Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 16:02:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 322622 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #450 -: април 09, 2017, 15:18:09 »

Mystic, като чета какво изживяваш и изпитвам едно вътрешно напрежение, дори не мога да си представя какво ти е girl_impossible На чужд гръб и сто тояги са малко, но ще ти споделя личен опит. Мъжът ти явно има подсъзнателен проблем с пола на бебето, изпитва дискомфорт от това, а от там и ти. Дано го преодолее, но ако не, опитай се да му обясниш, че не е лоша идея да посети психоаналитик. Не става въпрос за нещо срамно или обидно. Аз самата съм имала доста неща, по които съм работила, останали от детство, пубертет... Явно той го изживява трудно, а при теб това рефлектира още по-силно, не е хубаво да изпитваш такива емоции huhhuh.gif Щом сте преценили, че няма да може да имате още едно детенце, това може да ви тормози още време  heart
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: април 09, 2017, 19:00:16 »

Аз мисля, че мъжът на Мистик никога няма да се промени. Познавам  няколко мъже, които искат момче и държат на това. Без да обидя никого , това става обикновено по селата, където се приема едва ли не като въпрос на чест.  Поне моите познати са такива. Но това пък не значи, че няма да обича детето и да се грижи за него.  Тъй че спокойно. Важно е да е живо и здраво. Сигурна съм, че като се роди всичко ще е наред.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #452 -: април 09, 2017, 19:58:40 »

Mystic, мила бъдеща майко, силни прегръдки heart. Тепърва ви предстоят несбъднати очаквания, свързани с детенцето. Колкото повече расте, толкова повече ваши желания и мечти ще се различават от действителността. Мъжете по- трудно и по- бавно свикват и преглъщат, те нямат нашите хормони и инстинкти. Трябва им време да осъзнаят какво значи да си родител, да се зарадват истински и да се почувстват горди и силни от факта, че едно абсолютно безпомощно човешко същество зависи изцяло от тях и ще ги обича безпрекословно.
Съпругът ти защо толкова много иска момче, заради хорските приказки ли?
Момиченцата са такива хитруши, че няма баща, дето не е луд по дъщеря си. good И аз като Руми мисля, че всичко ще е наред good
Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #453 -: април 10, 2017, 07:40:11 »

Моят баща и до ден днешен продължава да е разочарован, че не съм момче, което не му пречеше да реве с крокодилски сълзи на сватбата. Дори скоро обясняваше на ММ, че с майка ми нарочно сме раждали момичета  girl_impossible Мъжът ми беше  Oh my ...
Та, въпреки всичко си ни обичат женските по техен си начин  Wink
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #454 -: април 12, 2017, 13:07:14 »

Някой има ли количка MUTSY EVO, видях ги на едно място на супер промоция и се зачудих. А Jane Muum Matrix?
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #455 -: април 12, 2017, 13:45:32 »

Съседката ми има Мутсито, моя приятелка също и имам набюдения, какво те интересува?

Аз да се отчета, 3 дни преди термин няма изгледи за излизане човекът, явно пак ще се подканяме...
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #456 -: април 12, 2017, 14:19:36 »

Ами дали е хубава и си струва парите? В един магазин дръжката и доста играеше... надеждна ли е?
Матрикса много стегната ми се видя, обаче онази има визия.

Дано започне раждането скоро, движи се повечко.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: април 12, 2017, 14:27:44 »

Alleksia, стискам палци! good

Движение, повече движение Wink
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #458 -: април 12, 2017, 15:34:13 »

Алексия, кога ти е термина 14/15 ти? Моя е в петък 14ти, и при мен няма никакви изгледи. Миналия петък бях на преглед и пробваха да помогнат за разкритие, но ме заболя адски много и спря. На 14ти пак трябваше да пробват, но решихме,че няма да  ходя. Прекалено мн боли.
Аmeerah ние сме с Мутси Ево, ползвам я вече 2г.8м, доволна съм. За мен има само един недостатък, а може и моята да е дефектна, когато детето спи и сваля седалката на долу, козирката се прибира, мн е дразнещо. Мястото за багаж също не е мн, но мен ме устроива.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #459 -: април 12, 2017, 16:39:40 »

Ameerah, според мен са доста здрави колички, тази на съседката вози 2 години нон стоп и е като нова, а бая са я сгъвали и разгъвали, на приятелката ми отглежда трето бебе, също доста използвана. Качествени са, не са им и малко парите все пак. Лично на мен на външен вид не ми харесват,  но за здравина са здрави. Сенникът май наистина сякаш не де изпъваше добре обаче и при тях.

Мили, за 15 съм. Ходя колкото мога, но имам нещо прищипано на кръста и ми е малко трудно да обикалям дълго време. Има дни, в които изобщо не мога да мръдна от болка, нито да седя, нито да съм права, има дни, в които съм си екстра. В крайна сметка както дойде, имам контракции от време на време, така че се надявам, че сам ще де вдъхнови smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: април 12, 2017, 16:53:03 »

 Муцитата са с малък сенник, по принцип.Аз имам Мутци, но по-старо.Купила съм си допълнително сенник за лятото, и ми е много удобно.Количката не е красива, но е здрава и е като танк, минава през всичко.Това ми беше изключително важно като бутах, защото разкопаха половината град и една по-лефтерна количка щеше да замине.Всички покрай мен си смениха количките поне веднъж, за да търсят нещо по-удобно.Аз карах докато Моника седеше с Мутцито.Продават се в ибей, допълнителни кошове за багаж.Ако се вземе втора ръка не е скъп и побира мноого.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #461 -: април 12, 2017, 17:31:53 »

Алексия и аз съм така с кръста, имам и ужасни болки между краката (кокалите м/у бедрата). Като стана и първите няколко стъпки са мн болезнени. И за дълги разходки не ставам, но опитвам, въпреки лошото време.
Да се похваля, че си имаме баба при нас, Софи почти свикна да спи с нея, е често аз я приспивам или през нощта ме търси, но аз и на това съм доволна. Мн хубаво си играят двете
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #462 -: април 13, 2017, 08:04:09 »

Дано раждането ви започне по - скоро и да не преносвате много. Чувала съм, че всичко е хормони и не можем много да се намесим, но все пак някои мами са споделяли, че качване по стълби и слизане е помогнало. Чакат ви много хубави емоции и бъдете спокойни, че всичко ще е наред.
Ще чакаме добрите новини с нетърпение.

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: април 13, 2017, 15:46:54 »

Преди два дни излязох със специална мисия, да купя някои дрешки за принцесата или поне одеждата ѝ за излизането от болницата(тук няма това, което се прави в България, но аз поддържам традицията хахах)
Та влизам аз в магазините и обяснявам, че търся дрешки за новородено момиченце, гледам, гледам окото ми все в дрешките за момченца, при което консултантките в магазина останаха безкрайно объркани blush
Направо съм си промила мозъка с тези момчешки дрехи и се оказва, че за момиче не мога да избера нищо girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Иначе съм изпрал, всичко което може да се ползва от батковците, но ще е принцесата в синьо така като гледам. Със Симеон избирах зелено и жълто като цветове, но от него не е останало почти нищо. За Сами предимно бабите купуваха и всичко е в синьо. Но така или иначе от него почти нищо не може да се ползва, поради разликата в сезоните.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #464 -: април 13, 2017, 15:57:21 »

Хаха, Мари, аз така подарък за бебе момиче не можах да измисля и накрая купих Лего funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines