Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 05:12:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 3  (Прочетена 151833 пъти)
 
Monita
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #435 -: август 17, 2013, 18:02:43 »

Днес видях Фазанарията украсен за сватба и много ми хареса smile Има и детски кът за децата, което си е предимство smile
Активен
blanche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #436 -: август 19, 2013, 13:59:14 »

Здравейте! Една приятелка се омъжва и искам да ви питам дали някой знае танцьори- фолклорна формация, които да повдигнат настроението на сватбата. Може да са от Пазарджик или Пловдив.
Благодаря ви smile
Активен
elita
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: август 19, 2013, 14:01:16 »

И ние първо бяхме за Фазанарията, но после решихме, че ако е много топло няма да издържат гостите, например сега времето е много подходящо, защото захладня, но все пак не можехме да рискуваме и се отказахме. Момичето, което се занимава, с която най - вероятно сте говорили е винаги много ентусиазиана и според мен се справя добре, при тях си поръчахме поканите и са прекрасни. НО ако решите там да правите сватбата, трябва да поговорите за персонала, които ще ви обслужва, ама много добре да се разберета по тази тема. На бала, но който ходих тази година те го организираха и всичко беше ок, с изключение на ултра бавното сервиране, млади момичета, които явно нямаха опит, а бяхме доста хора -около 60  човека, около 3 часа седяхме на салата ... и каквото имаше по масата докато почнат да сервират, хаотично разнасяне тук - там ... и то май само 2 - 3 момичета ... Дано просто така да се е случило, защото откривахме сезона, но по - добре е да попитате директно как стои въпроса с персонала и кухня ( в кухнята до колкото чух не били готови с яденето навреме ), колко човека ще ви обслужват, защото е много важно .
« Последна редакция: август 19, 2013, 14:03:35 от elita » Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #438 -: август 22, 2013, 19:33:36 »

Здравейте,аз съм от Пазарджик и ми предстои сватба на 3.05.2014 бих искала да попитам работили ли сте с агенцията Той и Тя и дали сте останали доволни
Активен
elita
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: август 25, 2013, 18:46:05 »

Там ни правиха поканите и съм много доволна, украсите, които правят също са много хубави, техни са Фазанарията и Йор Даниел.
Активен
Monita
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #440 -: август 27, 2013, 20:35:22 »

Може ли някой да ми препоръча модни къщи в Асеновград, в които има стилни рокли. Повечето , които гледам в интернет са пълни с много кичозни рокли и не знам от къде да започна с обиколката smile
Активен
elita
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: август 27, 2013, 20:56:13 »

А какво разбираш под кичозни и стилни рокли? И кои магазини гледаш в интернет? Ние преди да ходим в Асеновград го гледах с google  street view, за да се ориентирам и огледам витрините.
Активен
Monita
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #442 -: август 30, 2013, 12:40:55 »

Добре де, няма значение какво разбирам аз под кичозно. Препоръчайте ми някое ателие ,за да знам поне от къде да започна , да не се лутам.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #443 -: август 30, 2013, 15:07:32 »

Аз моята рокля ч купих от Орхидея: http://www.orchidfashion-bg.com/wedding-dresses
В сайта няма нищо интересно. Отиваш, обикаляш и мериш smile
Активен
mimi_bsb
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #444 -: септември 02, 2013, 15:22:21 »

Здравейте ,момичета ! Незнам дали тук е правилното място да пиша, но все пак се надявам да получа малко помощ от ваша страна. Аз съм Велинград, но от много години живея в София. С бъдещия ми мъж сме решили нашата сватба да е на 09.11.2013г. във Велинград. От разпитване из града ми стана ясно , че няма свестни ди джей, фото и видео, та идеята ми е да търсим такива от Пазарджик. Имаме час за ритуалната зала, църквата и сме запазили ресторант .До колкото изчетох постовете по темата, повечето момичета са доволни от DJ Митко Пильов, фото Стоян Навущанов, Гоша Георгиев, Тони Ганчев. Моля споделете вашите препоръки относно едни от най-важните хора на сватбата - DJ , фотограф и видео? Ако можете да ми кажете и ориентировъчни цени на услугите им и и евентуални контакти? Благодаря предварително !
Активен
valentinapz
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


ttp://http://www.weddingcountdown.com/ticker.html?


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: септември 02, 2013, 18:37:36 »

Здравей mimi_bsb моята сватба е на 3.05,но аз вече имам запазено всичко,отностно dj сме се спряли на Митко Пильов-казаха ми че е най-добрия в града телефони за контакти са му 0878 810 474 и
0896 810 500т цена ни каза 350 за 5 часа,за всеки следващ по 50 допълнително,отностно фотографа сме се спряли на Тони Ганчев телефон  за контакти  0898 729 712 и0877 729 712 цена за видеозаснемане 10 часа 400 лева,за снимки незнам колко взема,тъй като ще ни снима наш познат като подарак:)
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: септември 03, 2013, 07:42:56 »

Здравей  mimi_bsb:))Видях ,че  вече  са  ти  ги написали:)) относно  фото   - моя  беше  Гоша  георгиев.До колкото  си  спомням  преди  2г  платихме 200лв  за  снимките.Доволна  съм,готин е ,млат,креативен и има  хубави  идеи.Има  страничка  във  ФБ и можеш да  ги  видиш  снимките  там.Ако с нещо  др мога да помогна съм насреща.Ние  също  живеем  в  Сф,а  сватрбата  ни беше  в  ПЗ
Не  мога да  ти отговоря  н а съобщение,тъй като пощата  ти е  пълна:))
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #447 -: септември 03, 2013, 08:09:52 »

Здравейте ,момичета ! Незнам дали тук е правилното място да пиша, но все пак се надявам да получа малко помощ от ваша страна. Аз съм Велинград, но от много години живея в София. С бъдещия ми мъж сме решили нашата сватба да е на 09.11.2013г. във Велинград. От разпитване из града ми стана ясно , че няма свестни ди джей, фото и видео, та идеята ми е да търсим такива от Пазарджик. Имаме час за ритуалната зала, църквата и сме запазили ресторант .До колкото изчетох постовете по темата, повечето момичета са доволни от DJ Митко Пильов, фото Стоян Навущанов, Гоша Георгиев, Тони Ганчев. Моля споделете вашите препоръки относно едни от най-важните хора на сватбата - DJ , фотограф и видео? Ако можете да ми кажете и ориентировъчни цени на услугите им и и евентуални контакти? Благодаря предварително !
Добри DJ, фотографи и видеооператори има и в град Пловдив. Пловдив е само на 35 км. от Пазарджик, ако не ви притесняват допълнителните транспортни разходи, около 20 лв smile. Цените са почти същите.
Активен
elizaw
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #448 -: септември 03, 2013, 11:41:36 »

Здравейте ,много съм развълнувана вчера моят любим ми предложи.Днес се регистрирах и веднага изчетох всичко ,моля бих се радвала на всеки съвет от вас милички.Сватбата ще е март месец.
Активен
elizaw
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #449 -: септември 03, 2013, 11:56:58 »

Мислим сватбата да е в Хебър,но за ДЖ фотограф и оператор нямам никаква представа към кого да се обърна,и евентуално сватбена агенция.Само зня че няма да е агенцията но ЙОР ДАНИЕЛ,бях на една сватба и после булката ми се оплака от отношението им и че само слагали китайски исзкуствени украси.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines