Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 14:46:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 177567 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: октомври 01, 2007, 22:09:54 »

Няма защо Вероника!Радвам се,че ти е допаднала!А ти Клео,съкровище защо не си направиш и ти един такъв ден вместо парти?Ех,ако бяхме в един град щях да те развеселя и да те накарам да се поотпуснеш,че много нерви ти се насъбраха,ама жалко,че сме толкова далеч! :mad_girl:Но поглези се и ти мила и ще видиш,че особено след тая пуста работа ще ти се отрази много добре! girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: октомври 01, 2007, 22:23:25 »

права си мила ще взема аз да се поглезя сама наистина мислех да отида на спа процедури и цял ден да ми е хубаво и да ме глезят но пак сама ме е срам ще си кажат хората "гледайте я тая немя ни един приятел та сама е дошла на спа" cray но може и да го направя това
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: октомври 01, 2007, 22:43:36 »

Ами миличка,че сама е най-добре!Защо ти е някой друг да ти надува главата!Особено за масажа не виждам за какво ти е друг!А и можеш да си направиш и една спокойна вечер вкъщи като си вземеш любимите неща за похапване и си пуснеш любия филм с някое любимо питие и просто погледнеш на живота с други очи!Повярвай ми, ако можеше да гледаш през моите очи(не че ъсм много по-голяма) щеше да разбереш,че понякога това е много по-добър вариант от безмислените купони с разни приятелки "еднодневки",които само биха те изморили и изнервили повече.А и така ще си имаш своята уникална моминска вечер-кой като теб!Истинска кралска глезотийка вместо просташки купон! girl_wink good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: октомври 01, 2007, 22:47:03 »

права си Тони мила и невъобразимо нежна както винаги @}->--благодаря ти много наистина така и ще направя така че момичета моята моминка вечер официално става "моминска глезеница" laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: октомври 02, 2007, 14:16:24 »

 good :bravo:направо ти завиждам :girl_wink:Но после искаме и снимки!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: октомври 02, 2007, 20:44:36 »

браво тони страхотна идея!Блазе ви момичета, чак почнах да съжалявам, че ми обещаха да ми организират моминско парти!А так имам нужда и аз от релаксиране и спокойствие и глезотийки... :girl_in_love:уууу Размечтах се  много!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: октомври 02, 2007, 22:01:14 »

Ами мила то не ти пречи и ти да си подариш едно такова тогава!Аз нямах много време за това и релаксирах малко докато бях при маникюристката и докато ми правеше педикюра направо заспах....едва тогава разбрах колко съм изтощена,а на другия ден ми прдедстоеше сватба-МОЯТА! 8PТака че препоръчвам ви го горещо това!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: октомври 02, 2007, 22:41:32 »

И аз .....и аз ви го препоръчвам,защото нямо нищо по важно от спокойствието предния ден.Приканвам всяка една бъдеща булка да си подари това удоволствие girl_in_love
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: октомври 03, 2007, 13:41:43 »

Момичета, аз имам проблемче  Girl_sing Моите приятелки искат да ми организират парти тази вечер, даже общо взето са направили някаква организация,но... златото ми е болен - някакво грипче и милия е с температура и на антибиотици вкъщи и сега незнам. Не ми се иска да го оставям изобщо сам вкъщи - той болен , а аз да ходя да се забавлявам..Много ми е кофти. Затова незнам мисля да си остана вкъщи при него, въпреки че може би ще обидя така приятелките ми  Girl_sing Много кофти ситуация се получава  huhhuh.gif Mad girl
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: октомври 03, 2007, 21:41:48 »

Мила какво стана?Отиде ли?аз мисля,че и да си няма нищо страшно!Ще му мине на твоя любим,ще си почине и скоро ще е ОК!А ако си останала при него пак е добре,дано да не си провалила някой дълго кроен план! girl_wink
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: октомври 04, 2007, 13:32:46 »

Мила какво стана?Отиде ли?аз мисля,че и да си няма нищо страшно!Ще му мине на твоя любим,ще си почине и скоро ще е ОК!А ако си останала при него пак е добре,дано да не си провалила някой дълго кроен план! girl_wink
Мила, отидох и не съжелявам  DANCE Аз първо говорих с милото и му казах така и така че с ами организирали, но ми е притеснено за него, но той каза "ама разбира се че ще отидеш,злато! Не се притеснявай за мен!" , а и наистина беше по-добре. Също ми беше кофти да проваля всичко, което са организирали приятелките ми за мен! Та така изкарахме си много готино - смяхме се, пийнахме, танцувахме и въобще веселба по женски  yahoo  И ми подариха бельо за първата брачна нощ - много е красиво  blum  Bravo danceg
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: октомври 04, 2007, 14:51:39 »

Браво!много се радвам!бчх сигурна,че ще стане така и много се радвам за теб!Значи твоят любим наистина те обича! Bravo
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #462 -: октомври 05, 2007, 14:40:17 »

Кумата и няколко приятелки са намислили да ми правят моминско утре   danceg или по-скоро ще излизаме някъде, защото нямаме терен. Ама аз толкова съм уморена последно време, че бия отбой и ако беше просто излизане щях да откажа веднага, но така май няма как да стане.    pardon
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: октомври 05, 2007, 14:43:15 »

Супер!Приятно изкарване и да разказваш!Мила май всички сме така преди сватбите си и излиза,че много искаме парти,а като дойде момента сме гроги и повече бихме искали да си починем едно хубаво,ама като излезете ще се поразтовариш и няма как да не ти е хубаво!Бързо ще забравиш умората!И да разказваш ей!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: октомври 05, 2007, 14:50:11 »

и аз пожелавам приятно изкарване DANCE
аз моминско парти нямах,щяхме да ходим на приказките,но последната седмица преди сватбата имахме най-много задачи,бяхме направо каталясали laugh,и само си виках "ох добре че поне моминско парти няма да има" blush.и честно да ви кажа не съжалявам,милото ми вика"всеки път може да отиде и да се заблявате" и мисля така да направим,като се върнем от медения месец да се съберем с моите приятели,хем да обсъдим сватбата yahoo
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines