Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 10:43:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 253273 пъти)
 
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: март 17, 2015, 22:50:59 »

Тараторче - ние не сме правили снимки. Шаферките ме облякоха , стегнаха роклята, аз си бях сложила вече кринолина и обувките. Фризьора ми сложи воала, след като свърши с прическата  и това е . Снимки от църквата  до  последния танц .

Продължението ... нашия беше около 40мин, но пропуснахме някои неща. Иначе при нас може да отпере и 2часа Wink. За съжаление не можахме да направим "американския" начин на влизане в църква с музиката. Източната църква просто забранява - неможах да се преборя за това Wink.

Диди във Влас църквата е хубава smile
Пкара - цяла вечер трябваше да я прегръщаш smile
БТВ - добре , че майка ми на моята сватба плака "тайно" в зоната за пушене - ха ха ха ха, мислейки ,че не я виждам - ха ха ха ха ха ха. Като всяка майка - емоции smile
Активен
nadence
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #466 -: март 20, 2015, 13:14:49 »

Здравейте мили дами!Това със заснемането и на мен ми идва в повече на самото обличане.За сметка на това ще искаме след сватбата да направим сесийка малко по-екстремна и най-малкото няма да се притесняваме,че ще си изцапаме дрехите. blum
Питането ми към вас е дали си имате на идея как стои въпроса с наемането на файтон в Бургас? Знам че в Сл.бряг предлаг ,но не и тук... nea
Хубав ден на всички  girl_wink

PS. Радостта не във вещите,тя е в нас  danceg
Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #467 -: март 21, 2015, 17:04:31 »

Здравейте мили дами!Това със заснемането и на мен ми идва в повече на самото обличане.За сметка на това ще искаме след сватбата да направим сесийка малко по-екстремна и най-малкото няма да се притесняваме,че ще си изцапаме дрехите. blum
Питането ми към вас е дали си имате на идея как стои въпроса с наемането на файтон в Бургас? Знам че в Сл.бряг предлаг ,но не и тук... nea
Хубав ден на всички  girl_wink

PS. Радостта не във вещите,тя е в нас  danceg


Созопол? Поморие?
Активен
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: март 22, 2015, 11:41:48 »

Тараторче, ходих до Созопол - не можах да намеря заведение което отговаря на твоите изисквания.  Но все пак да ти кажа е много рано . В края на Април сигурно ще са отворени вече повечето smile заведения. Тогава трябва да се отиде.
Активен
Dark_Angel
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #469 -: април 14, 2015, 23:04:23 »

Здравейте, знаете ли магазин в Бургас, където има по-евтини булчински рокли.На мен много ми харесват роклите на Аз и ти, но 700-800 лева и нагоре се оказаха високи за моя сватбен бюджет. Знаете ли също как седи работата с роклите под наем? Предлагат ли се такива в Бургас и на каква цена?  pardon
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #470 -: април 17, 2015, 13:05:53 »

Девойки,здравейте!
Аз вече официално се присъединявам към темата!Трябваше да има сватба миналата година,но много неща ни се натрупаха и нямаше време и възможност за сватба...Вече съм сгодена официално и мога да се причисля към групичката на бургаските булки give_rose yahoo
Първо да споделя,че мислехме за сватба през септември...Обаче фотографът,който искахме,е зает на датата,която си бяхме харесали,затова мислим за догодина през пролетта!Обиколих Мираж,България и Приморец,насочила съм се към Приморец,но ми се иска и годеникът да го види и тогава да запазим.Ние живеем в друг град и затова ще ми бъде по-спокойно,ако имам време до догодина.
Успех на всички!Надявам се да си помагаме взаимно! heart
Активен
eli_niki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #471 -: април 20, 2015, 21:40:46 »

SummerMoon в хотел Приморец ми казаха, че до средата на декември вече всички дати са запазени, така че за тази година освен, ако не питате за 20-21 или 22 (почивни са) септември, едва ли ще намерите. Ако оставите за догодина съветът ми е още от октомври - ноември да запазвате там. За залите на Атлантис (Сарафово) има още място. Иначе добре дошла smile

Аз имам въпросче към бъдещите и минали вече булки, моля кажете ми кой ФРИЗЬОР да си избере в Бургас  :angry:Аз от година си правя само връхчетата на косата и хич не съм на Ти с фризьорите, а искам някой, който наистина ще се постарае, а не като на бала ми - истинско разочарование беше  beating
Другото ми питане Брилянтин, Диамант или Бяла магия (White magic) Какво ви е мнението за тях?
Последното ми питане е за подписването в Обредната зала. В сайта им пише, че ако искаме изнесен ритуал, трябва да спазим някаква процедура. Та каква е тази процедура? Вярно ли е и че не мога да се запиша сега, ако сватбата ми е през септември. Чак до юни-юли ли трябва да чакам?
Май засега съм до тук с въпросите. Чак сега почвам с подготовката и ще почват да изникват въпроси
 danceg
Надявам се да сте насреща и да си помагаме взаимно  yahoo

*за еротичните снимки аз съм ЗА, но след като си отидат гостите и в хотелската стая, и  без професионалния фотограф Wink естествено всичко след това се изтрива  Girl_hide
Активен
poketo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #472 -: април 25, 2015, 13:00:30 »

ЗДРАВЕЙТЕ,  НЯКОЙ ИМА ЛИ СКОРО ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ СВАТБА В ХОТЕЛ И РЕСТОРАНТ АТЛАНТИС САРАФОВО smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #473 -: април 26, 2015, 09:06:00 »

eli_niki, ние искаме неделен ден.Когато ходих в края на февруари,почти всичко беше свободно.А и тъй като искаме обедна сватба,не се притеснявам за запазването изобщо.Още повече за догодина за май Wink
Да ви питам - да сте били на сватба в Нептуна?Като гости или младоженци?Някак не мога да си го представя как могат да го наредят...
Активен
eli_niki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #474 -: април 28, 2015, 21:46:48 »

eli_niki, ние искаме неделен ден.Когато ходих в края на февруари,почти всичко беше свободно.А и тъй като искаме обедна сватба,не се притеснявам за запазването изобщо.Още повече за догодина за май Wink
Да ви питам - да сте били на сватба в Нептуна?Като гости или младоженци?Някак не мога да си го представя как могат да го наредят...

не съм била аз, но сега ми предстой лятото. Всички казват, че е много красиво там. Ако не беше само до 23:30, сигурно и аз щях да искам да е там
Активен
eli_niki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #475 -: април 28, 2015, 22:05:38 »

ЗДРАВЕЙТЕ,  НЯКОЙ ИМА ЛИ СКОРО ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ СВАТБА В ХОТЕЛ И РЕСТОРАНТ АТЛАНТИС САРАФОВО smile

знам, че имат един ресторант и 2 конферентни зали, в които правят сватби. Голямата им конферентна била просторна и хубава. Ние щяхме да сме там, но се разколебахме, защото ни се иска да сме в Бургас. Чувала съм хубави неща, но най-добре отидете да си го видите.
Ако сватбата ще е скоро май само малката зала им е свободна, след 10.10 и голямата. Ресторанта май за доста дълго време им е зает. Аз пратих запитване и ми пратиха и менюта
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #476 -: април 29, 2015, 09:43:03 »

не съм била аз, но сега ми предстой лятото. Всички казват, че е много красиво там. Ако не беше само до 23:30, сигурно и аз щях да искам да е там
Аз съм ходила в ресторанта,но самото разположение на ресторанта е някак неподходящо за сватба...Може би за сватбите има някаква по-специална подредба... ohah
Мисля да отида и да питам на място,когато имам ходене до Бургас.
Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #477 -: април 29, 2015, 13:30:17 »

Аз мисля, че нептуна е мн приятно заведение, но за сватба вътре е малко.

Някой бил ли е или попадали ли сте на снимки на сватба отвън?
Активен
eli_niki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #478 -: май 06, 2015, 09:55:38 »

на мен много ми харесва Нептун за сватба, защото е и на брега на морето. Отвън обаче са 80 места, а мисля че за вътре бяха 60. И при нас този вариант отпадна
Активен
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: май 06, 2015, 12:36:41 »

А някой попитал ли е в Хептун, за допълнителни маси , защото ми се струва ,че могат да поемат вътре поне 80 човека.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines