Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 16:42:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 49   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 14 част  (Прочетена 253307 пъти)
 
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 22, 2014, 08:36:10 »

...ние в ресторанта ще си имаме фотограф (макар и любител) но има страхотен апарат и ще направи страхотни снимки,просто ми се искаше все пак да имаме и нещо така да се каже качествено..

diman4eto, недей така. За пръв път в живота си се омъжваш, не правете глупости. Има фотографи които за цял ден ще ви дадат много прилични оферти, но те няма да са любители като този ваш приятел, и няма да се чудиш дали снимките са станали качествени или не. Кой ти каза, че любителския фотограф ще ти направи страхотни снимки? И страхотния апарат съвсем не е гаранция за това, че ще ви направи страхотните снимки. Важното е един фотограф да може да борави качествено със "страхотните" фотоапарати. Така знаеш, че ще получиш качествен продукт. Препоръчвам ти Калоян Спасов от Бургас (има много добри оферти) или от Варна една агенция - Ка Студио.
Но недейте така да си експериментирате със спомените от сватбата си. Смешно е, и тъжно.
Ако искаш да си прецакаш събитието, действай, на много добър път си.
« Последна редакция: януари 22, 2014, 08:41:31 от devisil » Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 22, 2014, 08:53:40 »

diman4eto  не се отказвай така лесно от Гея, дай е-маил да ти пратя нашите снимки как са станали, ако не ти харесват има други фотографи,   нз ние търсих качествено и реално заснемане и това се получи мн сме доволни и двамата give_rose
Ама това си е мое мнение, моя бал снимаха 36бг Калоян Спасов хубави бяха но албума се разпада пак е фото книга ама се слепнаха някой страници и на всичките от випоска така стана, за сватби като гледам от сайта са хубави но ми изглеждат мн нереални изкуствени сори ако убидя някой но нали за това сме тук да помагаме и да обменяме информация
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #182 -: януари 22, 2014, 10:16:08 »

Аз пък точно Калоян съм харесала.Само че албум няма да си правя,него ще си го поръчам отделно в Пловдив.Между другото,ние ще имаме още една фотосесия,няколко дни след сватбата.Имаме приятели,които като ни показаха сватбените си снимки,ахнахме!Ще попитам фотографката им дали може да ни направи сесия извън града,няма как да не може Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 22, 2014, 10:59:04 »

diman4eto9 аз те разбирам, че искаш да спестиш от фото за цял ден и ако бях пред такава дилема, щях да постъпя като теб - професионален фотограф за церемонията и сесията, а приятел за ресторанта. Моят съвет е да се разходиш назад по темите и да събереш всички имена на фотографи и да започваш да звъниш на всеки. Ще им обясниш каква е ситуациата и да се срещнеш с тези, които отговарят на изискванията ти.
Щом ще имаш не професионалист в ресторанта, в никакъв случай не рискувай с Гея - може да са с най- ниска цена , но да не стане така ,че да имате по-добри снимки от приятеля ви, отколкото от тях.

 За форумска среща има отделна тема, ако някой иска може там да се уговорим. По-старите булки вече сме си правили няколко срещи и останаха чудесни приятелства. На тази среща всяка минала булка може да си донесе фотоси, така че на тези, които им предстои да могат да сравняват и да видят, какво ще ги спечели.
П.П. Фотографи, които ми идват на първо четене са:
Виктор Налбантов, Алекс Студио, Калоян Спасов, Росен Георгиев, Петър Иванов, Светослав Кръстев
 
Активен
diman4eto9
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #184 -: януари 22, 2014, 12:58:11 »

Аз от нищо не искам да спестявам,въпроса е че нямаме толкова голяма възможност,а цялата церемония със сватбата беше запланувана общо взето да се подпишем и след това да поканим роднините на ресторант да се почерпим,нямаме намерение да правим каквито и да било обичаи,така че ресторанта няма да е нещо кой знае какво,затова аз държа просто в гражданското да има професионален фотограф и за фотосесия след това,за самия ресторант,моята приятелка (любителка) съм сигурна че ще направи страхотни снимки,защото не само че има хубав фотоапарат ами е и креативна и т.н.,затова поисках съвет за добър фотограф който да заснеме по-важната за мен част  smile
Янче много ще съм ти благодарна,ей сега ще ти изпратя на лично имейла си smile
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: януари 22, 2014, 13:14:49 »

InLove_Girl можеш ли да ми пратиш линк към тази тема за срещите, и аз съм "за"
И аз със една съфорумка се виждаме и чуваме отделно от тук smile
Доста добри приятелства може да се получат наистина tease
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: януари 22, 2014, 13:32:02 »

Аз от нищо не искам да спестявам,въпроса е че нямаме толкова голяма възможност,а цялата церемония със сватбата беше запланувана общо взето да се подпишем и след това да поканим роднините на ресторант да се почерпим,нямаме намерение да правим каквито и да било обичаи,така че ресторанта няма да е нещо кой знае какво,затова аз държа просто в гражданското да има професионален фотограф и за фотосесия след това,за самия ресторант,моята приятелка (любителка) съм сигурна че ще направи страхотни снимки,защото не само че има хубав фотоапарат ами е и креативна и т.н.,затова поисках съвет за добър фотограф който да заснеме по-важната за мен част  smile
Янче много ще съм ти благодарна,ей сега ще ти изпратя на лично имейла си smile
готово, капацитета ти е препълнен да знаеш
Активен
hemerli
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #187 -: януари 22, 2014, 14:06:24 »

Здравейте на всички, нуждая се от много съвети, като за начало ако някой може да ми пише на лс за прословутия хотел и ресторант в китен( сватбата на 06.09.), благодаря ако някои се отзове!!
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #188 -: януари 22, 2014, 15:35:03 »

diman4eto, недей така. За пръв път в живота си се омъжваш, не правете глупости. Има фотографи които за цял ден ще ви дадат много прилични оферти, но те няма да са любители като този ваш приятел, и няма да се чудиш дали снимките са станали качествени или не. Кой ти каза, че любителския фотограф ще ти направи страхотни снимки? И страхотния апарат съвсем не е гаранция за това, че ще ви направи страхотните снимки. Важното е един фотограф да може да борави качествено със "страхотните" фотоапарати. Така знаеш, че ще получиш качествен продукт. Препоръчвам ти Калоян Спасов от Бургас (има много добри оферти) или от Варна една агенция - Ка Студио.
Но недейте така да си експериментирате със спомените от сватбата си. Смешно е, и тъжно.
Ако искаш да си прецакаш събитието, действай, на много добър път си.

Аз съм на същото мнение!  smile Не трябва да се правят тънки сметки специално за снимките, защото това е спомен за цял живот, а и кога друг път ще имаш възможност да си направиш професионални снимки, ако не на сватбения се ден. Аз отново ще си позволя да препоръчам Иван Славов, защото такива снимки харесвам аз, а не като масовите, които се предлагат smile Подобен е стилът и на Росен Георгиев, за мен това са двамата фотографа в Бургаска област, които снимат на много високо ниво  Sunshine
Активен
diman4eto9
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #189 -: януари 22, 2014, 16:25:34 »

Благодаря много на всички за предложенията,ще събера телефоните и по-натам ще се срещна с няколко фотографа от изброените  danceg
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: януари 22, 2014, 16:30:05 »

 give_rose пак заповядай
Активен
renathea12
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #191 -: януари 22, 2014, 17:51:25 »

Здравейте, момичета girl_wink.
Сватбата ми е на 28.08.2014. Гостите са не повече от 70 души.
За ресторанта много ми допада "Нептун", защото искам да правим и изнесен ритуал пред ресторанта.
Има вариант и "Х-л Приморец", но вече няма да е на пясък! Темата на сватбата ми е "плажна сватба".
Дали някой е правил такава сватба? Още нищо не съм капарирала освен поканите, които поръчах на сайта svatbenipokani.eu.
на меня ми трябва дисководещ, но проблем е че сватбата е на руски, и естественно 80 процента от гостите не знаят български език, не знам дали е проблем това или не, но предполагам че ще има човек който е водещ (жена), но за музика и апаратурата ми явно трябва някой. Има ли съвети относно моя случай???? tease
Активен
mimizita
Ентусиаст
**
Публикации: 75


« Отговор #192 -: януари 22, 2014, 19:20:41 »

ЗА НЕПТУН ми се варти в главата куверта 30 или 32 лева несъм сигорна.

Активен
mimizita
Ентусиаст
**
Публикации: 75


« Отговор #193 -: януари 22, 2014, 20:11:43 »

а за среща момичета аз съм навита, само пишете, Янче с теб дано скоро се уцелим smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: януари 22, 2014, 20:50:35 »

Eто момичета, действайте http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31181.45.html
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 49   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines