Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 14:41:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 177049 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #255 -: юли 08, 2015, 11:21:40 »

Здравейте. Аз днес станах в 6 часа да дойда на селото на моя приятел и така съм си заспала направо като дойдохме, че чак сега станах.
Предложението за НЕговорене за сватби нещо не върви, всяка е говорила за времето след сватбената емоция хахахахахха.
Моята вечер мина влюбено и приятно като изключим факта, че се тръшнах защо за Бога още нямам пръстен и поревах леко актьорски, той пък влоши още повече положението като се направи, че изважда пръстен, ама естествено нямаше такъв хахаха. После ми каза, че иска да изпълни мечтата ми за сватба на открито (от къде акъл да не споделям, сега можех да се съглася и на зимна), не си направих устата да кажа и за мечтата за пръстен с топаз, която сигурно също иска да изпълни, за да не ми стане още по тъпо. Вероятно ще продължа да споделям подобни свои идеи, които изискват определено време, но после задължително ще си сърбам попарата за откровеността си. Но като цяло самия ден си даде емоция на специален и прекарахме чудесно. Вечерята ми се беше получила супер, с основното нямах грешка. Това около мен, което пак си е свързано горе долу със сватби.  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 08, 2015, 11:33:16 »

Наде, твоя мъж сериозно е намислил да ти повреди нервната система от чакане.. Но да знаеш, прави го защото знае, че ти очакваш във всеки момент.. Иска да позбравиш малко и да го има момента на изненадата, но не знае че ти не можеш да забравиш.. Мъже...  girl_impossible  pardon

То в сватбен форум винаги ще присъства темата за сватби, ама ме притеснява да не отегчаваме Свекърва, Миленка, Еми, Жужи, Виви, Сила, Али, Фани, Ина, Панди и тн.. ,  които преди си пишеха кротко и спокойно, а сега ние бум-тряяс-прас, превърнахме темата в сватбена дъндания.. По-скоро исках да се извиня и да поограничим, не съм никоя да забранявам  sad huhhuh.gif

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юли 08, 2015, 11:53:36 »

Наде, много се радвам, че сте имали романтична вечер.  heart
Разбрахме за основното, а тортата как беше?
Ясно е, че няма как да не мрънкаш за пръстена, но човекът сигурно чака да се успокоиш малко, за да е още по-хубава изненадата.  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #258 -: юли 08, 2015, 12:15:09 »

Хич не ме отегчавате... Нали съм ви казала - ние сме на 3265000 сватби от миналата година. Народът се побърка! girl_impossible Тази година ще са 3 в рамките на 4 седмици. И трите са в различни краища на страната. Засега само в България, а скоро не се знае къде.
Мен ми е интересно да чета и да се вълнувам с вас. Не знам дали съм казвала... Идваме в новото жилище (вече беше капарирано) и се оказва, че момчето под нас е приятелят на моя позната. С нея през годините се засичаме на най-невероятни места. Дори най-близката ми приятелка е близка и с това момиче. yahoo Та тази двойка правиха сватба съвсем наскоро. Много ми беше интересно да разказват. В началото малко се шашнаха като ги попитахме. Започнаха леко да се оправдават, че сватбата ще е в най-тесен кръг. За да не се чувстват неудобно, просто им казахме, че това, че не сме канени, не ни разваля впечатлението за тях. Те са страхотни и супер много се радваме, че сме си комшии. Сега чакам с нетърпение техните снимки, видео за по-подробна пресконференция smile
Наде, то твоят годеж ще е най-чаканият във форума май-май blum
Нанситке, не ме изкушавай с такива кафенца Torte girl_haha
Аз днес се пошматках с моя приятелка. Сега ще се отдам на женски глезотии Makeup
Да ви се похваля - махнаха ни напиканият от котки пясък и ще правят гумирана площадка. Две седмици ги чакаме, а децата играят в пясъчник без пясък. Вчера в 8 сутринта бяха постлали найлони, на обяд наслагали арматури и аха да наливат бетон... Поглеждам в 15 часа докъде са стигнали. shok shok shok Обрали си крушите! lol Ни бетон, ни арматура, ни найлон! Днес всичко наново, ама поне наляха бетона, да сме сигурни, че нещо се прави. А, дано до зимата са готови! Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 08, 2015, 12:53:34 »

Ааа днес рано ли съм станала, малко ли сте писали... нямах много за четене. smile

Снощи ме осени музата, та направих букета за хвърляне, (това по повод - недейте да говорите за сватби  girl_haha )
Почвам да се чудя дали не ми се прибира в БГ, съответно дали да не скокна по-рано от предвиденото. Ама... май не е добра идея. Тука се карам с моя мъж, там ще отида да се карам с баща ми.

Днеска вече тотално съм изчерпана от към идеи за готвене, а моя мъж иска нещо манджесто. Help?


Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 08, 2015, 13:04:37 »

Аз наистина се извинявам, ако съм досадила на някой с вълненията си покрай сватбата. Опитвала съм се да ги сведа до минимум, поне в тази тема. Вече и повече ще се ограничавам.
Смятам, че до някаква степен е разбираемо, защо част от момичетата не пишат.
Миленка, Фани и Ина отскоро са мами и е нормално да имат по-малко време за нас. Надето имаше проблеми с компютъра, но сега е по-редовна. Свекърва наскоро спомена, че не се включва, защото темите, които се обсъждат сега са се обсъждали и преди. Али и сега си се включва. Панди и тя минава от време на време. Останалите също може да си имат някакви причини.
Напоследък има и доста нови момичета, което според мен е много хубаво.
Наистина се надявам да не сме хипер досадни.  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 08, 2015, 13:53:57 »

В сватбен форум няма да се говори за компютри,я smile Не че не можем,ама който каквото го вълнува. На мен не ми пречите, но когато нямам какво да кажа, просто не пиша. Аз и с говоренето съм така. Ама удари ли ме музата за говорене/писане - няма спирка. Наваксвам си за 1 месец напред поне.  tease

Чери, похвали се със снимка,деее! Такива новини така ли се поднасят? По терлички.

Али, и мен така ме изкушават тия студени летни напитки. Много ми липсват няколко колежки от работа, с които редовно се глезехме лятото. Сега трябва да уча новите на стари номера. Ех, кога и аз бях заек...и най-малката.  Rabit
Браво за площадката! Полека лека ще я направят. За другото лято тъкмо новичка biggrin

Ох, днес техниката не иска да си играе с мен. Лаптопът ми е пълна боза....поглеждам аз конфигурацията - телефонът ми е по-бърз от тоя "дядо на лаптопите" дето са ми го дали. С такива ресурси- толкова работа! Горкият се претоварва на 3 отворени програми....
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 08, 2015, 14:23:12 »

Добър ден! И мен не ми пречи да си говорите за сватби! Не успявам да се включа бееее! Жега му е на юначето, не ще да спи, ама го залъгах пак де  Yes Утре в лидл има някви рокли по 10 лв. Ще взема някоя друга, че какво им плащаш, за домашна роба да ги носиш пак си заслужава girl_wink
Какво ще си правиш, Али?
Наде, ти заради годинките ли преритваш за предложение?! Или те е шубе да не го изтървеш младежа?!  blum
Нанси, и моя лаптоп е издъхващ. Батерията му държи 5 мин само  tease искам и аз нов.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #263 -: юли 08, 2015, 14:34:36 »

Фани, заради всичко преритвам - на 27 години съм, от 8 години сме заедно, живеем заедно, с бременност зад гърба ни и желание да започнем опитите пак другия месец (след края на приема на хапчетата). Реално ние сме семейство, но аз не съм била булка!
Благодаря на всички, които вече хиляда пъти са чели терзанията ми около този пръстен, и благодаря за подкрепата хахахха. За да сте спокойни - аз съм най-досадна от всички, говорещи за сватби ! smile  pardon

Cerise, боб!!!  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #264 -: юли 08, 2015, 14:40:58 »

Фани, маскирах се с конските винаминки. crazy Махнах си и лака, който вече на нищо не приличаше. Не ми се отвори парашута да се лакирам. Малката мрънка на сън - нова порция зъби, май sad
Нансита, то на служебния ми компютър му трябваха 20 минути да подгрее, а после 15 - за да приключи работа. Ако на есен с песен съм там, едва ли ще е по-различно. angry Разгледах "социалната мрежа" jobs и положението е пред депресия. Ако сте в прекалено хубаво настроение - това е вашият сайт lol
Забравих да се похваля - тази сутрин видях цъфнало калдаръмче  yahoo Това за добро утро беше страхотно!
Мъжо е приет студент. Очертава се да учи (но не в един курс) с кумата ни и с на кума брат му. Там е и братовчед му... blum
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #265 -: юли 08, 2015, 14:48:39 »

Много е горещо днес,и съм с пола и народа около мен се шашна хаха  ,щото аз само с дънки ходя ,ама като чух ,че ще е жега облякох възможно най широката и тънка блуза и пола от подходяща материя за лятото.И всички ми се карат сега защо не съм носела поли .Ми по удобно ми е с панталони.Чакам да стане 5 и да ис бия камшика.Абе  я ми кажете ня накоя от вас загрява ли и смартфона.Моя напоследък яко ми загрява ,чак пари при телефонни р-ри и влизане в нета
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 08, 2015, 15:09:53 »

Али, то яко роднина милиционер унито на мъжа ти!  Wink
Наде, успех  good
Мен ми се стопля понякога смартфона, ама чак яко не е... Каква марка е? В гаранция ли е още? Ако е в гаранция иди да го видят!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юли 08, 2015, 15:52:36 »

Али къде приет мъжа ти и каква специалност?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #268 -: юли 08, 2015, 18:55:05 »

И аз обичам да чета за сватби, и за бебета обичам. Най- се радвам на бременни, защото като излезнат в майчинство, преди да родят, имат много време за форума smile
Който си спомня, миналата година по това време се роди преждевременно една Вангелия. Та вече е на една годинка, пратихме и подарък. На път за морето отново ще минат през нас и ще ни гостуват няколко дни. Ще ходят по доктори, за контролни прегледи на малката, но все ще остане време и да и се порадваме. Тъкмо ще разказват и как са бабите и още ли не могат да си я поделят.
Ходих до Сливен, отвори ми се път. Хубав център, чисто, красиво, ама....Хората гледат някак сериозно. Тук, по Главната, младите поне се смеят, а там - вървят си и гледат с празен поглед. Минахме на връщане по стария път, нещо ни замота джипиеса и пропуснахме магистралата. Всичко замряло...Няма пазари с праскови, както по- рано, крайпътните заведения празни...Хехе, ама пък задминахме няколко каруци. Изписани, със звънци и помпони и пълни с мъже и жени, сигурно някакъв празник е имало. Скоро не бях виждала каруци, голям кеф. Та така, казват хората по- възрастните да си стоим по къщите в жегите, ама аз баш в 14ч. се изтипосах на припек да гледам Карандила.
Наде, нали после трябва да има нещо, за което да поднасяш момчето, та няма лошо да му създаваш ситуации. Не зная ти дали ще го изпуснеш, ами той да внимава, че  beating Ще вади наужким пръстен, пък ти вечеря ще му правиш P-) Да яде наужким... blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 09, 2015, 07:24:28 »

Добро утро smile

Али, честито за учения ти мъж.. Ако моя някога най-после се реши да завърши дипломната си работа, ще почерпя!!!!  cray Хората по 2-3 изучиха, той с първото се мота  crazy

Днес отивам на една среща с едни холадци.. След обяд чак ще съм на линияя  Wink

Шефът ми е от Сливен, постоянно повтаря колко е хубаво... Ходила съм в Ямбол, но в Сливен не.. Ще отскочим някой ден..  good
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines