Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 14:24:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ, неразположена на сватбата!  (Прочетена 68211 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 21, 2009, 13:03:56 »

 Offtopic Незнам защо бях убедена, че има такава тема, но и аз не мога да я открия  crazy

При мен проблема е в 2-3 дни - т.е. дали лелката ще си тръгне навреме. Аз обаче съм на противозачатъчни и чрез тях ще реша проблема. Просто ще ги спра 3-4 дни по-рано (консултирах се с гинеколожката за това) и така ще свърши навреме и което е най-важното - няма да я има на медения месец  yahoo
Пък и така или иначе това ще ми е последната опаковка ....
Знам със сигурност, както minalina казва, че ако си на противозачатъчни, можеш да започнеш с втората опаковка веднага, няма да има лелка, не е най-полезното нещо на света, но не вярвам да е кой знае какъв проблем.
По принцип съм съгласна и с kleo_20, но има момичета, които едва стават в такива дни и тогава съвсем се усложняват нещата  huhhuh.gif
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 21, 2009, 14:15:12 »

Ами то и аз нямам кой знае какви проблеми, но определено се подувам страхотно и постоянно ще се притеснявам да не стане беля върху бялата рокля, че то при тези притеснения и жега...... А и къде ще търся тоалетна на всеки два часа, между ритуалите е почти невъзможно, после фотосесия и т.н. Ще направя всичко възможно да избегна тази ситуация, но със сигурност ще се консултирам с гинеколог
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #62 -: май 21, 2009, 16:37:57 »

Ох,момичета и аз се претеснявам за това!За сега е добре дата ми,но имам някакво усещане че ще ми се измести цикъла!Ще видя кога ще ми доиде този месец и ако нещо не ми харесва отивам при д-р!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 21, 2009, 19:57:26 »

Един лек от серията бабини деветини, при мен има вариант да действа, но никога не можеш да си сигурен на какво се дължи резултата. Става въпрос, че повишената доза витамин С отлага цикъла. Казвали са ми го, случвало ми се е след настинка в подходящия момент от цикъла (малко след средата), която настинка аз лекувам с витамин и аспирин, ми е закъснявало повече от седмица. Но може и да е от самото боледуване. Поне със сигурност не вреди. Аз, слава Богу, се оказа, че добре съм пресметнала нещата, да не повярваш!
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 21, 2009, 21:52:01 »

Този проблем не е никак приятен. При мен тези дни не минава много леко и колкото да е вредно ,бих направила всичко възможно ,за да го предотвратя. За пиене на голямо количество на витамин Ц съм чувала и при някой има ефект,но не и при мен...И нали трябва да ми е гадно- колкото и да смятам почити във всички случаи летните отпуски съм си направо в отпуска..Генеколага ми е казал да пия Oргаметрил. Преди го дава без рецепта в аптеките. Но трябва да се започне да се пие около 4-5 дена по - рано.Като се спрат и след около 2-3 ти идва..Не трябва обаче да се прилага много често този метод,защото идва момент,в който организма свиква и спират да ти действат...
Активен
botevinka
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 22, 2009, 00:11:30 »

Хапченцата се казват Примолут Нор, но не ви препоръчвам да си павите експерименти със здравето си  NO . Наистина е много неприятно такова съвпадение, но въпреки всичко не бих прибегнала нито до конски дози витамин Ц ( за справка на следвашия месец кървенето е много обилно ), нито до Примолут Нор , който е хормонален препарат и разбърква здраво хормоните, обърква цикала, може да предизвика кожни проблеми, покачване на теглото, задържане на течности и т.н.
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 22, 2009, 08:22:53 »

Странични ефекти има от всички хапчета, та дори като погледнеш указанията на един асперин или аналгин и се объркваш. Аз мисля, че ако човек е здрав нищо няма да ни стане от еднократно пиене на някакви такива хапчета.
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 22, 2009, 08:34:25 »

Момичета на мен ми се наложи веднъж да го спра на втория ден и тъй като с Витамин C не се получи пих противозачатъчни 3 дни и след като ги спрях си ми продължи нормално. Така че това наистина като че ли е най-добрия вариант. Дано не ми се налага втори път за сватбата shok
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 22, 2009, 09:14:31 »

Само да спомена, че аз съм твърдо против за промяната на цикъла, защото със сигурност това си има негативни влияния. АСко ми се случи да съм " с гости" просто ще съм си и това е, няма да ги спирам със сигурност. Това си е мое мнение, а се и надявам до тогава да не се притеснявам за цикъла и известни месеци след това  blum Wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 24, 2009, 09:46:11 »

Аз подкрепям изцяло Дидето. Аз съм изпила доста такива хапчета при нужда и по лекарско предписание, но вежднъж ги пих точно с цел отлагане на цикъла по време на море, от един път нищо няма да ти стане, по-важното в случая е да се консултираш с гинеколога си тъй като различните противозачатъчни съдържат различни хормони и единствено лекар може да ти предпише най-подходящите за теб.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 24, 2009, 09:58:53 »

Аз съм си го спирала за бала на едно бивше гадже с витамин С, ама не помня колко бях изпила, ама доста бяха - със сигурност над 10, може и до 20 да съм ги докарала.
Номерът стана, само леко зацапваше, едва-едва, но един тампон за всеки случай и работата е готова.
Обаче след 1-2 дни, като текна пак - много силно беше, ама важното е, че за деня всичко беше ок.
Според мен този начин е по-безобиден и най-важното е, че нямах никакви смущения в цикъла след това.  good
« Последна редакция: май 24, 2009, 11:35:19 от Kiksi » Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 24, 2009, 10:24:32 »

този номер съм го правила 2 пъти и двата пъти проблеми големи  angry, аз съм на противозачатъчни, първия път пих две опаковки една след друга-без почивка и след това повече от 20 дни никакъв цикъл, после не мога да го спра, направо кръвоизлив. Втория път беше сега, понеже сметнах че на сватбата ще са ми последните два дни от цикъла и прочетох в инструкциите на хапчетата че мога ако искам да изместя цикъла да почивам 3-4или 5 дена вместо нормалните 7 дни почивка между опаковка и така и нааправих, точно по средата на опаковката получих силно кървене, което продължи 10-12 дни, сега е време да имам нормален цикъл и не знам дали ще се появи. Лекарката каза че така организма и хормоните се объркват тотално и може да се наложи да ми сменя хапчетата. Та трети опит за промяна в цикъла при мен няма да има diablo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 24, 2009, 18:40:17 »

аз обратно на теб, имах кръвоизлив от нерви и с противозачатъчните го спряхме, пих ги дълго време преди да се нормализира
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 24, 2009, 18:50:05 »

хапчетата които най често се използват за отлагане на цикъла се казват ОРГАМЕТРИЛ аз съм ги ползвала и съм доволна страничните ефекти са сведени до нула започват се 10 дена преди цикъла и се спират тогава когато искаш да ти дойде..
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 25, 2009, 09:04:26 »

И аз трябваше да съм неразположена на нашата сватба,но си купих "Примолут Нор" и нямах абсолютно никакви странични ефекти и всичко си беше по план.Пият се толкова дни по-рано,колкото искаш после да ти дойде след датата на цикъла good.Аз съм доволна Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines