Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 05:29:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 9 част.  (Прочетена 185461 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: януари 21, 2012, 19:31:17 »

Има и пластмасови саксии със същата форма - със сигурност са доста по-евтини от керамичните, а също могат да бъдат облепени, боядисани, нарисувани, облечени в плат и всякак украсени, така че да не личи материала и да не изглеждат "евтино" и "просто"

Къде мога да ги намеря тези пластмасови саксии?smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 21, 2012, 19:32:54 »

Кой търсеше такива лампи? В момента са на промоция в Комо за 4лв.


Къде се намира това Комо?Мога ли да поръчам по интернет?(понеже не съм от София)
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #302 -: януари 21, 2012, 19:38:30 »

Bulka88 в цветарските магазини, цветните борси, мисля в Метро, Практикер, Бриколажа - в градинските секции също съм мяркала...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: януари 21, 2012, 20:21:11 »

[quote ]
Къде се намира това Комо?Мога ли да поръчам по интернет?(понеже не съм от София)
[/quote]
гледай адресите в гугъл , по-бързо ще ти бъде вместо тук да чакаш отговори  good
ето го онлайн : http://www.como.bg/
Активен
kami_kuzmanova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #304 -: януари 21, 2012, 23:23:59 »

Здравейте,
предварително се извинявам ако се повтарям с въпроса или не е точно по темата, но виждам, че тук говорите и за цветята...а те ще са основния акцент на нашата сватба, по-конкретно слънчогледите. Датата е края на Август и се притеснявам, че е трудно осигуряването на слънчогледи по това време. Не съм от София и не знам къде има цветни борси и дали там ще мога да си реша проблема. Някоя от вас има ли представа къде бих могла да си договоря слънчогледи за конкретна дата? Благодаря предварително:)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: януари 21, 2012, 23:30:26 »

rosito_m благодаря ти  give_rose да лесно стана. използвах правоъгълна пиафлора с вакум на основата- напоих я добре във вода, забих 3-те слънчогледа от едната й страна (първо подкъсих с нож дръжките им на желаната височина), после по самата пиафлора равномерно забих листа от слънчогледите, в остатък аот място равномерно забих и малко от зелените топчета, и в остатъка малко от оранжевите. Мястото се запълни, всички зеленини бяха на една височина и боднах пак равномерно тук там по някой житен клас. Исках да сложа и 3 слъчогледа от другата страна симетрично но се оказа че ми бяха свършили sad Иначе по спомен връзка от 5 големи слънчогледа струваше 3 лв на пазара Димитър Петков- София и зеленината май някъде толкоз за връзка (не помня). Ако искаш може да се тестваш с една пробна аранжировка преди събитието. Също съвет който приятелката ми даде - като се купят цветята и зеленината задължително се отрязва малка част от стъблата и тогава се топят във вода понеже ако са били отрязани и ненатопени веднага преди това, каналите се запушват и цветята не могат да си набавят вода и увяхват бързо !!! Успех!

veseto_87 хубавото на слънчогледите и на големите цветя като цяло е, че с малко на брой постигаш ефект. Ако сама ще правиш украсата разпитай там където мислиш да купуваш цветя какво имат по това време.


Ще си позволя да цитирам красарт, тя най добре е обяснила за слънчогледите, а иначе ако имаш време прочети назад темата , ще ти бъде полезна smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: януари 22, 2012, 00:17:45 »

kami_kuzmanova, ако не намериш точни отговори на въпросите ти пиши й направо на krasart на лични, сигурна съм, че ще ти отговори, много е мила.  Wink

Не намерих тема за украса на изнесен ритуал, но в България ако има такъв обикновено е в градината на ресторанта, така че пускам снимките тук. Красотите, които могат да се направят от арки са просто безброй. Аз ако бях сватбен агент в България със сигурност бих инвестирала в красиви арки, колкото и да са скъпи. Разбира се живата украса се плаща от самите младоженци, но дори и за основите на арките пак си заслужава да се помисли. Прави ми впечатление нивото на българските сватби, което много бързо се покачва в последните години - някои от последните албуми, които гледах от сватби от 2011 са толкова стилни и прекрасни, че не отстъпват почти по нищо на чуждестранните.















Активен
kami_kuzmanova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #307 -: януари 22, 2012, 11:39:40 »

Благодаря ви smile
прочетох цялата тема и мисля, че има много интересни и полезни неща, тези поm-поми са супер, дори се замислих с тях да украся дома си за взимането на булката, защото ресторанта, ще е достатъчно украсен. Спрели сме се, както вече казах на слънчогледите, а украсата ще ни правят ГиС- в кафяво, мисля, че  ще е добре с жълтите цветя:)
Ariel арките са много красиви, не бях виждала такива и наистина една такава прелест може да бъде и акцент и да обезсмисли други декорации. И ние ще сме с изнесен ритуал, но на терасата на ресторанта, а там не е много широко, така че за такава арка не мога да мечтая.


* XX-4336_330x370.jpg (25.16 KB, 285x320 - видяно 2797 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: януари 22, 2012, 21:41:38 »

за момичетата със зимни сватби една идейка  с четки за миене на  чаши, брокат и буркан  smile
http://fromthetortoiseandthehare.blogspot.com/2010/12/christmas-jars.html

Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 23, 2012, 10:57:28 »

Благодаря момичета.
А арките са страхотни!Аз също ще имам изнесен ритуал,ще се състой в градината на ресторанта.Исках да кача снимка да ви покажа как ще изглежда,но е прекалено голяма и не се получи sad
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: януари 23, 2012, 11:58:32 »

Ariel, страхотни аркииии чак ми се дожени пак само като ги гледам!  yahoo
Bulka88, пробвай да намалиш размера на снимката мисля, че най-лесно става в пейнт ... Тео беше обяснявал някъде как става  good
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 23, 2012, 13:38:45 »

можеш да  ги  сложиш  в  галерията  си,ние  ще  видим  и  там,или поне  аз blush
Активен
marinela777
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #312 -: януари 23, 2012, 16:34:50 »

Ariel, страхотни аркииии чак ми се дожени пак само като ги гледам!  yahoo
Bulka88, пробвай да намалиш размера на снимката мисля, че най-лесно става в пейнт ... Тео беше обяснявал някъде как става  good


Здравейте, имам нужда от помощ.Една приятелка ме насочи към този форум.Предстои ми сватба имам нужда от украса за ресторант и от сватбен координатор за самия ден.Сватбените агенции са безмилостно много от толкова разглеждане съвсем се обърках. Всички пишат едно и също, предлагат еднакви неща.След четвъртата агенция, която разгледах следващите определено толкова се уеднаквяват, че не мога да избера.Предстоят ми срещи с някои от агенциите са украси, но все пак ако имате лично впечатление от някои моля пишете ми smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 23, 2012, 16:56:25 »

marinela777 няма да е лошо да уточниш някакъв град,бюджет и т.н.Или поне няколко конкретни за които имаш наблюдения и за които се колебаеш.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #314 -: януари 23, 2012, 17:03:16 »


Здравейте, имам нужда от помощ.Една приятелка ме насочи към този форум.Предстои ми сватба имам нужда от украса за ресторант и от сватбен координатор за самия ден.Сватбените агенции са безмилостно много от толкова разглеждане съвсем се обърках. Всички пишат едно и също, предлагат еднакви неща.След четвъртата агенция, която разгледах следващите определено толкова се уеднаквяват, че не мога да избера.Предстоят ми срещи с някои от агенциите са украси, но все пак ако имате лично впечатление от някои моля пишете ми smile
здравей, опитах се да ти пусна лично съобщение, но не успявам.. може би ти е пълна кутията??  nea ако искаш пусни ми мейла си, за да мога да пиша
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines