолеем,мисля че се справяме,колкото и трудно да ни е,сега си чакам първият цикъл след случилото се.
Вчера ме гледа лекарката понеже вече 35ти ден от ужасния кошмар не ми е идвало цикъл,но тя каза че всичко е наред,още самата лигавица на матката не е стигнала достатъчните размери и че скоро ще ми дойде,чакам го с натърпение да дойде и да си отиде,и да започваме пак БЕБЕПРАВЕНЕТО
Затова мили момичета,не се предавайте,ние сме на този свят за да създаваме живот,Господ ни подлага на всякакви изпитания ,но ние трябва да ги преудоляваме и да гледаме само напред,защото така щастието е пълно,бъдете силни и не се предавайте give_rose give_rose give_rose
Дано всички скоро бъдете най-щастливите мами на света,защото от това по-хубаво няма good
Стискам палци на всички give_rose give_rose give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 17, 2010, 13:00:12 »

Здравейте момичета ,гледам има нова тема и с нея нови новинки , Капризче силно се надявам да имаш хубава новинка  PREGQ.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 17, 2010, 13:27:10 »

Боби 123 това което си преживяла е ужасно, но изчакай да ти излезе хистологията, а и си мисля, че след такъв аборт, който си е направо раждане в тези месеци трябва да се пазите повече време.Също така лекарката не предложи ли да направите изследвания, за да разберете причината за спиране на сърдечната дейност?
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #14 -: ноември 17, 2010, 13:45:31 »

Аз съм забравила да спомена за причината,дефакто се оказа че след като са били еднояечни близнаци те са в едно сакче и се е оплела пъпната връв и затова е станало всичко,понеже мен си ме чистиха без упойка и аз я видях като я изкара докторката, тя беше направо като плитка оплетена,аз я видях със собствените си очи понеже си бях в съзнание.
Така че по принцип е нямало някаква сериозна причина,чисто Божа работа е било моето sad
Те ми пуснаха хистология веднага,пуснали са ми от пъпната връв и плацентата,и нищо не е излезнало,дефакто заплитането е била цялата работа,шефа ми ,понеже аз работа в Родилно отделение в Казанлък каза че за цялата си практика вижда за първи път така оплетена пъпна връв shok
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines