Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 19:52:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 177052 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юли 09, 2015, 07:32:57 »

Добро утро!

И днес се очертава денят да е горещ, затова ето нещо за разхлаждане......



Тони, успех на срещата!  smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #271 -: юли 09, 2015, 09:12:59 »

Али, то яко роднина милиционер унито на мъжа ти!  Wink
Наде, успех  good
Мен ми се стопля понякога смартфона, ама чак яко не е... Каква марка е? В гаранция ли е още? Ако е в гаранция иди да го видят!
самсунг s4
Според мъжа ми е от някоя апликация ,даже изстрих месинджъра и други ама нищо
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #272 -: юли 09, 2015, 09:26:40 »

самсунг s4
Според мъжа ми е от някоя апликация ,даже изстрих месинджъра и други ама нищо

Да, от някоя апликация е. Рестартирай 1-2 пъти, за да я спре телефона. Ако знаеш и къде в настройките можеш да спреш работещите "насилствено" - давай.

Аз съм с S5-цата и ми се случи веднъж толкова да прегрее, че дори и като съм спряла всичко- не се охлажда и това е. Свали му температурата, за да може да заработи нормално пак. Изходът- пъхни го в хладилника за 10 минути. Не се шегувам  lol Трябва да я свали някак телефона. Сложи го върху нещо сухо. Върши чудеса това!  После дай пак рестарт, да започне хладен и начисто.

Хубаво е да го рестартираш поне веднъж на седмица, защото от апликациите полудяват. Особено някои са много коварни- фейсбук (включително месинджъра им), вградената в телефона за музика- никога не спира сама, игрите също.

И явно се пречупих да не дебна само тази тема страхливо, амчи и писах  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юли 09, 2015, 09:39:33 »

Това с пъхането на телефона в хладилника, води до получаване на конденз вътре под капечето, заради шоковата разлика в температурите.. После като го занесеш на ремонт за нещо, някого.. А очевидно няма да е далече този момент, ще има вътре следи от вода и ще ти кажат, че си го изпускала във вода и тн, т.е няма да признаят гаранцията.. Моя приятелка използва този метод и работеше, ама после ???  crazy
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юли 09, 2015, 10:06:30 »

Най-добре да преинсталираш, да му направиш мастър рисет и ако пак не проработи вече сервиз  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 09, 2015, 10:12:54 »

Добър ден. Аз днес не съм в най-доброто си настроение, а сутринта започна обещаващо...
Много мразя да ме намесват в колегиални интриги, а най-мразя да съм между чука и наковалнята. И за капак взеха,че ме питаха кога мисля да забременявам. А един тест за бременност няма ли да ми направят? Или да ме питат кога с мъжа ми си спазваме съпружеските задължения? Бясна съм, за капак съм безсилна и нищо не мога да направя!  angry

Миме, много вкусни коктейли изглеждат! А сламките колко са яки.....
Тони, успех на срещите. Абсолютно подкрепям това за телефона - не е добър вариант да се изстудява в хладилник.

Ето аз на какво попаднах в нета, докато търсех начин да си успокоя нервите след сутрешната среща. Да няма пак ретрограден Меркурий?!


А това е "жива църква" в Нова Зеландия. Изградена е изцяло от дървета и метално скеле. На собственика са му отнели 4 години, за да завърши църквата. Много ме впечатли. С удоволствие бих я посетила...
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #276 -: юли 09, 2015, 10:15:17 »

Това с пъхането на телефона в хладилника, води до получаване на конденз вътре под капечето, заради шоковата разлика в температурите.. После като го занесеш на ремонт за нещо, някого.. А очевидно няма да е далече този момент, ще има вътре следи от вода и ще ти кажат, че си го изпускала във вода и тн, т.е няма да признаят гаранцията.. Моя приятелка използва този метод и работеше, ама после ???  crazy

За мен реално няма какво толкова да му стане под графата конденз. Смисъл ако отидеш на ски и си извадиш телефона от джоба- пак ще има конденз, същото е ако говориш 30 минути с него- как се изпотява, ако го оставиш в колата и после влезеш на студено. Та конденза на телефона не е нещо фрапантно. Ако от това се повреди и те прецакат в сервиза е нещо друго, винаги могат да ти кажат, че си го мокрил.

Но и сега да кажа "слез в студена маза да се охлади, че е топло" - пак ще има конденз  lol Поне с хладилника става бързо. Но е личен избор естествено.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юли 09, 2015, 11:17:12 »

Никъде не съм описала, че от това ще се повреди, а че когато го занесе на ремонт по някаква си причина и ако е в гаранция. Ще си  измият ръцете, заради остатъчните следи от този конденз, като кажат че е мокрен телефона.. Видях какво се случи с моя позната.. Просто констатирам, че това е доста неприемливо решение..   pardon

Нати, нещо ни се случва на нас везните в тези дни.. Усещам се като бомба със закъснител  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юли 09, 2015, 11:32:14 »

Здравейте smile

Попрочетох по диагонал smile На мен лично ми е приятно да споделяте емоциите около сватбите и бебетата си, но когато конкретно захапете някаква тема, не винаги мога да се включа и понякога не ви чета  pardon

nadelina88, ти си отделна тема, пиши спокойно, ние  си те знаем, новите ще наваксат.


Докато свекърва е тук и аз оставам Wink

Айде поздрав от Атина, в която, естествено се влюбих  heart

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юли 09, 2015, 11:46:53 »

Чакахте Пандеее, да разкажеш за Атина.. Ох, какво те накара да се влюбиш.. Сигурно, ако имах твоите познания и мен щеше да ме наведе на подобни чувства, но уви.. Била съм прекалено много пъти, давам и шанс всеки път, но не мога да кажа уаааааааууу smile Просто човек съм, не е за мен  Girl_hide Чакам разказ от теб kiss2
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #280 -: юли 09, 2015, 11:47:02 »

Да ви кажа хич не ме и отегчава - напротив - интересно ми е да ви чета, така съм в крак с модата по сватбите  Wink Просто за съжаление деня ми е разделен на по през 3 часа за хранене, вече малчо е повечко време буден и си играем и рядко имам време да пиша... Но пък чета редовно, нищо че не се включвам и темите за сватбите чета и месечната чета - всичко чета, просто не е като преди да имам половин един час да прегледам на спокойсвие форума, обикновено го гледам от телефона а от там не ми е мн удобно за писане smile
В сватбен форум сме все пак, нормално е за сватби да се говори, а пък и наистина тази година има доста булки , което е хубаво smile

Живата църква изглежда страхооотна heart

При нас няма много нови работи - вече се обръща, и вратлето почти се научи да си държи изправено - въобще страхотно се развива дребния... От няколко дни сам си спря нощното хранене, та затова не пиша и посред нощ - сега заспива към 10 - 10.30 вечерта и се буди към 6 - 6 и малко, след което ядем и пак спи до към 9 smile Много съм щастлива - така и аз успявам да се понаспя.
Тези дни е много жега и сме вкъщи по цял ден  - играем занимаваме се  - големи усмивки хвърля и вече ме следи с поглед - като се движа из къщи и си върти главата по мен  Bravo

Иначе какво да ви кажа - няма какво - ежедневието ми е с него и нямам много други неща с които да се похваля... Е, освен че в понеделник сме решили да ходим малко на басейн с Филип - и дваата страшно страдаме от липса на мое, направо сме като болни на тая тема... Обикновено по това време на годината вече поне 3 пъти сме отскочили за  къси уикенди, но тази година няма как и това направо ни убива и двамата... Чакаме септември като манна небесна.. sad
Затова решихме в понеделник викаме някоя от бабите и отиваме само двамата - малко време за нас да отделим и малко да починем - не че не се забавлявам с малкия по цял ден, но умората се натрупва и отчаяно вече жадувам 3-4 часа на плаж - пък било то и софийски ... lol

Друго друго - бабите продължават да се дърлят и да ни дразнят, малко сега се кротнаха защото бабата на мечо (тази готината) я оперираха от рак на гърдата в сряда и сега всички сме притеснени, та забравят нашите да се джавкат. На 76 години рак на гърдата, все си мислех че този тип рак до менопаузата се развива - нали хормонален го водят, ама ей на - никой не е застрахован... sad Мина операцията, казаха че всичко е наред и  няма разсейки , но май ще се наложи химиотерапия...Малко ми е притеснено честно да си кажа - тази жизнена и силна жена... Дойде ни като гръм от ясно небе, ама се надявам наистина всичко да е наред както казват  smile


Публикувана от: pandapanda
"Докато свекърва е тук и аз оставам Wink"

е тва е приказка - аз също! Wink blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юли 09, 2015, 11:51:58 »

Миленкааа, кураж и стискаме палци за тази достолепна жена.. Много й симпатизирам на аристократичния вид. Дано всичко е наред  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #282 -: юли 09, 2015, 12:18:39 »

И на мен сутринта ми започна много обещаващо... После се наложи да дишам мнооого дълбоко. pardon Вчера имах най-послушното дете. Енергично, но послушно! Днес е малък Тасманийски дявол. Даже съм си турила подходяща тениска с анимационния герой - в синхрон с настроението на дребната. От няколко дни слушам релаксираща музика или природни звуци. Нервите ми нещо и на мен се изопнаха, а това хич не ми е в стила. sad
Нансита, мен ме питаха уж на майтап дали съм бременна, когато цъфнах с камара почерпки, че съм се сгодила. Предната вечер ММ ми предложи и настояваше да си почерпя колегите. Добре, че е майтапът, че да си кажем истината! Шефката тогава директно ми заби въпроса с оправданието, че тя трябвало да знае beating По този повод - гледаме чат-пат "Новите съседи" и преди няколко седмици Енрике слагаше всяка сутрин термометър в з*дника на жена си lol Егати романтичното бебеправене! lol
Свекърва говореше за каруци, а картинката ми се допълни от коктейлите на Мимето. На село всичко, което трябваше да се маркира, се правеше с конче. Само акъл да имаш и да помниш кой цвят какво символизира Wink
Миленка, кураж мила! Щом няма разсейки, вярвай, че химиото ще е по-лека форма. На баба нито коса окапа, нито нищо. Е, не се чувстваше на 6, но сега да я видиш как препуска с количката smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юли 09, 2015, 12:29:51 »

Тони, тя снимката показва в какво се вклюбих - Акропола. За мен е съвършен, но знам, че не всички го виждат през моите очи. Разбира се, има и по-красиви (по мое мнение, разбира се) градове. Знаете слабостта ми към Париж, а архитектурата на Барселона ми е фаворит.
Аз основно бях в библиотеката, но това което успях да видя - Акропола, Агората, Храма на Хефест, Храма на Зевс, Керамейкос, Музеите, Пирея, Ликавитос, уличките с магазини за сувенири, Синтагма - всичко ми хареса. Надявам се някой ден да имам възможност с ММ да обиколим Атина, а след това и островите  Girl_hide


milenkata, дано се оправи бабата
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юли 09, 2015, 12:39:59 »

Панди добре дошла ! следях с удоволствие твоите снимки в ФБ! Bravo

Нанси, прекрасна черква!

Тони, нещо ни става на нас везните, е меко казано. Масово взеха да ми се скатават приятелите... ще побеснея и ще изтрия всичките накрая от ФБ и ще си говоря сама със себе си... beating

 На другите  , поздрави и една приятна идея за стая:

Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines