Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 18:45:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 86   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!  (Прочетена 418854 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #450 -: октомври 11, 2007, 12:26:37 »

Фийби, тук има 10 рецептти за лазаня, аз не съм правила досега good
http://www.bonapeti.tv/search.php?q=%EB%E0%E7%E0%ED%FF
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: октомври 11, 2007, 12:33:11 »

Благодаря за рецептите.Избрах си Лазаня "Болонезе" и почвам да майсторя.Хайде после ако стане за пред хората ще ви пусна и снимки какво съм сътворила.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: октомври 11, 2007, 12:33:29 »

Фийби миличка аз не съм правила лазаня но една приятелка ми даде тази рецепта за лазаня която мисля скоро да направя.
Значи запържваш кайма с гъбки и доматен сос/нещо като сос болонезе/+подправки по избор/подправка за спагети комбинирана /.Отделно приготвяш сос бешамел.Купуваш готови кори за лазаня.В чинийка рендосваш пармезан или кашкавал.В намаслена тавичка слагаш на дъното от соса бешемел.после слагаш кора за лазаня и после от доматения сос който трябва да е по гъстичък .Слагаш кашкавал.и после поредицата е същата бешемел кора ит.н докато свършиш продуктите .Най отгоре е соса бешемел и кашкавал.Приятелката живее в Италия.аз не съм я пробвала тази рецепта но мога да и се доверя че наистина ще е нещо страхотно но изисква време.
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #453 -: октомври 12, 2007, 11:12:13 »

За  лазанята не се слагат гъбки и най отгоре е само кашкавал
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: октомври 12, 2007, 13:23:02 »

Eй  MIXAELA ,сподели рецептата за лазаня най-после!!! girl_wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: октомври 12, 2007, 13:27:47 »

Момичета мили трябва ми помощ!!!Утре ще имам гости и трябва да направя нещо за вечеря....но нямам почти никакви парички!!!Трябва ми нещо,което е хем вкусно,хем евтино!!!Абе от нищо нещо!!!Някой може ли да ми помогне??? girl_impossible
Деска, ти как се справи с импровизирането на вечерята...?? crazy
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: октомври 12, 2007, 14:24:34 »

Eй  MIXAELA ,сподели рецептата за лазаня най-после!!! girl_wink
миличка лазанята на михаела е тази която аз пуснах.Както писах тази рецепта не е моя а на една приятелка която е михаела.направила е уточнение че не се слага гъби и че отгоре е само кашкавал което аз не съм разбрала.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: октомври 12, 2007, 14:29:56 »

Опс не съм видяла,съжалявам!!! blush
pleasure мила,ами вечерята всъщност е тази вечер!!!Снощи направих една бишкотена тортичка,малко бутерки и реших,че основното ще е домашно приготвено пиле със зеленчуци и китайски ориз!!!Дано да се справя!!! girl_wink
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #458 -: октомври 12, 2007, 15:49:30 »

desislavka 
може ли рецептата на бишкотена тортичка че на 18-и имам повод да поглезя мъжа ми  CHEERS. а тортите със сметана и крем домашно приготвени не ми се оттдават...не че не мога да правя крем по скоро ми липсва миксер имам 3 вида пасатори ама  миксер не сам се сетила да си купя и не мога да си разбия нищо ни  кремове ни сметани give_rose girl_in_love
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: октомври 12, 2007, 16:00:20 »

Ами тя рецептата всъщност е на  avva_stz и ако разгледаш малко по напред в темата ще я видиш!!!Успех с тортичката!!! good
п.п.Междудругото аз добавих и една заквасена сметана и стана супер яко!!!Надявам се,че avva няма дя ми се разсърди,че преправям малко рецептата!!! blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: октомври 12, 2007, 16:31:36 »

Опс не съм видяла,съжалявам!!! blush
pleasure мила,ами вечерята всъщност е тази вечер!!!Снощи направих една бишкотена тортичка,малко бутерки и реших,че основното ще е домашно приготвено пиле със зеленчуци и китайски ориз!!!Дано да се справя!!! girl_wink
естествено че ще се справиш.направи и някоя снимка да видим какво си сътворила.А гостите дано си оближат пръстите.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #461 -: октомври 12, 2007, 17:32:53 »

Десиславка, разбира се,че не се сърдя,мила!Даже аз самата ще добавя сметана следващия път  good
Михаела, нали ти обясних подробно на лични рецептата pardon
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #462 -: октомври 12, 2007, 18:03:42 »

О да мила avva_stz 
обаче аз си помислих че може и да е друг вид за това попитах събирам инфо и която е най бърза и лесна нея ще приготвя за сега твоята води първенството а и откакто видях снимата торта на фиби .......мммм супер ама определено тук  нета твоята тортичка е номер 1  air_kiss cook Torte
не се сърди АVVI само любопитствах  Flower Clover
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: октомври 12, 2007, 19:56:07 »

Момичета само да ви кажа че лазанята ми беше пълен провал.Обаче всички ядоха,а мъжлето най-много и само вика :"Ммммм че вкусно".Това ми заприлича на един епизод от сериала "Приятели",голям смях падна.Майка каза че повече няма да ми ходи по акъла и да се занимава с моята лазаня.Остана обаче от тази лазаня и днес май само аз ще си я ям,даже и мъжлето не иска.Даде отбой.
desislavka и MIXAELA на снимката и аз съм сложила заквасена сметанка...наистина е много яко.
avva_stz само да кажа ,че вчера след лазанята спасих положението пак с твоята тортичка.За трети път я правя в различни варианти.Този път с желе от дюли................
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #464 -: октомври 13, 2007, 11:36:31 »

Хахахах, Фийби,накрая "моята" торта ще стане "твоята" торта и аз ще пробвам твоите рецепти,хехех laugh Ти такива модификации измисли..Поне сподели кой вариант се оказа най-вкусен. Wink
Михаела, не, миличка, въобще не се сърдя,просто исках да те улесня да не би да не си разбрала и да се чудиш коя бишкотена торта сега беше точната торта  crazyair_kiss А иначе, както виждаш, оригиналната рецепта отдавна претърпя модификации, така че спокойно можеш да пробваш някой от вариантите  smile
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 86   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines