Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 02:32:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХЪРКАНЕТО-Помогнете!!!  (Прочетена 65497 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 19, 2008, 15:06:19 »

Не съм го купувала още, ама е много гадно ако не действа.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 11, 2008, 07:12:45 »

Оф, с хъркането и ние имаме проблем. Първо, че аз спя леко, второ - той си хърка яко...А не мога да заспя  по-рано, защото съм си совичка, а и той не ляга рано. При нас въпросът е че милото хърка от младежките си години, когато нито е пушел така, нито пък е имал излишни килца. Не че сега има за сваляне. Та, явно проблема не е в теглото или пушенето при него.
Но заспиване за мен, няма. И както някой от вас беше писал: Дето ще се тормозим взаимно, като съм у тях - за мен си има отделна стая *db*Много кофти, ама....А така искам да се гушнем....Като ходим по екскурзии, слагам тапи, ама наистина ако е за повече от една нощувка - ушите болят. А и не върви да съм с тапи, ако сутринта сме на работа, че той както става трудно, все на мен разчитаме - ако аз не чуя алармата, незнам направо tease.
Еми, оплаках се.

На мен "надеждата" ми е в лекарската помощ. Сега милото е в чужбина, но като се върне трябва да намерим време да идем до Варна. Бях чела една статия за безкръвна опирация, за която плащаш само консумативите (някакви накрайници) - около 300-400 лв. За около 3 дни мисля, те изписват. Но първо, така или иначе, знам че една нощ ти следят поведението при сън, за да открият причините за хъркането и тогава предприемат необходимото. Моля се с две ръце да помогне това, защото иначе решение на проблема няма girl_impossible
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 11, 2008, 10:43:58 »

Ние пък не сме тежък случай, но си похърква човекът, особено от както се сгодихме, като че ли прие маниера на женения мъж  laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 11, 2008, 14:28:58 »

Мъжът ми/мисля съм споменавала/има проблеми с дробовете и синусите  :girl_impossible:Понякога е страшно положението!!Сега когато съм бременна и не мога да спя е още по-лошо!Аз като заспя и не го чувам но ако не съм заспала няма проблем!!Обръщам го като печено прасенце докато намеря подходящата поза в която не хърка *THUMBS*А той спи толкова дълбоко че не се усеща!!!
Понеже знам че проблема си му е наистина сериозен /и той причинява хъркането/за това не мога да му се сърдя!!А и такав аоперация за каквато говори велвет при нас е немислима защото проблема произлиза от другаде  Wink
Активен
kap4icata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 30, 2008, 18:03:35 »

какво да ви кажа и аз се присъединявам кум мнозинството моят бъдещ съпруг е 110 кг  както се казва висок и як българин откакто го познавам си хърка има няма 5 г еми досега лек несъм открила и навсичкото отгоре със синозит  girl_impossible и тъпанчетата да си спукам пак ще го чувам вече свикнах донякъде то не бе бутане разбутване да се мръдне да спре без особен успех .ако някои открие начина моля да ми пише но какво да се прави такива сме си ги избрали girl_wink
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 17, 2008, 14:22:03 »

Слава Богу,моят не хърка или много рядко,когато е в неудобна поза,но като го бутна и спира! blum
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 28, 2008, 15:39:54 »

Милото от време на време похъркваше, но проблема за сега го разрешихме като поспадна 5-6 килограма girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 28, 2008, 21:33:59 »

Имоят хърка като дъскорезница е, чак сепка детето и мен, ама само като е (пре)уморен или не е легнал както трябва на възглавницата, т.е. на криво или и раменете му са на нея, но като го сбутам леко и всичко е ОК Wink , понякога се сърди, че го будя, но на сутринта казва, че не помни smile
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 28, 2008, 21:54:35 »

Добре,че  мойте момче не хърка,че просто незная какво бих правила  girl_impossible
Наистина това би ме побъркало,но сигурно ако го правеше щях да свикна някак си  pardon
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 29, 2008, 09:36:16 »

И моят преди доста често похъркваше, в рамките на поносимото, де, но и при нас се е случвало да е като дъскорезница, макар и рядко. lol
За сватбата отслабна около 15 кг  Bravo и вече не съм го чула да хърка нито веднъж, точно както при мъжа на katya_79. Дай, Боже, така да е и занапред!
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #55 -: октомври 29, 2008, 11:02:11 »

вижте какво намерих някой ползвал ли го е http://www.samozdrav-bg.com/snore.phtml
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 05, 2008, 14:10:26 »

От време на време но кой ти обръща внимание на тези неща  danceg
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 05, 2008, 15:29:52 »

оххххххх болна тама и за мен :'(голем зор с това хъркане стига се понякога катосе изнервя че не спира въпреки че го бутам става и се местя в хола че не мога да спа  cray
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #58 -: януари 09, 2009, 20:28:11 »

Здравейте момичета:)Изключително забавно ми стана като видях тази тема точно в този форум :)Е ,наистина трябва да се съглася с вас,че не е никак приятно да не можеш да се наспиш и то точно поради тази причина.За това реших да споделя и собствения си опит по този проблем.
И при нас беше подобно положението и моето слънчице като "замъркаше" и можеше да събори стените.Даже сме се шегували с роднините му ,че това е единствения начин,по който могат да разберат дали вечер се е прибрал blushИзобщо беше леко казано кошмар и като го видиш колко е слабичък,от къде такива заложби... =]Ама нали си го обичам,какво мога да направя-бутам го,обръща се и хайде пак с нови сили ....положението не беше хич добре.И какво си мислите направи моята душица?Започна да ходи по доктори,да се преглежда и ако сега ме попиташ дали искам да хърка или не ,с чисто сърце бих ви отговорила :ПО-ДОБРЕ ДА ХЪРКА :look:След това ,което му се наложи да изтърпи,не бих го подложила отново на това.Въпреки,че резултатът е осезаем за всички ,все пак заради едното хъркане не си струва болката.
Та проблемът се оказа,че се нарича "меко небце".И решението е да ти надупчат небцето на 6 места със специална игла,после срещу скромната сума от 250 лева си поръчваш специален апликатор(нещо като кабелче с игла накрая) и ти вкарват апликаторчето във всяка една дупчица след което те удрят с ток(е не е 220 волта,не знам точната величина ) докато не ти се свие небцето.И така във всяка дупчица.
Е сви се небцето но трябваше да мине повече от половин година за да усетим резултата,а парвите две седмици беше се надуло миличкото и трябвате пюренца да яде SUICIDE и трудно говореше...
От време на време като е много уморен или си е пийнал си похърква,ама то си е моето тигърче,ще ми ръмжи от време на време.И пак да се реши на такова мъчение заради мен-още повече си го обичам kitty
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 09, 2009, 22:01:40 »

Леле твое мъжо е направо златен -похвала за неговата смелост  Bravo Малко мъже според мен биха се подложли на такова мъчение. За щастие моето мило хърка само, когато не е легнал на възглавницата и се е изкривил или ако е пийнал естествено.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines