Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 16:30:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли - 11 част  (Прочетена 222728 пъти)
 
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #285 -: август 26, 2009, 21:35:29 »

Аз - да. Ако там намеря Моята рокля. Аз много неща съм склонна да си купя втора употреба, освен дрехи. Никога не нося чужди дрехи, дори не обичам да пипам дрехите на друг. Но с роклята е по-различно. Булката, която е я носила преди мен навярно е била не по-малко щастлива и емоциите в роклята са положителни. Освен това, булчинската рокля е ритуална дреха, в нея не полепват ежедневните притеснения, пот и прах, както с всяка друга дреха, а точно обратното - надежди за красиво и щастливо бъдеще, сред лобовта на съпруга и радостта на родителите. При това се носи само няколко часа. Така че, аз лично бих си купила рокля от такъв оказион, стига да почувствам, че това си е Моята рокля и стига, когато я облека, да не усетя нещо неприятно от нея.
Активен
bebbe
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #286 -: август 27, 2009, 16:17:07 »

Най-сетне я взех! Роклята е на Проновиас и е уникална.  yahoo
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: август 28, 2009, 08:35:48 »

Ми и аз да сепохваля ама тихичко че роклята ми е готова само че няма снимка във вторник отивам да си я взема и тогава снимков материал че нямах фотоапарат в мен, иначе само дължината и коригираха и е ок.На 02.09  показвам снимките
Активен
bebbe
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #288 -: август 28, 2009, 14:15:34 »

Не мога да ви пусна снимка, но моделът може да се види на сайта на Проновиас. От колекцията Фиеста 2010, модел Аранда  pardon
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #289 -: август 28, 2009, 17:56:04 »

Здравейте,
дали някой е наясно за цените на роклите на Maggi Sottero и дали има начин за доставка в България ?
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: август 28, 2009, 18:37:36 »

malachika Роклето е разкошно, провери в някои от магазините  на "Аз и Ти" има доста такива модела моят е подобен с дантела и шлейф и като цена им са доста приемливи. Дано модераторите не го сметнат за реклама  give_rose
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: август 28, 2009, 19:13:40 »

milio4ka, и аз много харесвам моделите на Маги Сотеро и моята рокля, която "измислих" сама и беше ушита по поръчка, беше отчасти вдъхновена от нейн модел (отчасти и на Айми Майкълсън). Оригиналните "Магита" в щатите се продават на средна цена около $1000, нови. Не проучвах как стоят нещата с доставката, но доколкото ми е известно, най-близкият им представителен магазин е в Букурещ.
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #292 -: август 28, 2009, 19:20:38 »

Да и аз така разбрах от сайта и все пак исках да проверя няма ли вариант за Б-я, но
явно ще шия  тази,която харесах при някоя дизайнерка.А цените са нормални тогава за толкова известна дизайнерка.
Мерси много за инфото ! smile
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: август 28, 2009, 21:34:54 »

Nebulka благодаря за мнението. smile
 girl_wink Хайде момичета какво мислите за това да си закупите рокля от оказион /рокли които само веднъж са обличани, изглеждащи като нови, на половин цена от новите/. smile smile smile
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: август 29, 2009, 11:03:18 »

  Зависи каква е била първата цена на роклята.Защото според мене ако е към 800 лв първоначална цена и е намалена на 400 ,съвсем спокойно можеш да отидеш в някое шивашко ателие и да ти ушият нова за същата сума.А ако проблема са парите можеш и за към 300лв да си намериш моделчета или пък съвсем да не си купуваш дават и под наем рокли.
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: август 30, 2009, 23:51:00 »

   bebbe, роклята ти е НЕВЕРОЯТНА!  Bravo
Много е стилна и изискана! Поздравления!

На същото мнение съм  Bravo Bravo Bravo
Ако рокля в оказион ми хареса толкова много , че да си мисля непрекъснато за нея ще си я купя без да му мисля много и ще си спестя шивачките и притесненията дали ще ми направят точно това , което искам  smile
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: август 31, 2009, 10:29:19 »

момичета,аз си взех роклята преди 2 седмици,ама нямам снимка blushно после след сжастбата ще кача снимки.нямам търпение вече,остава малко до 5 септември,направо се побърквам от кеф и нетърпение.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: август 31, 2009, 10:56:49 »

Да се похваля и тук, че вече роклята ми е готова и съм страшно доволна от резултата. В края на седмицата ще си я взема.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: август 31, 2009, 21:30:56 »

Ето и мен в рокличката ми smile Почти е готова - липсват камъчета и да я подкъсят и ципчето


* rokle.JPG (24.15 KB, 308x410 - видяно 3900 пъти.)
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: септември 01, 2009, 10:53:09 »

Благодаря ви момичета за комплиментите  give_rose Надявам се като налепят камъчета в горната част да стане още по - добре (и без тях си я харесвам и ме е страх да не се развали ) , а отзад липсваше ципът и затова не съм се снимала. Дано тези дни си намеря обувки - искам да са по - затворени а не сандали и да са от плат като роклята долу горе и да ми я подкъсят и да си я взема у дома. Поръчала съм си и було - средна дължина , най - обикновено  smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines