Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 19, 2024, 20:45:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 243879 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: май 08, 2015, 08:17:27 »

Свекърва, голяма сладурана е няма спор, иска ми се да я намачкам! Моли е добре разкъса си шевовете, ходихме на лекар спешно, сега е останал един шев и дано ако издърпа и него да не трябва пак да я шият. Иначе е добре, дивее много, непрекъснато е гладна.
Нансита, добре дошла отново!
Али, направо не и завиждам колко години ще имаш да помагаш с уроци.
При нас градушка не валя, дано ни пропусне тази година, че не искам пак да правим колата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #211 -: май 08, 2015, 08:21:22 »

Хихи, няма как да кажа, че прилича на стопанката си, защото май беше мустаката Wink
Ама котката или стопанката tease ROFL
Фани, с тези домакински съдове много прозаичен празник ще е. Свекърва ми ми беше подарила уок тиган. Мъжът ми чак се впечатли от теглото му. Бил като правен от брана. pardon Свекърът пък наля масло, че бил идеален за бой и това му се викало женска солидарност...
Панде, идете на театър и без това сега му е времето. На мен отдавна ми се ходи на Античния на някакво представление или концерт. Може и ние да се наканим...
А, градушки не искам, обаче вчерашният дъжд може да е свършил хубава работа. Нали ни смениха пясъка от детската площадка. Е, такъв прахлив пясък не знам от къде намериха. Дано сега малко от малко е слегнал.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 08, 2015, 08:22:42 »

Аз сега я видях Сияйна, прекрасница е тя  Girl_hide
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #213 -: май 08, 2015, 08:23:39 »

Ох че красавица котаранката. smile

Тук пък не валя вчера, ама и аз като Али как ми се доспа като потъмня, а шефа не щеше, ама се погушкахме и откъртихме два часа. smile

Аз пък се чудя за нашата? Нали е на 1ви юни, и хем годишнина хем деня на детето, та се чудя какво да съчетаем хартиено и бебе ?  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #214 -: май 08, 2015, 08:43:19 »

Като стана дума за котки, реших да намеря снимките от юбилея на нашия дундьо. Нямаааа ги Плачещо момиче Ровя, ровя - най-много да са само на компютъра на свекъра. Там и дребната я има в проект - разбирайте в корем Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: май 08, 2015, 09:05:40 »

mariola85 е как, ще извадите снимките от фотосесията и готово  good

аз вчера все гледах да бързам, за да избягам от дъжда, пък то не валя. днес изглежда добре, ама да видим
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #216 -: май 08, 2015, 09:07:39 »

хихи, котката май имаше изрисувани черни мустаци, малко асиметрични Wink.
Нашата котка е артистка, прави се на добра и послушна, но хич не е. И двамата със съпруга ми сме с надрани крака...Държим на разположение винаги ваксина за тетанус и антибиотик при най- близката аптека /в края на блока/.
Рататуй, как са другите земноводни? Не си писала за тях скоро.
Али, в  момента точно продават за Лебедово езеро на Античния за 18.о7. Препоръчвам ти да вземеш на последния ред, преди горния сектор. Иначе гадно те ритат в гърба и няма как да се облегнеш. А, друго важно - билетите в сектор Д са най- евтини, без да е нещо много по- различно. Специално за Лебедово езеро в средния сектор бяха 60лв., а там- 20лв. Ти беше писала за Сако от велур, ама тогава нямах време да ти отговоря.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: май 08, 2015, 09:16:09 »

Другите земноводни котката ги тормози, само се вре да зяпа гущера, а милата тя се стресира от този враг пред портата.
И на мен ми се ходи на театър и на кино, ама няма да е скоро като гледам.
Свекърва, те не го ли правиха наскоро този античен театър? Това да те ритат в гърба е супер неприятно и некомфортно, да не можеш спокойно да се облегнеш.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #218 -: май 08, 2015, 09:23:24 »

Грешка, котката на Рататуй е брадата, объркала съм окосмяването blush. Много секси и се подчертава устата така  heart.
Ами, да, неудобно е. Ама и на римските сенатори не им е било удобно.  Wink Все едно си седнал на стълба - хем твърдо, хем и краката не можеш да си протегнеш, че ще ритнеш предния. По- гадното е, ако човекът зад теб пуши. Непрекъснато очакваш да си изтръска пепелта във врата ти Wink
Като каза гущер, нашата пак тръгна да чака скалните гущерчета по терасата да ги лови. Направо я мразя....
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: май 08, 2015, 09:24:15 »

Добро утро!

Днес чак аз не можах да повярвам - събудих се в 9:20. Е, спах на пресекулки, откакто ММ стана за работа, но пак е нещо. Иначе всеки ден се събуждам с него и до там.  pardon

Гледам, че вчера съм пропуснала да напиша, че освен всички подаръци за рождени дни, едни наши познати решиха да се оженят. Няма да правят сватба, а само ще подпишат. Дори ние няма да присъстваме, но ни казаха, че след това ще ни поканят да ни почерпят. Разбирай те и за там подарък трябва. Предполагам, че пари ще им дадем, защото май заради това ще е цялата работа, не заради друго.
Та, равносметката е - три рождени дни и една сватба за този месец. Супер!  Bravo

Рататуй, много се радвам за хубавите резултати на майка ти.  smile

Миленка, отивам да гледам снимки.  smile

При нас вчера не валя, макар че се опита да прегърми за малко. Аха, да ме откаже да изляза, ама не успя. Дори бяхме в парка с моята приятелка и дъщеря й, цял следобед.  smile Много приятно беше времето.
Гледам, че засега пече, ще видим после.  smile

Свекърва, много хубави очи има котката.  smile

Али, а какво е решил да учи мъжът ти?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: май 08, 2015, 09:26:53 »

Добър ви ден, днес бая късно се включвам, ама като са ме емнали с някакви проекти за сватбени торти... Незнайно, как аз започнах да разбирам най-много, а има хора във фирмата, които работят от 10-15 години  crazy Така, за пореден път се обеждавам, че никой не иска да носи отговорност в тъпата ни държава, а иска да взема голяма заплата.. После колежката ми се чуди как моята заплата е по-голяма от нейната, при положение, че аз работя от 1 години, а тя от 15..  angry

Котката е красавица и кокетка, дори на мен ми се хареса, нищо че не си падам по котките  pardon


Ние пък винаги си разменяме подаръци, ама винаги.. В някой случай са изненада, в други, ако сме харесали нещо предварително си го купуваме взаимно, но без подарък не оставаме.. Вчера пристигнал подаръка на свекито за имения ден, с леко закъснение, но този път исках Илиян да го купи сам... Та, го изпратихме в последния момент и то пак под моя натиск, но поне го купи де.. Тя се обади да благодари на мен, не на него.. Явно знае, че аз настоявам да има подаръци за всеки празник... Въпреки постоянното повтаряне от нейна страна, че само децата трябвало да получават подаръци по празници  crazy Странна ми е тази философия.. Толкова ми е приятно да знам, че някой мисли за мен и се опитва да ме изненада..  heart

Влюбих се в едни чаши за сватбата... Комплект са 6 бр, сега се чудя от амазон ли да ги поръчаме, защото в онлайн магазина на RCR от цялата серия, само чашите за шампанско не са възможни за купуване sad

   
Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.


Ох, мале, днес няма да се смогва  Oh my ...  yahoo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #221 -: май 08, 2015, 11:57:18 »

На мен това ми харесва в котките - кокетни са Wink
Мария, ами инженерна специалност мисли. Поне да има връзка и със средното му. Иначе той все в търговски и в производствени фирми е работел. Няма кой знае колко идея за самото производство - машини и тн, но знае ли се... Май трябва навсякъде за всичко да си подготвен, да знаеш и да имаш опит. crazy
Хехе, сетих се нещо - снощи загледахме Кошмарите, ама не успях да хвана началото. Направи ми впечатление, че за пореден път хората се хващат да вършат нещо, от което идея си нямат. Тони, ти отговорност искаш да поемат blum
И аз подаръци обичам Ashamed Повод нямам скоро, ама да видим - може нещо да си измислим сами. Трябва да си оправим комплекта масата със столовете на терасата. Искам да мога лятно време да си пия кафенцето там и да се радвам на сандъчета с цветя butterfly
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: май 08, 2015, 12:31:57 »

Ох и аз много исках да си вземем хубави столчета и масичка за терасата, ако знаете колко ми е красиво с цветята сега.. Но едва ли ще останат пари и за това...Толкова големи разходи покрай сватбата, ама какво да правя.. Искам всичко и да е качествено, да е хубаво, а хубавото е много скъпо  pardon Ще е догодина май, приказната тераса huhhuh.gif
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #223 -: май 08, 2015, 12:34:59 »

Искам всичко и да е качествено, да е хубаво, а хубавото е много скъпо  pardon

Едни и сьщи са ни проблемите  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: май 08, 2015, 12:54:35 »

Първото лято в този апартамент почти всяка вечер стояхме на терасата и все си казвахме, че трябва да си вземем маса и столчета, ама следващите лета все по-малко взехме да седим на терасата, нещо ни стана скучно и решихме, че няма нужда и с това да се затрупваме.

Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines