Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 21:26:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде ще живеете след сватбата?  (Прочетена 72402 пъти)
 
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #45 -: май 08, 2007, 13:12:08 »

чак сега отварям тази тема ... Ита, страхотно жилище!  Bravo

ние почти от година живеем заедно, много е по-различно и по-хубаво, предвид, че преди това сме имали 6 годишна връзка като гаджета и всеки отделно
само дето сме под наем в гарсониера  sad
подредили сме си я и е уютно, но е мъничко, ако станем трима ... или ако собствениците решат да си го ползват  End
родителите ни живеят в големи апартаменти, но все пак държа да сме сами и да си имаме собствено семейство, иначе те ще си ни гледат

успех на всички в начинанието собствено жилище  good

аз си мечтая за една къщичка с двор  heart
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 08, 2007, 13:16:13 »

ние си имаме апартамент, но трябва да го ремонтираме, за сега живеем при свекъра и свекървата вече 3 година !! и след сватбата там ще живеем, тъй като ще правим основен ремонт ио разширяване и сигурно ще мине година !!!!!  Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #47 -: май 08, 2007, 14:11:47 »

Ние имаме сравнително голям избор -2 големи апартамента (единият от които се строи сега ) и една гигантска чисто нова къща (родителите на бъдещият ми съпруг са доста заможни)
Проблемът е там,че аз искам мое си местенце ,било то и квартира...човек усеща нещо като свое ,когато му потече малко пот за него....а не така - на готово всичко!  NO
Може и да ми се смеете ,ама ...  pardon
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 08, 2007, 15:27:26 »

момичета искам да ви се похваля има шанс след сватбата да заживеем в собствено жилище.стискайте палци с кредита всичко да е ок и да си намерим хубаво жилище.направо ме е страх да си помисля че мечтаат ми може да се превърне във факт

Е, gucci, много се радвам за вас! Ще стискам палци да успеете да намерите апартамента на мечтите си.  good  give_rose
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 08, 2007, 20:31:26 »

нашата сватба беше преди 10 дни а сега ни предстои да се преместим да живеем врата срещу врата с моите родители *THUMBS*за мен това е добре защото мама ще може да помага след време с бебчето,но на мъжа ми нещо :angry:не му се нрави-разбираемо е,но ще свикне Wink
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 09, 2007, 10:34:54 »

Ей Ита и аз сега влизам в тази темичка. Страхотен уютен дом  Bravo
Много ми хареса и допадна както си го направила! Браво от мен!

И аз като теб gucci, чакам кредита да бъде одобрен и да имаме и ние собствено жилище. Харесали сме го вече, но както се казва - на груб строеж. А и вътре колко работа ще ни чака... не смея да помисля но дано се справим и ние - милото е по в час от мен. Аз хич не мога да нагласям нещата. Знам какво ми харесва но дали ще пасне на мястото  crazy ... /по точно с размерите хич ме няма/

Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 09, 2007, 15:39:07 »

Ита и аз чак сега виждам вашето жилище!!!Поздравления!!! Bravo Невероятно е!!! give_rose
Аз както вече писах преди ще трябва да почакам известно време,за да си бъдем самички с моето момче!!!А и двамата толкова го искаме :girl_in_love:Просто мечтаем за този момент!!!Но както казва моето мило..."Имай търпение!Хубавите неща стават бавно!!!" Дано да е прав!!! Girl_sing
Успех на всички в подреждането на дамовете ви!!! give_rose
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 21, 2007, 14:34:36 »

ние с моя годеник живеем заедно от около 2години в неговия апартамент,там ще си живеем и след сватбата,без родители.урааааааааааааааа danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 21, 2007, 14:46:52 »

Аз малко късно виждам тази темчка!!! blush ю
Но ние и преди сватбата, събрахме се около година и половина пред да решим да се женим, и след сватбата си живеем самички в апартамента на милото!!! Dance CHEERS girl_in_love Няма радители и това е най-хубавото!!! good DANCE Bravo yahoo
Активен
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 21, 2007, 17:40:28 »

Тази тема е много интересна,жалко,че чак сега я виждам.
Ние с бъдещият ми мъж вече 10 г живеем у нас,почти сме самички,защото аз имам
баща на 80г(да е жив и здрав още толкова) и не мога да го оставя сам,а пък имам и друг апартамент,но този ние достатъчен 120кв.Не си пречим,а и татко не е дементен или да неможе да се справя сам,но все пак е достатъчно възрастен за да стои сам.
Майка ми беше на 60г. и почина преди 2 год за 3 минути.
Баща ми е лекар и нищо не можа да направи,но всеки си има земен път който все някога свършва.
Извинявайте,че се отплеснах,ама това.........
Та след сватбата пак ще си живеем у нас(надявам се на едно апартаментче на морето от татко,но......)
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 22, 2007, 09:55:28 »

Ние живеем със свекървата. Засега не е проблем.
Тя е миличка и се разбираме. Ама то е в началото, ще видим после как ще е. Не, че нямаше да ни е по-добре самички ама...и така не се оплакваме, важното е да сме си заедно с милото.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 21, 2007, 09:32:20 »

Интересна тема , чак сега я виждам. Ами ние сме самички в апартамента на баща ми, защотот той постоянно работи някъде в чужбина. Идва си за година и пак го изпращат някъде. Иначе има и свободен апартамент - на майка ми. Но за сега сме при баща ми, който спомена ,че след 2 годии като се прибере в България иска да купи двустаен , за да се премести той да живее там, тъй като не било здравословно да живеем две семейства в един апартамент. Но ние е милото смятаме да се местим Щатите , така че този проблем ще отпадне. Там смятаме да си вземем под наем къща и после след някоя друга година да си построим. Моя мъж цял живот с е занимавал със строителство и един ден ми каза ,че иска да построи за мен къща. това беше още преди да ми предложи да се омъжа за него  laugh girl_in_love малко  Offtopic, ама админите д аме извинят  smile . Та стсикайте палци момичета да успеем да сбъднем тази наша мечта.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #57 -: септември 21, 2007, 09:42:58 »

Мила Мири, дано реализирате мечтата си по-бързо,отколкото сте очаквали! Чудесно е, когато хората имат смелостта да правят планове.
Ние пък ще имаме апартамент за нас, в който живее дядото на милото-да е жив и здрав /обожавам го като започне да пее македонски песни Wink/! А сега сме си наели апартамент.
Предполагам, че след сватбата ще започнем да обмисляме варианти за купуване на собствен апартамент "на зелено",защото милото в тази сфера работи и има познати-поне не е много рисково така. А този на дядото ни се струва малък /предвид деца един ден,дай боже/...но не му е времето сега на този въпрос все пак. nea

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 21, 2007, 09:57:32 »

честно да ви кажа, момичета, аз съм леко против живеенето в наследствено жилище подарено от родителите, по-добре всичко да си купуваме сами, че да ни е мирна главата!!!! особено като чуя някое изказване от свекърва:"снахата си обу чехличките и влезе наготово" и направо  diablo това е трудно осъществимо и все пак не е невъзможно!!!! та без да се отплесвам да кажа, колко много се радвам и стискам палци в края на ноември да се нанесем в новия ни дом!!! DANCE нищо че на първо време единствените ни мебели ще бъдат спалня и компютър!!!! самата тръпка да знаеш, че сте си го постигнали сами си струва да се изпита!!!! пожелавам го на всички ви!!!!! girl_in_love
« Последна редакция: септември 21, 2007, 09:59:03 от fanimira » Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 21, 2007, 10:13:23 »

При нас нещата седят така- и двамата бяхме студенти в Пловдив след като завършихме решихме да останем  да живеем тук в Пловдив ( и двамата сме от  от северна България ,но не ни се връщаше там  аз от Велико Търново той от Плевен) и сега след сватбата  искаме да си купим наше жилище и се надявам скоро да стане ,защото на квартира не си е работа да живееш,поне като ще даваш някакви пари да са на банката и да знаеш че един ден това ще е твое
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines