Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 12:45:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята!  (Прочетена 234090 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: октомври 16, 2008, 21:02:19 »

Най-накрая след почти 2 години мотане направихме задната стена на кухнята, където преди беше само бяла стена. Сложихме от малките мраморни плочки и сме много доволни. Прикачвам няколко снимки:
Така изглежда отблизо:



И в общ план:

Другата седмица ще имаме бояджия - и това го бяхме отложили, като досега всичко е в бяло, но доста се изцапа от нанасяне, партита и времето. Готови сме със селекцията на цветове и нямам търпение да стане готово. Надяваме се за 1 седмица да приключи и ще пусна снимки!  danceg danceg danceg
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: октомври 16, 2008, 21:10:34 »

Уаууу невероятно е chee Много е красиво наистина, всичко е с толкова стил и хармония, че просто останах очарована. На какви цветове сте се спрели ако не е тайна  blush
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: октомври 16, 2008, 21:16:22 »

Ели,
кухнята Ви е прекрасна, както и хола, и целия апартамент! give_rose
С нетърпение ще чакам да видя снимките след боядисването!
Вярвам, че цветовете ще внесат още повече топлина и уют.

 :offtopic:Снощи гледахме с Влади апартаменти за купуване и на един пишеше "апартамент образец", а всичко беше 1970г. Спогледахме се и си казахме: "На Ели и Мони апартамента е образец! Тези имат много да променят, за да стигнат тяхната изисканост." Offtopic
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: октомври 16, 2008, 21:18:04 »

Ели,много е красиво Girl_hide очите ми останаха,ще чакам и с новите цветове снимки,аз днес видях една много красива стена и като получа снимката ще ви я покажа,по-точно колона е,ама е много красива pleasantry *db*и супер паства особено както при милото ще има отделяне на кухнята от хола *db*ама без снимка няма как да ви я обесня.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: октомври 16, 2008, 21:41:22 »

Благодаря ви момичета! Радвам се, че одобрявате. На мен най-големото притеснение ми беше, че от пръскане на водата от мивката на няколко петънца се беше отлюспила боя и поне сега е покрито и няма да се руши стената.
Ани, нали знаеш, че американските представи за модерно са точно от 70-те години и пак ме караш да се изчервявам с комплимента си. Има какви ли не извънземни апартаменти, нашият е направен просто семпло.
Герганчето, не е тайна, но сигурно ще е трудно да си го представиш, но ето снимки на мострите:
Светло зеленото е за коридора, бледо жълтото за хола и трапезарията и каквото остава горе от стената на кухнята, с оранжевото ще направим една акцентна стена в трапезарията.

Тези два сини цвята са за спалнята, като тъмното синьо ще е акцентна стена зад спалнята, останалото ще е в светлото.

И последно лилавото ще е за втората спалня, която ползваме за офис, а жълтото за банята в коридора. Засега ще се въздържим от боядисване на банята, която е към спалнята, защото имаме планове за доста промени там и след това ще е.
« Последна редакция: октомври 16, 2008, 21:42:58 от ellie_bellie » Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: октомври 16, 2008, 21:50:11 »

Ели,
моля  give_rose
фактите са си факти - най-малкото снимките сами 'говорят'.
Ели, какви са размерите на кухнята Ви? ( имам впредвид вътре в самата кухня, а не дайнинг ерията)
10х7 feet или е по-голяма?
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: октомври 16, 2008, 22:01:55 »

12.5 x 7.5 ft, като включвам и бара в ширината. Иначе без него излиза 6ft.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: октомври 16, 2008, 22:09:14 »

много благодаря, Ели  give_rose
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: октомври 17, 2008, 08:16:34 »

Ели страхотно изглежда! Поздравления за стилното изпълнение и от мен!  give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #414 -: октомври 17, 2008, 09:04:00 »

Ели, наистина кухнята ви е страхотна!!!!! И много добър начин за отделяне на кухненската част от трапезарията  Bravo Вие ли изградихте колконата/бара или си беше така?
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: октомври 17, 2008, 18:43:45 »

svetli, Слънце, благодаря ви! Слънце, това беше една цяла стена преди да се нанесем, т.е. кухнята беше затворена и ние поискахме да ни я отрежат и да ни сложат бар плот. Всъщност това, което е останало като колона, не може да се пипа въобще, защото в него минават кабелите на блока.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: октомври 18, 2008, 09:30:53 »

Ели кухнята ви е просто уникална! Още повече, че съм голям фен на мозаечните плочици!
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #417 -: октомври 18, 2008, 10:28:44 »

ellie_bellie ,комплименти прекрасна е кухнята ви.И аз исках бар-плота да си бъде зидан както е вашия ,но майстора ни каза ,че за нашата кухня по добрия вариянт ще бъде да е подължение на самите мебели от кухнята.И нашият хол и кухня са 2 в 1 и мъжа ми  се съгласи .Но снощи като му показах вашият се опитах да го убедя ,че и този вариянт е добър .Поздравления още веднъж.Може и да съм пропуснала но каква марка са вградените уреди.Страхота микровълнова   Bravo
« Последна редакция: октомври 18, 2008, 10:31:01 от juji » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: октомври 18, 2008, 14:42:58 »

Zahira и juji, благодаря ви много! juji, всички уреди са General Electric - http://www.geappliances.com/
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #419 -: октомври 18, 2008, 16:04:29 »

Eли, наистина страхотна кухня, изглежда чудесно, стилно и в същото време уютна, така че да се чувстваш у дома си... какво да ти кажа, както и самата сватба и снимките от нея, така и сега кухнята....много ви се радвам и много ми харесва всичко!  Bravo give_rose judges
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines