Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 16:14:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 177568 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: август 24, 2007, 08:46:12 »

Веси и аз съм на това мнение.Но момичета все пак от парти до парти си има разлика.Накои стигат до 450лв.,но други нямат и 100!То това си зависи от самото празненство.Аз мисля,че не трябва да се набляга толкова на яденето и засядането по масите,а по-скоро на пийването на коктейли,танците и доброто настроение.А аз дори и стрийптизъор не искам,така че такова парти не би било никак скъпо и няма да натовари толкова ничий бюджет.Аз съм за веселбата!!!! DANCE
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: август 24, 2007, 09:34:44 »

ОООО за парти дума да не става!Естествено че трябва да има!Тази година за първи път се заех да правя такова!Беше за сестра ми ПЕТКОВА...моля питайте я за него!
Миличка, тя ни разказа и ни показа снимки по-назад в темата  yahoo
Като ни знае какви сме любопитни, как няма да се похвали с такова страхотно парти  laugh laugh laugh
Пожелавам ти и ти да имаш моминско парти с мнооооого веселба и танци  DANCE danceg
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: август 24, 2007, 09:50:38 »

ОООО за парти дума да не става!Естествено че трябва да има!Тази година за първи път се заех да правя такова!Беше за сестра ми ПЕТКОВА...моля питайте я за него!
Миличка, тя ни разказа и ни показа снимки по-назад в темата  yahoo
Като ни знае какви сме любопитни, как няма да се похвали с такова страхотно парти  laugh laugh laugh
Пожелавам ти и ти да имаш моминско парти с мнооооого веселба и танци  DANCE danceg
еее моята сестра ме изненада на 100%
ама сега и тя е във форума и незнам аз какво да и измисля при положение че и тя е тук  laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: август 24, 2007, 12:42:05 »

споделяй на лични само ние ще даваме акъл и савети иначе ще прочете замисленото good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: август 24, 2007, 19:17:32 »

споделяй на лични само ние ще даваме акъл и савети иначе ще прочете замисленото good

Супер идея, давай миличка!!! good
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: август 26, 2007, 10:33:12 »

Ние с моето съкровище си правихме партитата в един ден!
Мойто излезе към 60/70лв. , а неговото към 200/250лв.!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: август 26, 2007, 17:15:37 »

Момичета един важен въпрос- Поканихте ли/Ще поканите ли майка си на моминското парти?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: август 26, 2007, 17:22:19 »

аууу аз не съм се замисляла но мисля че няма да и е  удибно да дойде и съм сигурна че ще откаже тя е малко по не от тея и няма да иска
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: август 26, 2007, 22:26:37 »

Аз не,защото мисля да е в един бар на плажа и после,ако стане дай Боже весело да се прехвърлим на диско,а майка има и нощни смени на летището...Но за това пък ще поканя сестричките ни-моята и на милото,макар и те да са с дечица и да не е много сигурно.Но знам,че по традиция и майките се канят на запад,но ако става въпрос за вкъщи с размяна на весели подаръчета и пожелания,като на коктейл.И все пак,ако мислиш,че на майка ти ще й е приятно и весело там където ще сте няма нищо лошо да я поканиш-дори ще е супер! Bravo
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: август 27, 2007, 09:13:39 »

Аз не съм канила нито мойта майка нито на съкровището майка му!
Нашите партита бяха 1 ден преди сватбата и родителите ни си имаха достатъчно грижи и бяха страшно изнервени и въобще не им беше до партита иначе те знаеха , че ще си правим такива !
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: август 27, 2007, 10:32:56 »

вчера се събирахме с приятели и приятелки и подочух как кумата агитира за моминското партииииииии *YAHOO*и даже се бъзикаха момчетата от компанията да правят стриптийз  laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: август 27, 2007, 10:50:02 »

вчера се събирахме с приятели и приятелки и подочух как кумата агитира за моминското партииииииии *YAHOO*и даже се бъзикаха момчетата от компанията да правят стриптийз  laugh
Ееее, супер, дано ти организират едно страхотно парти, а това за стрийптиза от момче от компанията, ще бъде много весело  yahoo Само незнам после как ще се гледате  laugh laugh laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: август 27, 2007, 10:52:32 »

ама те нашите момчета не са интересни всеки път като пийнат и се почва едно "Съблечи ме съблечи ме ти го правиш..."не знам как беше по натам :laugh:и даже сем им подарявали и спец бельо за такива случаи laugh
Активен
bobsvel
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #388 -: август 27, 2007, 14:54:29 »

Айде, и аз ще се раздавам на моминско парти. Кума съм...ако трябва да съм честна, булката си го изпроси и ме постави в шах-матна ситуация yahoo Не познавам приятелите и, не знам колко човека, не знам какво обича, знам че не иска стриптизиор (знам че не се пише така, но не мога да намеря съответната буква). Вече ми се плаче cray
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: август 27, 2007, 15:18:49 »

bobsvel, щом е такава ситуацията - можеш спокойно да търсиш съдействие от младоженката. И мен ме бяха натресли на подобна ситуация (не бях кума) и си взех от булката списък с координати на всички хора, които искат да присъстват - поразпитах я горе-долу какво предпочита - и се получи добре. Освен това можеш да хванеш някоя от приятелките, която познава повече хора от теб, да ти помага. Успех и няма да се притесняваш!
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines