Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 05:44:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 253250 пъти)
 
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #480 -: май 08, 2015, 09:16:56 »

Ние ще сме горе-долу толкова - 80.Ще отида и ще питам на 25.05 smile
Активен
eli_niki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #481 -: май 08, 2015, 19:15:14 »

Кажете ми моляяяя добър фризьор, който ще ми направи точно това, което искам, но няма да ми вземе някаква баснословна сума  angry
Активен
eli_niki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #482 -: май 13, 2015, 22:16:02 »

Хораа моля дайте мнение за Magnetik Day. Четох кофти мнения и се притесних супер много. Бяха много любезни и ми обещаха всичко, което казах. Но видях, че има недоволни булки от тях и малко ме втресе. Казват някой, че Магнетик само е добре, а другата е зле. Даже, че на някакво момиче на сватбата дошла някаква жена от тази фирма и почнала да обсъжда как нищо не било наред и всякакви такива. Някой знае ли нещо, не искам да се набутам с тази фирма, ако не е добра  cray
Активен
DJ Иван Тодоров
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 9



« Отговор #483 -: май 13, 2015, 23:10:41 »

В неделя бях на сватба в Нептун и се сетих да попитам как стоят нещата със сватби на приземния етаж и плажната част. Управителката каза че няма такъв вариант. В горната зала е комфортно до 50-55 човека.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #484 -: май 14, 2015, 00:12:49 »

Хораа моля дайте мнение за Magnetik Day. Четох кофти мнения и се притесних супер много. Бяха много любезни и ми обещаха всичко, което казах. Но видях, че има недоволни булки от тях и малко ме втресе. Казват някой, че Магнетик само е добре, а другата е зле. Даже, че на някакво момиче на сватбата дошла някаква жена от тази фирма и почнала да обсъжда как нищо не било наред и всякакви такива. Някой знае ли нещо, не искам да се набутам с тази фирма, ако не е добра  cray

eli_niki не знам как са Magnetik Day (нямам личен опит с тях и не съм говорила с тях), но говорих с Magnetik - те казаха, че жената, която е направила сватбената агенция Magnetik Day, преди е била тяхна служителка, но е била уволнена. След това е решила да създаде собствена агенция с подобно име, за да може да използва до някъде репутацията на вече съществуващата Magnetik.

Доколкото разбрах (не от Magnetik, ами от мнения на други хора) тя е била уволнена заради некадърност... аз не бих оставила в нейните ръце един от най-важните дни в живота ми, но кой знае, може да е натрупала опит през годините.

Иначе, всички агенции обещават много. Аз мога да те посъветвам само да им разгледаш снимки от предишни сватби, които e правилa съответната агенция и да си харесаш тази, която най-много се доближава до това, което искаш.  smile

Аз лично съм се спряла на 3 - Magnetik, Diamanti и Брилянтин. След лична среща с тях, ще избера, тази която предложи най-добри условия (цена и качество). Ако никоя не успее, винаги остава варианта "направи си сам".
Успех в избора.  good
Активен
Dark_Angel
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #485 -: май 18, 2015, 11:19:39 »

Здравейте. Имам нужда от няколко съвета:
1. Препоръчайте ми добър златар, за халките.
2. Знаете ли къде в Бургас се продават празни стъклени бутилки за ракия?
3. От кой магазин ще си купувате роклята?

Ще съм ви много благодарна, да ми помогнете, защото в интернет не откривам отговорите, които търся.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #486 -: май 19, 2015, 10:46:00 »

Дами,освен Приморец,България и Мираж,сещате ли се за други места за сватба?
Океан не ми хареса...За Нептун явно няма да стане,особено ако минем 80 човека.Не живея в Бургас от години и не знам къде какво да отворили като заведение.Космос няма ли да отвори скоро?Аква не ми хареса.Гледам в интернет някакво заведение "План Б" до входа на морската градина.Става ли за сватба?Обстановката ми хареса от снимките,но не съм ходила и не знам дали ще е подходящо...Кажете за някой нов ресторант като за сватба,но да бъде в Бургас,а не в Созопол или Несебър.Имам резервен вариант за Китен,но то ще бъде в много краен случай,иначе държа да бъде в Бургас.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #487 -: май 19, 2015, 15:28:44 »

Dark_Angel
Относно въпрос 2 - не знам къде в Бургас продават стъклени празни  бутилки за ракия, но във Варна има стъкларски завод ИнхомГлас. Преди време бях изпратила запитване за юзчета и си спомням, че предложиха много добра цена. Погледни там, имат сайт, който може да разгледаш. Не е много далече от Бургас, а в същото време, ако се нуждаеш от голяма бройка ти препоръчвам наистина да потърсиш някой стъкларски завод, иначе цените в магазините са доста завишени.

Относно 3 - Аз лично ще ходя до Асеновград. Доколкото четох от една друга тема във форума там има доста голям избор на рокли и цените са доста по-добри отколкото в големите градове (София, Бургас, Варна).
Общо взето всичко зависи от това какви парички искаш да отделиш за отделните неща. Относно роклите може да погледнеш и в интернет, но аз лично не мога без да я премеря и да видя как ми стои и какъв е материала, от който е направена.

SummerMoon доколкото знам в морската градина има един ресторант Рубаят Ди Маре. Четох във форума, че има доста булки, които там си правят сватбата и са доволни. И имат интернет страничка, може да погледнеш. Прочетох, че искаш да е в Бургас, но какво ще кажеш за Сарафово - близо до Бургас, всъщност е квартал на Бургас.  crazy Там има един хотел, не знам дали го знаеш, Атлантис. Те предлагат доста добра сватбена оферта. Имат няколко зали, в които могат да направят сватбата.

Дано съм помогнала.  smile  good
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #488 -: май 20, 2015, 09:44:20 »

Сарафово не ми допада...Голяма драма ще бъде с този ресторант!Ако годеникът не хареса Приморец,направо ще се застрелям sad cray Сега ще го погледна този Рубаят,чувала съм го,но не съм ходила.megi1993 ,благодаря за идеята give_rose
Активен
Dark_Angel
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #489 -: май 21, 2015, 13:18:08 »

megi1993 Много благодаря за отговора. Определено ще проуча нещата, но и аз онлайн не мога да си купувам дрехи.

SummerMoon Кога ще ти е сватбата? За ресторант за сватба чувам много добри отзиви от ресторанта на хотел Мираж, Ресторант Романс и Форс. Нашата сватба ще е около 80 човека и сме избрали ресторант Форс.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #490 -: май 22, 2015, 10:49:41 »

Dark_Angel , и на мен Форс много ми харесва за сватба!Обаче годеникът нещо не е много впечатлен,или поне от снимките...Имаме среща за понеделник в Приморец,стискайте ми палци да го хареса! Love girl
Активен
Dark_Angel
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #491 -: юни 05, 2015, 08:16:52 »

Здравейте, имам нужда малко от помощ. Знаете ли, от къде мога да си намеря файтон под наем за Бургас?
Активен
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: юни 05, 2015, 13:13:58 »

Здравейте, имам нужда малко от помощ. Знаете ли, от къде мога да си намеря файтон под наем за Бургас?
Отиваш в Слънчев бряг и там файтони колкото си искаш.  Почваш да разпитваш, кой би се навил и срещу каква сума пари.  Обаче не знам за улиците на Бургас дали няма да ти трябва разрешение от Общината. Тъй като в момента Бургас е видимо разкопан целия и така ще бъде цяло лято!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #493 -: юни 05, 2015, 13:20:32 »

Форса и Мираж (романс дори не съм го чувала) не са на нивото на Приморец, така че ти стискам палци годеника да го хареса. Wink а на Бургас само файтон му липсва, ужас! Вярно е, че всеки иска нещо интересно за сватбата си, ама понякога идеите ми идват в повече.
Активен
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: юни 08, 2015, 11:19:23 »

Романс е ресторант - пицария . Рубаят ,се води кръчма от нов вид !Съгласна съм с Виви 20 за файтона . Но все пак всеки иска да е оригинален. Много по яко ще е да се наеме една карета за около 7  до 8000 лв. Чудя се защо искат файтони , каляски скъпарски рокля, а се скрънзят да вземат покани от по 5 лв бройката и алкохол от франция и италия, а може би и от великобритания.  Съветвам Булките които искат да изпънат с оригиналност : нека тази оригиналност да не е  просташка (поне в бургас). Иначе оставете  от другите градове да избиват комплекси. smile
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines