Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 16:03:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти: ЗА или ПРОТИВ  (Прочетена 177568 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 31, 2007, 10:36:44 »

А аз на моето си му виках ергенско, защото имаше само 3 жени,аз, сестра ми и една друга мацка.Всичките ми приятели от компанията ми са момчета и затова си му казвах ергенско.Беше супер, макар че исках да е 12-часово поне, ама не издържах.Започнахме в 21ч и се прибрах в нас в 7 сутринта, значи с 2 часа се прецаках ха ха ха.Ама беше суууууууууууууупер здраво, от всичко имаше по много, кво да ви кажа.
Момичета, не си пропускайте ергенските партита в никакъв случай.
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 01, 2007, 17:36:01 »

току що качих снимки от моето моминско парти в галерията
беше уникално-за което благодаря на моята прекрасна кума Миряна-тя подготви всеки елемент,а аз бах отведена до бар Синатра със завързани очи,където ме чакаха най-близките ми приателки с рогца на главите  diablo още от вратата един певец от заведението ме покани на танц и започна да пее романтична балада,а приятелките ми не спираха да снимат(както и всички гости в бара)
сложиха ми ореолче на главата и започнаха луди танци. По едно време ми връчиха обемен подарък,който се оказа пеньоар и ролки за коса( казаха,че това ме чака след брака),последваха около 20 надути "балончета" (разбирайте презервативи) и във всяко имаше листче с оригинални мисли,казани от мъдри хора,чиято цел е да те откажат от брака-много се смяхме  laugh получих и огромен презерватив на който пишеше,че е тестван в/у африкански слон, с пожелание да отговаря на размера  Oh my ...
след поредната доза танци изгасиха всички светлини в бара и двама сервитьора изнесоха моята торта изненада- срам ме е да ви кажа в каква форма (сами ще се сетите),разбира се със свещи,които не гаснат така че доста подухах  Birthday а всички се късаха да се смеят и снимат-бяхме атракцията на нощта
после ми подариха секси нощничка и като резултат от нея- получих и огромен бебешки лигавник и биберон колкото главата ми Baby
с една дума беше супер весело така че мили бъдещи булки-не изпускайте своите последни момински нощи
П.С.- по моя молба нямаше стриптизьор-не виждам нищо еротично в потен анаболен тип  Tc
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: август 01, 2007, 18:19:49 »

Мале мила било е наистина страхотно!Миналата година и аз бях направила парти на моята кумица,но мисля,че за мен няма никой да го направи :'(Кумата ми е от друг град и не познава другите ми приятелки,а и не съм сигурна дали някой изобщо би се занимавал с това...
Все пак съм твърдо ЗА партитата и аз ще си направя моето,макар и сама...
А за мъжкият стрийптиз и аз съм на това мнение,даже май женският по ми харесва :laugh:Все пак няма нищо по-хубаво от женското тяло....
Пожелавам на всички да изживеят нощ като твоята! give_rose
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 02, 2007, 10:26:07 »

Еееех,Стели-невероятно парти,наистина!Поздравления за кумата ти и твоите приятелки-дяволески!Било е едно истинско моминско парти-с такива щури,сладки изненади,в готино заведение,в компанията на най-близките приятелки... girl_in_love

На мен,за съжаление ще ми се размине подобен купон...ще се съберем приятелки някъде на заведения,но по-вероятно е това да бъде някое ресторантче в нашия град и май всичко ще премине в сладки приказки,отколкото в луд купон pardon Пък и кумата ми е от друг град,с две малки деца,силно се съмнявам,че ще дойде,камо ли да го организира... Girl_sing
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 06, 2007, 13:08:07 »

Сега ще ви пусна на няколко пъти снимки от моминското, за което ви разказвах. Искаше ми се да ги кача в галерията, но е пълна и трябва да трия снимки.


* IMG_0365.jpg (80.26 KB, 697x523 - видяно 247 пъти.)
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 06, 2007, 16:47:26 »

tonitta,rossistela  благодария ви,сигурна съм,че и вие ще си изкарате страхотно,защото ще бъдете с най-близките си приятелки!!!  danceg
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 06, 2007, 17:17:00 »

Дано да си права мила и скоро и аз да разкажа за моето такива хубави неща! give_rose
А момичета кога смятате,че е най-подходящо да се направи моминското парти?
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 06, 2007, 17:22:23 »

в четвъртък беше моминското парти,в петък подписването (късния следобед) и в събота всичко останало
остави си достатъчно време да се наспиш след партито
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 06, 2007, 17:23:17 »

А момичета кога смятате,че е най-подходящо да се направи моминското парти?

Аз мисля, че е най-добре партито да е няколко дни преди самата сватба, за д аможеш да си отпочинеш и да си свежа в сватбения ден!!! good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 06, 2007, 17:44:20 »

Благодаря момичета!И аз така си мисля-да е няколко дни преди сватбата,но да не е и много преди това:)Не знам още кога ще е, но със сигурност ще го има! DANCE
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #265 -: август 08, 2007, 14:31:09 »

estrella било е страхотно парти и със сигурност никога няма да го забравиш. Момичета пожелавам на всички да имате по една незабравима вечер. give_rose
Моята кума каза че ще го направи, но не действа по този въпрос и както ме препира за другите неща, за партито вика има време. Така че не очаквам кой знае каква изненада но важното е да сме живи и здрави и че ще го има  smile
Мисля че е най-добре 1-2 дни преди самата сватба, за да има време за почивка  good
« Последна редакция: август 08, 2007, 14:32:47 от veselyshko » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 08, 2007, 19:48:09 »

моето е на 11.08 от 20:00 но незнам къде, с кого  yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: август 08, 2007, 19:50:17 »

Така ще е по интересно PETKOVA  като незнаеш ,пожелавам ти едно невероятно моминско парти и ще чакам снимчици тук  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 08, 2007, 20:29:47 »

моето е на 11.08 от 20:00 но незнам къде, с кого  yahoo yahoo yahoo yahoo
Ехааа, знаеш кога ти е моминското парти, но другото ще е изненада  yahoo yahoo yahoo
Много хубави емоции ти пожелавам и да се снимате, че нали ни знаеш  tease tease tease
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #269 -: август 09, 2007, 08:14:15 »

PETKOVA мила щом всичко е тайна около него- значи ще бъде мнго интересно и готино  DANCE
Да си изкарате страхотно и да не се прибираш по- рано от 6 сутринта  blum
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines