Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 07:41:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръците от сватбата!  (Прочетена 23646 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« -: юни 06, 2007, 22:59:58 »

Момичета, разкажете получихте ли мечтаните подаръци  :girl_in_love:на Вашата сватба, или пък получихте такива, които се повтаряха n- пъти girl_impossible, и изобщо какво направихте с всички получени подаръци tease. Успяха ли да Ви изненадат гостите, познаха ли стилът ви или просто бяха донесли "дежурния" сватбарски подарък...? blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 06, 2007, 23:03:15 »

Аз съм доволна от всички подаръци,но ще спомена един,за който съм го казвала вече тук - във форума!Най-необичайният подарък беше един туристически газов котлон.Това беше  laugh- нямам думи.Другото ,което не харесах е една покривка за легло-златиста bad и сервиз от страхотен порцелан ,но н ачервени макове - мразя червено bad
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 06, 2007, 23:14:20 »

Туристически газов котлон... laugh laugh :laugh:стига Фийбс....ти се шегуваш нали.....?? girl_impossible Направо съм Oh my ... като прочетох, помислих, че съм сгрешила и се върнах да прочета пак... tease
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 06, 2007, 23:20:46 »

Е тоя котлон е исторически вече.Той го подари един бивш колега на мъжлето........Беше сложен в един кашон ,но иначе опакован красиво  :laugh:Обаче като казал на другите гости какво е купил,те започнали да се подиграват с него /той си е малко шемет/ и се беше много натъжил.За този котлон и досега се смеем с милото.Така че аз бях заета да извадя госта от неудобството като ни подаряваше подаръка,без да знам какво има под лъскавата опаковка. laugh laugh laugh
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 07, 2007, 10:07:31 »

Ето как изглеждаха подаръците преди да ги отворя....бяха дооста сладка картинка...хехе после имаше и "изненадки" pleasantry...които предвидливо не си бяха писали имената никъде... laugh...но това е друг въпрос.... tease
И цветя...имаше цяла стая.... girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 07, 2007, 11:27:02 »

pleasure, браво на теб - как си се сетила да снимаш подаръците  Bravo
На снимката изглеждат много добре, а какво ли има под опаковките  blush
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 07, 2007, 11:32:56 »

Ами Мария, бяха тооолкова хубави, че беше грехота да не ги снимам...и за това ще разкажа...само дето сега пиша разказче за медения меец в една др. тема..и за да не се разсейвам, ще довърша там и ще пиша после пак тук.. laugh (малко объркано стана  tease)
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 07, 2007, 18:04:01 »

чакам с нетърпение да чуя за подаръците girl_in_love girl_in_love
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 14, 2007, 23:00:15 »

И аз си имам един такъв подарък  Oh my ... funnytooth funnytooth funnytooth Снимуа на водопад, която е анимирана и е в златиста рамка. Вклячва се в контакта, водопада тръгва и пеят птички, bad  shock наи лошото е, че тези птички си пеят абсолютно едно и също през около 30 секунди. Просто трябва да се види, не може да се разкаже.
А тъй като ние обожаваме планината и сме големи фенове на туризма /пешеходния/ брат ми ни подари невероятна палатка, подходяща и за зимни условия-любимият ми подарък.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 16, 2007, 12:37:47 »

Здравейте ,

и аз да се похваля , че получихме много подаръци и един с един нямаше еднакъв!Получихме почти всичко от , което имахме нужда / кухненски уреди , спално бельо , украшения,посуда,картини и т.н./
Даже не мога да определя на кое по-точно най-много се радвам!За съжаление не съм ги снимала , а моето мъжле ме засне с камерата как ги разопаковам.Получи се чудесен следсватбен филм .А камерата ние подарък от кумовете!
За цветята нямам какво да ви кажа защото бяха толкова много , че въобще не можах да ги преброя или да ги разгледам по-отделно!
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #10 -: юни 19, 2007, 14:25:26 »

Интересно ми е-а предполагам и на Вас-кои са най-странните подаръци, които сте получавали.  Мисля,че Мария беше споделила за получената мушама...затова ми стана интересно.

Ако темата не е за тук-моля, изтрийте я.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 23, 2007, 09:37:20 »

Мойте подаръци бяха от практичен по-практичен , но сега като се замисляя
имаше едно канче от една баба и вътре в него нанизани на венец сушени ябълки!
Незнам какво означават , но беше странно!
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 06, 2008, 16:24:05 »

Аз не мога да кажа, че сме получили нещо странно като сватбен подарък. Всички подаръци бяха в пликове за писма  smile, а тези, които не бяха, бяха много красиви и практични.
Получихме:
скъпа тенджера под налягане
сервиз с тенджери
пасатор
сервиз за хранене - 18 чинии
сервиз ракиени чашки и декантер със сребърен обков
бутилка колекционно вино, което да отворим на златната ни сватба
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 09, 2008, 10:28:20 »

Здравейте и от мен!!!
Аз останах очарована от подаръците, но определено си бях направила списък в главата какво бих искала и като ми питаха казвах и отмятах!! Основно събирахме пари за кола и доста хора знаеха и ни дадоха парички, честно да ви кажа ме бе срам да им казвам пари, та на по-близките, но от страна на милото почти всички дадоха парички, та ще имаме нова кола!! За подаръците, от моите роднини получих хладилник, печка, пералня, скъпа прахосмукачка, иначе имаме и хубава ютия и маса за гладена, тенджери, 4 вида кристални чаши, за различни напитки, 3 комплекта прибори, ваза, скара, система за домашно кино, микровълнова, фритюрник, чаши за кафе и чай, ей такива неща!!! Но понеже ние нищо си нямаме съм много доволна!!!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 09, 2008, 14:37:51 »

аз нямах кой знай какви подаръци но имаше една лелка от страна на мъжа ми която си свали един златен пръстен от ръката и ми го даде  angry много ми стана кофти
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines