Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 10:08:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как разпределяте задълженията в къщи след като се съберете:)  (Прочетена 178780 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 01, 2007, 09:42:59 »

Ние сме се разбрали да си помагаме и ако аз сготвя,той мие чиниите и обратното.Освен това правим и друго-понеже аз мразя да мия чинии,а той мрази да бърше прах,той мие,а аз бърша.Хахха,само с прозорците е голямо шоу,защото аз не стигам до горе от външната страна,но не искам той да ги мие,защото ги мием по различни начини,затова той ме държи,а аз се разтягам колкото мога  Yes .Като си представя каква гледка сме отвън  laugh DANCE......

охх от тези прозорци най-много ме е страх !!!! smile веднъж щях да падна и оттогава милото ги бърше и мие отвън !!!! smile а що се отнася до прозорци - той ги бърше по-ефективно от мен !!! smile
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 06, 2007, 15:49:19 »

Аз моето мило точно веднъж го помолих да избърше най-външния край на прозореца атой взе че отиде да гледа рали.Пак сама се оправих,то ралито нали става веднъж в годината , а прозорците се мият по-редовно така че пак ще го натискам.Жал ми е за него защото по цял ден се ядосва с тъпанари и пътува по пътищата - като се върне е като пребит,ама понякога ме хваща и яд защото и аз бачкам ама всичко на мен ляга.Ние живеем с майка ми-тя сега почти нищо не пипва защото е оперирана и няма как да пипва нещо щото  beating и така всичко върху мен и нито грам помощ освен да си направи салата и да си налее ракийца.Е да понякога ми казва и да излизим за да не готвя,но това всичко е свързано със средства и някакси по-ми е хубаво вкъщи да си ядем готвеното.За разлика от него от свекървата немога да се оплача,даже ми каза че тя щяла да готви всеси ден пък ние само да минаваме да вземе манджата и да се прибираме вкъщи да хапваме.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 06, 2007, 16:00:17 »

На мен милото винаги ми е помагал, а сега още повече, за което съм му много благодарна!!! girl_in_love
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #123 -: юни 06, 2007, 16:11:09 »

Ние имаме ново 20  DANCE .Той пазарува,когато ни трябва нещо спещно.Защото аз докато се облекааа,нагласяяя(не че е голямото гласене,но не мога да ходя като клошар дори до магазина,поне трябва да се среша и да си сложа гланц girl_haha) и минават 15 мин преди да изляза.А той е с много къса коса,не му трябва гланц  Wink и излиза за 5 мин, а за 15 вече се е върнал LOVING.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 07, 2007, 10:15:21 »

И на мен милото много ми помага, особено в чистенето и простирането на дрехите  girl_in_love
Преди, когато нямахме пералня, си е прал сам нещата, дори ми е предлагал да изпере и моите дрехи  Oh my ...
Как да не го обича човек  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Е, пазаруването не му е от любимите неща и затова пазарувам с него само, когато има повечко неща да се купуват, иначе сама си пазарувам  girl_wink
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 07, 2007, 11:34:45 »

И моя Бейби много ми помага! Пазаруваме заедно, защото аз нямам отделна кола и не мога да мъкна торби, иначе той много често простира, макар и да мрънка малко laugh, много често мие чиниите или ги реди в миялната, като го домързи laugh, иначе за чистенето си имаме помощничка, щото аз нямам толкова време Wink, пък и нали трябва д аимма време да сготвя нещо smile
Активен
mariq80
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #126 -: юни 07, 2007, 18:59:49 »

 И моят ми помага много .Гледа много малкото ни момиче .Преобличая води я на разходка на ясла и много други неща.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #127 -: юни 08, 2007, 20:49:38 »

И аз вече мога да споделя опит за задълженията вкъщи, тъй като най-после от няколко седмици живеем заедно. Май обаче помощта отникъде не идва...и двамата сме изморени и вечер като се доберем до вкъщи, последното нещо, което ни се прави, е да чистим. Затова вече потърсих фирма за почистване, защото иначе трябва целият ми уикенд да отиде в почистване и подреждане. Пазаруването обикновено го вършим заедно. А с прането засега се справям сама.  Yes
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 12, 2007, 07:16:27 »

Фирма за пояистване - страхоно. Май и на мен ще се наловжи да потърся този тип услуга. Аз не мога да се похваля, че ми помага много, но и нашият ден минава на работата, за съжаление се виждаме само късно вечер, а и понякога не се виждаме защото милото е до 12. на работа и аз вече съм заспала.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 01, 2007, 07:51:43 »

И аз съм от тези,които могат да се похвалят с половинката си.И как няма-пере(с пералнята де),простира(той ме научи и мен как точно да го правя), пазарува(често и двамата заедно,но и сам се справя дори по-добре,аз само взимам разни глупости), чисти с прахосмукачката(това му е любимото laugh),мие терасата и прозорците,глади си сам дрехите....И не държи вечно да е наготвено, даже по-често хапваме навън(яде малко и аз като наготвя и все остава и после -на кучемцата girl_wink).и сега се грижи много за новото ни попълнение-кученцето!Като видях как става през нощта да му чисти и мие дупето laugh първо не повярвах и после си викам-абе я да се оженим най-после! girl_in_love
А при все това и много работи,не е манияк на футбола, формулата или нещо подобно.Двамцата сме си луди по волейбола и си ходим заедно на мачовете на националния!Как да се оплача от него кажете?А имайте предвид,че понякога и му мърморя-има лошия навик като изпие нещо или свърши праха за пране да оставя празните кутии и бутилки без да ги хвърля и аз ходя като боклукчия след него laugh,а понякога дори не мога да разбера какво е свършило и трябва да се купува-тя кутията като си стои там....Но после се усещам,че това са дребни "грехове", като се има предвид колко други неща върши!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 01, 2007, 13:27:38 »

аз също не мога да се оплача милто пере простира събира пералнята пазарува хвърля боклука мие чиниите(рядко но го прави) и понеже не яде готвено а смао ориз и риба не ме кара и да готвя винги ми купува вкусотийки за папкане и като с еприбера от работа се събличам къпя и папкам леглото оправя и си лягаме а сутрин ми глади и дрехите за работа(не че не мога и сама де)всяка неделя чистим заедно той е с прахусмикачката аз бърша прах и оправям кухнята и стаите..абе злато ми е мъжлето чак понякога ме хваща срам и взимам да му направя нещо което му е любимо и рядко но с еотпуска да папа и все мърмори че щял да стане 100 кила ако му готвя laugh когато имахме кученце аз имах за задача да го извеждам по 5 пъти на ден като го няма в къщи милото
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 01, 2007, 15:51:48 »

Мале мила ние верно си приличаме :laugh:Ама какви сме късметлийки само-явно понеже ние двете си приличаме и такива мъже ни харесват като нашите двама хубостници!Това са мъже на място!Хем са отговорни и работливи,хем помагат на жените си в къщи!така трябва,защото един ден като се увеличим....кой ще помага? laugh
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #132 -: септември 04, 2007, 16:38:20 »

Да се отчета и аз в тази темичка.....От половин година живеем с моето момче.....
Опитваме се да разпределяме задълженията......но той по´цял ден е на работа....и почти не му остава време за ни6то.....а пък аз работя вкъ6ти и мога да правя всичко........От друга страна живеем в къ6та и има доста мъжки не6тица които лежат на неговия гръб laugh ,та не може да се оттърве....от работа...Когато не е уморен е златен.....,а когато е уморен мрънка като някоя свекърва.....докато аз се попикавам от смях от неговите недоволства...За сега ние  е мн весело и съчетаваме не6тата със смях и малко каране от моя страна...но времето 6те покаже....колкото косури толкова и хубави качества..50 на 50. Не гледа футбола и ралита,но за сметка на това е луд по колоезденето,състезава се и вкъ6ти се гледа всичко свързано с този спорт....а да и гледа ама безумно мн документални филми.....а пък аз  с моите очи.....не обичам филми с букви,,,(голямо мъчение,трябват ми очила) ,но и аз покрай него свикнах вече......Определено когато интересите ви са различни е мн хубаво....за6тото се учи те и забавлявате едновременно..
Оф,маи се отплеснах......Да обоб6тя.....разбира ме се чудесно,и се справяме със задълженията.....дори и понякога да се изнервя ме........но то без такива моменти не може. blum
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #133 -: септември 27, 2007, 12:20:26 »

Ние нямаме точно разпределение на задълженията, винаги си помагаме взаимно в домакинстването.
Всъщност милото по принцип чисти с прахосмукачка - негово задължение един вид (обича laugh).
Аз доста обичам да чистя и готвя и почти не му давам той да върши нещо, но когато съм изморена, или ми е лошо, или само да го помоля, той никога, ама никога не отказва DANCE
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 27, 2007, 14:01:32 »

Аз както вече съм писала по-напред не се оплаквам от моето момче,но искам да кажа нещо по темата,което ми хрумна преди малко!А не мислите ли,че това дали един мъж помага или не вкъщи зависи и от жената?Или пък зависи и от това колко време живее заедно една двойка?Аз мисля,че двама души колкото повече време живеят заедно толкова повече се научават да стиковат както характерите си така и задълженията вкъщи girl_wink А пък ако той въобще не помага....за мен и жената има вина,защото като го остави неизпран,гладен и смачкан няколко пъти  :laugh:той сам ще се сети,че не сме вездесъщи и имаме нужда от помощ!!!/това направи една приятелка и имаше ефект/
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines