Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 18:33:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 86   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!  (Прочетена 418854 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #255 -: май 28, 2007, 20:02:01 »

...все пак някой пътсе налага да сготвиш нещо по-специално.

Дааа, така е, но и тогава не използвам книжка - имам си няколко специлани рецепти наум!!! Wink

Супер,трябва да дадеш някоя идейка на заем   Bravo .Последното по-специално нещо,което готвих,беше едно много вкусно пиле.Жалко,че нямаше с кого да го “споделя”,защото бях сама вкъщи и си го сготвих,защото ми беше писнало от омлети    Wink.Пилето беше със сос от сметана и гъби,жалко,че книжката замина за Франция при други гладни хора    laugh.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 28, 2007, 20:28:05 »

Аз много уважавам рецептите на Иван Звездев. Ако реша да готвя по рецепта тогава задължително използвам неговите!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 28, 2007, 20:28:53 »

Аз много уважавам рецептите на Иван Звездев. Ако реша да готвя по рецепта тогава задължително използвам неговите!


Оооо, да! Страхотни са! И винаги се получават идеални!!! Bravo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 29, 2007, 08:13:49 »

Булечка ако се навиеш да сготвиш пататник моля те пиши дали ти е харесало и дали не си вмъкнала нещо ново в рецептата.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 29, 2007, 12:47:24 »

Булечка ако се навиеш да сготвиш пататник моля те пиши дали ти е харесало и дали не си вмъкнала нещо ново в рецептата.

Разбира се, смао да ни оправят фурната!!! good
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #260 -: юни 09, 2007, 22:19:26 »

а някоя от Вас, мили девойки, да знае как се приготвя млин??? Клин добре, пататника и тои е ясен, ама това МЛИН.. божествено е на вкус, но мацката там не ми каза, как го правят. А прерових нета и не намирам нищо по въпроса
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юни 11, 2007, 08:41:01 »

ами аз незнам.ама вчера готвих тиквички с гъби на тиган и заляти с кисело мляко и направо си умрях от кеф.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 11, 2007, 08:46:58 »

това да не е :Блин, чувала съм за руските блини!?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 11, 2007, 13:43:26 »

ами аз незнам.ама вчера готвих тиквички с гъби на тиган и заляти с кисело мляко и направо си умрях от кеф.

Би ли споделила рецептичката, моля? huhhuh.gif
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юни 11, 2007, 16:41:46 »

дам много е лесна.нарязваш две тиквички и малко гъби колкото предпочиташ на кубчета и ги запържваш в малко масло.аз добавям и една лъжица маги 10 зеленчука и черен пипер и малко червен пипер.след това разбиваш кисело мляко с малко майонеза и копър и чесънче ако обичаш и ги заливаш.и хапваш.мнвого е лесно и на мен ми е много вкусно.това е
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 11, 2007, 16:45:48 »

дам много е лесна.нарязваш две тиквички и малко гъби колкото предпочиташ на кубчета и ги запържваш в малко масло.аз добавям и една лъжица маги 10 зеленчука и черен пипер и малко червен пипер.след това разбиваш кисело мляко с малко майонеза и копър и чесънче ако обичаш и ги заливаш.и хапваш.мнвого е лесно и на мен ми е много вкусно.това е

Много благодаря!!! give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 22, 2007, 17:01:11 »

Вчера готвих сирене по шопски.Стана много вкусно и ви пускам рецептата.В гювече се сипва малко олио.Един домат се разрязва на две.Едната половина се нарязва на ситно и се слага в гювечето.Отгоре се слага парче сирене дебело около 2 см дълго около 10 см и широко около 6см.Отгоре слагат резенчета домат от втората половина нарязани на кръгчета.Върху домата се чуква едно яйце.Подправя се с червен пипер шарена сол и черен пипер.Захлупва се с капака.Ако се пече в микровълнова че подва с виличката леко да не се разтече жълтъка и се посолява.Пече се около 5 мин.Моята е с мощност 800 вата.В фурна се пече докато е готово яюцето.Много е вкусно това ядене и е едно от любимите ми.То май забравихме да готвим.Никой не дава идеи
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 22, 2007, 17:07:53 »

То май забравихме да готвим.Никой не дава идеи
Неее,не сме забравили,правя го непрекъснато smile  В момента правя палачинки (напоследък нещо се подлудих с тия палачинки,правя през ден-два конски дози,много ми се ядат pardon ) и леща.Ами този сезон наблягам на тиквичките,картофки,печени чушки,зелен боб,пърженичка,салатки и така.А сирене по шопски и аз много обичам и честичко правя в малки гюведжета good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 23, 2007, 21:31:45 »

ние вкъщи сме го ударили на салати..... готвя много малко  blum правим си салати с домати, краставици, чушки(сурови), маслини и сирене "Фетема"(от него мога да изям с килограми  girl_in_love ) иначе, когато готвя, правя картофи във всякакви варианти ( половинката обожава) и ориз на микровълнова. Гледам да не са тежки яденетата, че на тази жега......  nea
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 24, 2007, 08:43:12 »

ние вкъщи сме го ударили на салати..... готвя много малко  blum правим си салати с домати, краставици, чушки(сурови), маслини и сирене "Фетема"(от него мога да изям с килограми  girl_in_love ) иначе, когато готвя, правя картофи във всякакви варианти ( половинката обожава) и ориз на микровълнова. Гледам да не са тежки яденетата, че на тази жега......  nea

И при нас е ТОЧНО така!!! good Все едно аз съм писала тези редове!!! Wink
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 86   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines