Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 13:01:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледна седмица 24 - 30.12.2012  (Прочетена 20209 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: декември 24, 2012, 09:07:04 »

Честита празнична седмица! Нека е пълна с надежда, топлина, любов и много подаръци! Да сме живи и здрави, късметлии и паралии.  Wink
Като начало, ето ви едно кафе  - почерпка за нашата 35- годишнина. Колко време....... nea Ама ще стискаме още зъби до диамантената, че и след това Wink diablo


* kafe_ljubov.jpg (36.25 KB, 500x375 - видяно 393 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 24, 2012, 09:14:38 »

Свекърва ,честита годишнина.Да изкарате поне още толкова време заедно.Желая ви дълголетие ,разбирателство и поне правнуци smile!

Привет и от мен празнично.Аз сложих боба да се вари и дано да стане бързо .Уж го накиснах от вчера ,та да видим.Много ядене няма да готвим,че ще сме си само тримата ,а съпружеското тяло не е много люббител на постното,т.е. каквото постно ще се яде само днес ще е.От утре като почнем пържолките празнично ,междупразнично и т.н. никой няма и да ми погледне постнотиите даже и за допълнение към месата.
Сега си направям и аз едно безкофеиново кафенце ,че и мама да има 5 минутка и посля запрятам ръкави.
Хайде хубави празници от мен!Аз съм тук и ще ви навестявам smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #2 -: декември 24, 2012, 10:17:45 »

Честита празнична седмица и от мен! Бъдете живи и здрави, никога не губете вярата, надеждата и любовта в сърцата си и не спирайте да ги подарявате на хората около вас. Усмихвайте се!!!  yahoo

svekarva, честита годишнина! Бъдете винаги влюбени и истински. Желая ви още много години разбирателство и дано стигнете до диамантената! smile

fiibi_bg , хелоу! Готви за удоволствие и за здраве! smile

Аз днес трябва да изляза, за да купя последните подаръци, които ми е поръчал Дядо Коледа. Но първо ще се почерпя от кадето на svekarva и тогава тръгвам.

Желая ви приятен ден. И довечера в 00:00 да не забравите, че небето се отваря и приема всичките наши желания.
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #3 -: декември 24, 2012, 12:44:09 »

Мили момичета честита празнична седмица и от мен! Желая на всички весело празнуване и да получите много подаръци от любимите ви хора.Здраве и късмет във всичко с което се занимавате.На бъдещите мами лека среща с бебчетата! Свекърва честита годишнина-да дочакате заедно много внуци и правнуци!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #4 -: декември 24, 2012, 13:59:41 »

Весели празници на всички. В тихата и свята нощ какво по - хубаво от това да я изкараме с семейството и хората, които обичаме. Пожелавам Ви едни прекрасни празници, изпълнени с много радост, усмивки и сбъднати мечти, защото на Коледа стават чудеса.
Свекърва а на теб ти желая още толкова съвместен живот, изпълнен с много хубави мигове. В най скоро време да бъдеш една щастлива баба на своите внуци.
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #5 -: декември 24, 2012, 14:28:56 »

Весела Коледа ви желая! Бъдете, здрави, щастливи, усмихнати и нека мечтите ви се превърнат в реалност, незабравяйте че на Коледа стават чудеса give_rose
Свекърва, честита годишнина give_rose   Желая ви много обич и разбирателство!
Ние от вчера сме при свекърва ми и се приготвяме за празничната вечеря. От нашите постни ястия ще включиме само питка с паричка, тиквеник и сърмички с ориз. Основно ще е месото ама тука не постят...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 24, 2012, 15:43:48 »

честита годишнина на Свекърва и нейния мъж smile !
Аз прецаках питката нещо,та е тънка като покривка за маса и е твърде содена на вкус, но който си я е направил, той ще си я яде! Така е който го мързи да ходи за мая и експериментира с неизпробвани рецепти. nea
При нас пък обратното, месо почти не се яде, така че си готвя каквото и всеки ден- постни манджи.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 24, 2012, 18:30:58 »

Весела Коледа, уютно, щастливо посрещане на най-свелият празник!!!
Свекърва, честита годишнина, пожелавам да продължавате да бъдете щастливо семейство, уважавайте се и се обичайте винаги!  give_rose
Ние преди малко приключихме с правенето на коледните сладки и целувки..казвам ние..защото моят мъж много помогна и в правенето и в оцветяването  yahoo Показвам част от сладките за настроение  blum

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: декември 24, 2012, 20:41:30 »

Много благодаря за чудесните пожелания give_rose. Да ви се връща още по- щастлив и по- дълъг семеен живот от нашия. Слагам една снимка от днешния ден преди 35 години, тъкмо тръгваме към Дома на младоженците да се подписваме.
Еми, не се притеснявай за питката, содена се прави много трудно. моята също става тънка и корава, едва я разчупихме. Отгоре на всичко парата се падна на жената на брат ми, която все още е в майчинство. Ще ни храни държавата Wink. Ама така е, като направихме Бъдни вечер по обед smile. Брат ми е дежурен, а девер ми заминават при родителите на жена му и нямаше как. Прекарахме чудесно, получихме много цветя и практични подаръци за домакинството. Ще се изям от яд, ленената покривка за голяма маса е с лекета от вино. Пък аз бях предупредила, че макар да имаме ленена сватба, не искам ленена покривка Wink. Ха да видим сега от къде ще си намеря друга...... blum. Или да не каня гости скоро blum.
Весела Коледа и дръжте парата!


* esenna_n.jpg (36.92 KB, 360x253 - видяно 2833 пъти.)
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 25, 2012, 09:47:58 »

Честито Рождество Христово!
Желая ви да сте здрави, много късметливи и щастливи и нека коледния дух да е с вас през цялата година!  give_rose

Кафенцето тази сутрин е от мен!
И искам да ви почерпя за здравето на моя син, който днес има имен ден!



Свекърва, честита годишнина!  give_rose
Да сте живи и здрави, да празнувате и диамантена сватба!

Хайде, аз си допивам кафето и запрятам ръкави да готвя, че очаквам гости и за обяд и за вечерта!
« Последна редакция: декември 25, 2012, 09:50:19 от Росита » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 25, 2012, 13:33:31 »

Честита Коледа и Честит имен ден на всички именници, бъдете здрави, обичани и много щастливи.
Свекърва, честита ви годишнина на патерица, да сте живи и здрави и все така влюбени smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 25, 2012, 15:36:50 »

Честита Коледа на всички.
Мнооого здраве и приятно изкарване на почивните дни

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 25, 2012, 19:51:38 »

 bee здравейте и от мен
На всички пожелавам тиха, мирна, щастлива Коледа! Много здраве, радост, щастие, и постигнати цели през новата 2013 година!
Дано всеки, който има и др. повод за празник да го отпразнува по най-веселия начин!
Изпращам ви поздрави!

Аз съм горе-долу ... но се опитвам да се справя, мъжът ми много ми помага, иначе тия дни съм си у нас да помагам.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 25, 2012, 20:14:39 »

Весела Коледа и от нашето семейство .Ние сме си само тримата и ни е много добре smile.
Изолирани сме заради карантина от шарка у майка ми и се наложи да изкараме най-неочаквано най-романтичната Коледа smilesmile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 26, 2012, 00:06:27 »

Много благодаря за чудесните пожелания give_rose. Да ви се връща още по- щастлив и по- дълъг семеен живот от нашия. Слагам една снимка от днешния ден преди 35 години, тъкмо тръгваме към Дома на младоженците да се подписваме.
Еми, не се притеснявай за питката, содена се прави много трудно. моята също става тънка и корава, едва я разчупихме. Отгоре на всичко парата се падна на жената на брат ми, която все още е в майчинство. Ще ни храни държавата Wink. Ама така е, като направихме Бъдни вечер по обед smile. Брат ми е дежурен, а девер ми заминават при родителите на жена му и нямаше как. Прекарахме чудесно, получихме много цветя и практични подаръци за домакинството. Ще се изям от яд, ленената покривка за голяма маса е с лекета от вино. Пък аз бях предупредила, че макар да имаме ленена сватба, не искам ленена покривка Wink. Ха да видим сега от къде ще си намеря друга...... blum. Или да не каня гости скоро blum.
Весела Коледа и дръжте парата!
Свекърва, аз после 2 часа се самобичувах наум че не ме бива за месене и това си е. Хубаво че те прочетох.Мека е, яде се, но не е това което показват на картинките. Другите неща се справям, но това винаги ме препотява. Тази с мая ми се получава, но колко ми бе акъла сега да експериментирам на Коледа....  huhhuh.gif
Снимката ви е уникална, напомня ми на сватбената снимка на баба ми - млада и хубава като теб, усмихната и незнаеща какво ще й се случи с този инат дядо ми ( невежеството е блаженство biggrin ) .
На мен ми се падна кола, а на мъж ми - обучение. Той хич не се израдва на неговото, не е по учението определено хахаххаах
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: декември 26, 2012, 09:03:47 »

Добро утро! Аз днес съм работеща, има ли и други като мен?  Кафето го духат от другата страна, не е същата снимка, която съм слагала  Wink
Приятен слънчев ден!


* kolednog.jpg (51.81 KB, 672x420 - видяно 347 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #16 -: декември 26, 2012, 09:07:18 »

Снимката ви е уникална, напомня ми на сватбената снимка на баба ми - млада и хубава като теб, усмихната и незнаеща какво ще й се случи с този инат дядо ми ( невежеството е блаженство biggrin ) .
emmmmmy, бе трябвало да сме по- млади от баба ти и дядо ти, става въпрос за 1997г. Wink.  Гледай сега да кажеш, че тук пък сме като прабаба и прадядо blum
Виж на колко страшен се е направил младоженецът, ама щото е на родна територия Wink


* svatbena.jpg (39.59 KB, 404x576 - видяно 339 пъти.)
« Последна редакция: декември 26, 2012, 09:09:37 от svekarva » Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 26, 2012, 09:47:22 »

Добро утро! smile

Свекърва, много ви е хубава сватбената снимка.
И аз съм на работа днес. Пия си кафето и се наслаждавам на тишината в офиса.

Лек и усмихнат ден!


Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 26, 2012, 10:06:02 »

Привет,

Свекърва ,много сте хубави на снимката ,а младоженеца хич не ми се вижда страшен ,може би по-скоро обмисля сериозността на положението blum
Роси лека работа.Аз винаги много съм си харесвала работата именно,защото най-много работа имахме в почивните дни ,а почивах ,когато всички са на работа.И почивките ни винаги са били спокойни ,без трафик ,без лудници по хотелите ,без масови истерии и винаги на много по ниски цени.А и много се радвам като виждам хората празнично настроени и едни такива еуфорични и ми придават настроението си и без да празнувам се чувствам празнично.
На мен в петък ми се налага да отида на работа и явно ще си взема Яворчето с мен ,защото няма на кого да го оставим.Е,тя работата е за 2 часа ,тъкмо детето да се запознае с офиса на мама smile
Еми ,моята питка като за първи път стана учудващо добра.Може би ме преследваше късмета на начинаещият  tease И парата се падна на мен,а съпружеското тяло ме обвини в нагласена работа .
Ето и снимчица на нашата скромна коледна трапеза /снимката е от телефона и не претендирам за качеството на НИкон-а smile/


* 412332_4176272284713_1981108026_o.jpg (68.96 KB, 800x450 - видяно 339 пъти.)
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 26, 2012, 11:31:43 »

Фийби, при нас по празници е доста спокойно, лудницата е в работни дни. А аз почивам както се падне. Човек като работи на смени по график е така, но не се оплаквам. Често се случва да съм на работа по празниците, а да почивам когато другите работят и ми е много добре.
Снимката е супер, нищо че е с телефон. Това затвърждава тезата, че "Който го може, го може".
На мен например и Никон-а а ми набуташ в ръцете, все тая - снимките ще са ужасни! biggrin
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 26, 2012, 11:38:46 »

 svekarva,  Росита и аз съм на работа днес! Не сте само вие!  girl_wink Само че аз съм от 3 до 12 пак.


Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #21 -: декември 26, 2012, 13:25:29 »

Честита Коледа и от мен give_rose

Svekurva честита годишнина със закъснение smile Много здраве, щастие и разбирателство ви пожелавам...и още много дълги години заедно smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #22 -: декември 26, 2012, 13:58:48 »

Честита Коледа, мили дами!
Бъдете живи и здрави, много щастливи, красиво обичани и горещо обичащи, радвайте се на вълшебни моменти с любими хора и сбъдвайте смело мечтите си!!
Не съм се разписвала в досега в седмичните темички, но все пак хвърлям по едно око  Wink
Хубави и щастливи празници!!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #23 -: декември 26, 2012, 15:47:19 »

Мили момичета, честита Коледа!
Бъдете живи и здрави, много щастливи и обичани, нека в домовете ви царят винаги топлина, уют и разбирателство!

Аз изкарах много хубава Бъдни вечер и прекрасен коледен ден вчера, Дядо Коледа ме зарадва с хубави подаръци и по-важното - присъствието на най-близките и любими хора!

Свекърва, с малко закъснение - честита годишнина и още много години да посрещнете заедно в обич и разбирателство!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #24 -: декември 26, 2012, 15:51:14 »

Честита Коледа и от мен, прекрасни! Бъдете здрави и щастливи smile

Свекърва, честита годишнина със закъснение  give_rose

Ние на Бъдни Вечер за малко да слагаме бебето на масата да го ядем, но слава богу, закърпихме положението - метнах една бърза питка, а тя пък, подобно на тази на Фийби, ми се получи невероятна (късмета на първата питка, явно) smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #25 -: декември 26, 2012, 16:39:32 »

Чакайте да ви покажа нашия Снежко и малкото му джудже blum blum blum
П.П. Този път се озорихме със снежния човек. Снега много трудно се правеше...но накрая успяхме yahoo


* PC230020-2.jpg (43.42 KB, 349x292 - видяно 2374 пъти.)
« Последна редакция: декември 26, 2012, 16:41:44 от casky » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: декември 26, 2012, 17:55:14 »

casky, големи са сладури двамата! И аз съм правила снежни човеци с децата, това са прекрасни моменти. Спомням си, че винаги сме имали моркови, но въгленчета за очи - никога. Ровехме за камънчето и човеците често изглеждаха разногледи  Wink.
За содена питка с яйце и кисело мляко и аз съм майстор, но без нищо, както се прави за Коледа, малко трудно може да бухне толкова. Месих половин час и содата "угасих" в оцет, както му е редът, но пак стана тънка и общо взето представляваше две кори с въздух в средата. Но пък беше вкусна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 26, 2012, 18:05:02 »

Свекърва, имах предвид че снимката е правена горе долу в този възрастов период и в 2та случая на 2те двойки, а не че сте дърти smile.
 blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: декември 26, 2012, 18:08:41 »

Е, аз съм на 23, мъжът ми на 24  Wink. с това уточнение за възрастта, става.....Като гледам майка ми на нейната сватбена снимка няма голяма разлика в дрехите и женските прически. Но мъжете по наше време бяха с огромни бакенбарди и много вълмясали  Wink.
« Последна редакция: декември 26, 2012, 18:14:12 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #29 -: декември 26, 2012, 18:48:56 »

Но мъжете по наше време бяха с огромни бакенбарди и много вълмясали  Wink.

Прилича на вьлка от Ну Погоди  smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 26, 2012, 20:43:28 »

Весела Коледа, момичета!!! Много здраве на всички ви!!!

Някой да знае оферта за Нова Година? Търсим си с мъжо да ходим двамцата някъде, че всички от компанията са много несериозни, но навсякъде е заето. Искаме в някаква къща за гости на хубаво планинско местенце.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 26, 2012, 21:08:22 »

Е, аз съм на 23, мъжът ми на 24  Wink. с това уточнение за възрастта, става.....Като гледам майка ми на нейната сватбена снимка няма голяма разлика в дрехите и женските прически. Но мъжете по наше време бяха с огромни бакенбарди и много вълмясали  Wink.
улучила съм значи,дядо ми на сватбената им снимка е на 24 lol. Е ти па как можеш да си помислиш че ще те сравнявам с баба ми, тя е на 85 г.
п.с Модата се върти в кръг- роклята с която е била майка ми, сега пак идва на мода- дантела с дълъг ръкав.
« Последна редакция: декември 26, 2012, 21:12:24 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: декември 27, 2012, 09:05:36 »

Добро утро, дами! Днес аз почивам....тук е ужасна мъгла, не виждам на 2 метра.
Прилича на вьлка от Ну Погоди  smile
Точно така, не се бях сетила  yahoo. Сега на главата му има едва 1/3 коси и то бели. Моята не е мръднала на цвят  Wink, благодарение на химията.
Кави подаръци получихте за Коледа? Не питам от любопитство, просто събирам идеи за следващите празници. Аз за годишнината получих от съпруга прекрасен букет от миришещи карамфили, а семейно, за двата празника, имаме хубава херметическа тенджера, тенджера за готвене с пара /от братовите семейства/, един забравен в София от сватовете подарък /ще го получим като изненада за Нова Година, но не е парочистачка/ и няколко прекрасни орхидеи в саксии.


* kafe_zarna.jpg (44.02 KB, 638x382 - видяно 373 пъти.)
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #33 -: декември 27, 2012, 10:17:02 »

Весела Коледа! Много здраве, щастие и любов ви пожелавам!
Свекърва, честита годишнина с "леко" закъснение!  blush Да се радвате на много внуци и правнуци! give_rose

Аз май никакви подаръци не получих на Коледа, освен паричките в питката и баницата!  blum Мисля, че това си е достатъчно smile Иначе ако някога си харесам електронна книжка, мъжо ще ми я вземе за подарък.
А иначе свекито има кутия за бижута, свекъра - ушанка, мама - козметика, тате - портфейл! И по една торбичка с винце, кафе, сладки, коледна свещ...... Wink


Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 27, 2012, 10:23:30 »

Привет ,

и ние явно не сме били достатъчно послушни с мъжа ми ,защото не получихме подаръци.Тази година всичко е за Явчето ,но нас не ни бърка това.Ако си имахме баба ,за да направим един тур по магазините сигурно щях да се уредя с подаръче ,а и съпружето нямаше да изоставя ,но така се случва ,че сме си самички и няма как да обикаляме насам натам .
Свекърва хубави подаръчета си имаш,а най-готино е,че чакаш още.
snowy и вие добре сте се представили.
Тук днес е много топло и се надявам съпружеското тяло да се прибере по обяд от работа да изведе малко бебчо.Един час разходка ще му дойде добре.Аз самичка трудно мога да избутам количката по тези неразринати и заледени тротоари ,а и от прекалена загриженост ли ,от недоверие ли все пак ми се препоръчва да не излизам сама:)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 27, 2012, 10:34:03 »

svekarva, като подаръци ние получихме парфюми, пари, сервиз за уиски, пластмасови купа за салата, солничка и съдинка за ядки, коледна чаша (или по-скоро купичка с дръжка - направо е огромна за чаша) с чинийка.

Подарихме: по един безжичен телефон с 2 слушалки на свекърите и на моите родители, суичър на брат ми, пуловер на дядо ми.

На баща ми за рожденния ден (беше на 19-ти) му купихме книга - той обича да чете.

За идеи - идеи всякакви, мога да те зарина направо - хората са индивидуални, обаче, така че е най-добре да се подхожда индивидуално и да се преценява какво би им трябвало и какво не.

Мариелка, не мога да помогна - дори не съм проверявала оферти тази година, тъй като съм на работа горе-долу нон-стоп.  pardon

За работата - от тук до 31-ви почивам само на 30-ти. Другите дни съм на работа.  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #36 -: декември 27, 2012, 10:35:16 »

Честита Коледа !!!

Да сте живи, здрави, все така уникални и много обичани!

На мен се падна честта тази година да меся коледната пита и аз сефтосах месенето с мая и вода, обикновено правя много по-богати погачи с яйце и мляко, масло.  И без тези екстри стана мека и вкусна, но на фурната на баба питата стана "по арабски" .... повечко я попрепекох smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 27, 2012, 10:45:14 »

Честита Коледа Сладурки!  give_rose

Честита годишнина и на Свекърва..пожелавам си един ден и ние да ви догоним с толкова семеен стаж... а на теб и съпруга ти пожелава много щастливи мигови, много внуци и винаги да бъдете заобиколено от хора, които ви обичат  heart

А за подаръци аз получих пижамка, че това си бях поръчала на Дядо Коледа  blum още дрехи и една термо чаша, тъй като от много време искам такава и още много дребни подаръчета за къщата /джвъчки както аз обичам да им казвам/

Хубав ден на всички  give_rose
« Последна редакция: декември 27, 2012, 10:48:41 от cveta_d86 » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #38 -: декември 27, 2012, 11:16:42 »

Честит празник на всички именници. Да сте живи и здрави и да носите имената си с гордост.
Какво получих за Коледа - ами нашия дядо Коледа бил напълнял покрай тази страшна криза и не могъл да се побере в комина ни и ни подмина. Очаквам един таблет в близките дни от чуждестранния ни дядо Коледа, но да видим кога ще се получи, може би дядо Мраз ще го донесе за нова година.
Ние подарихме пасатор на майката на приятелят ми и тя милата много се зарадва. Точно такова искала, но не писала писмо. Учуди се че сме разбрали, а за баща му парфюм .
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 27, 2012, 12:57:22 »

(след като дългият ми пост беше безвъзвратно загубен, започвам да го пиша наново angry)

Честита Коледа на всички прекрасни Снежанки, техните послушни джуджета и любими Дядоколедовци! Бъдете здрави, усмихнати и обичани и се радвайте на малките прекрасни неща в живота! give_rose
Моят подаръчен отчет след празниците изглежда така:
Подарени: зимен анцуг на милото, голяма ретро рамка с наша сватбена снимка на мама и тате, рамки със снимки за бабите, козметика за сестрата, за свекървата - красиво порцеланово шише с помпа за течен сапун и салфетник. Получени (и заслужени!): пухкава зимна пижамка от милото heart, дуралексови чинии от свекито, същите дуралексови чаши от мама, пастелен портрет на наша сватбена снимка от сестрата.
На Бъдни вечер посрещнах 16 броя гости - все най-близките роднини от двете семейства. Масата беше отрупана с толкова много и различни постни манджи, че не успяхме да ги прочетем в суматохата. Аз приготвих (за първи път) лозови сарми и станаха вълшебно вкусни по тази рецепта:
http://bonapeti.bg/all_receipts_of_lora_stoyan/?receipt=7399
Отделно направих салата от едър боб с печени чушки, лук и маслини и картофена салата. Мама, бабите, леля и свекито се погрижиха за всичко останало.
Отделно пекох и украсявах първите си Коледни сладки и съм ужасно горда от резултата: blush

« Последна редакция: декември 27, 2012, 12:59:33 от ivelka » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 27, 2012, 13:06:02 »

Иве ,браво на теб .Разкошни сладки и леле цели 16 човека гости.Много амбициозно.Явно сте имали шумна семейна и приятна Коледа!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 27, 2012, 23:38:33 »

За подаръчетата: козметика,шал,шапка,чаши,флашка+дискове,керамична тава...всичко,което си бях поръчала+някои изненади.

На милото подарих нож на Беър Грилс- много се зарадва, на другите блузки, кухненски нож(в мола имаше хора от Габрово,които продаваха ръчно правени ножове),готварска книга, чай+хималайска сол, гарафа за вино...

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: декември 28, 2012, 09:22:00 »

Добро утро, работещи и неработещи!
Аз днес съм на работа и ще обикалям институции - хем да свърша работа, хем да дам задължителните фирмени календари и химикали. Тук е ужасна мъгла и смятам някой да ме развежда из града.
Харесах си някои подаръци от вашите. Скоро не съм подарявала дискове и флашки с песни, харесва ми и
нож на Беър Грилс, термо чаша. Ние подарихме на братята чайове Пикуик /3 опаковки плодови и чаша/, туба с вино и по една луканка, на жените им - фенери /със зареждащо устройство/, на големите племенници - парички в една топка за елха, на малкия - Лего конструктор и комплект колички за 6лв. /това най- се хареса и всички тръгнаха да правят катастрофи и да бръмчат като бебета/. Майка ми получи традиционните кожени пантофи и козметика, а тя, милата, беше приготвила по 100лв. за тримата си внука. Купих им от нейно име първите две серийни монети от "Български народни приказки". Да е жива и здрава да им подари цялата серия през годините.


* kafe + kanela_n.jpg (27.57 KB, 400x263 - видяно 2940 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: декември 28, 2012, 09:34:31 »

Всеки получи и по една плетена елхичка, но никой не се впечатли. Само дето плетох като луда цяла гора.  cray. Обяснявах, че може да се ползва за ключодържател или книгоразделител, но даже имаше и забравени след празника. Хехехе, важното е, че ги подготвях с мерак. Wink


* elha_n.jpg (13.12 KB, 255x320 - видяно 2854 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 28, 2012, 10:23:40 »

svekarva, много са хубави елхичките! Сигурно е било голяма играчка да ги правиш.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 28, 2012, 10:40:12 »

Свекърва, много хубави подаръци! Особено ми харесаха ръчно-плетените елхички и паричките в коледна топка (страхотна идея!) blush Bravo
Вие как ще посрещате 2013 година?
Аз мога да се похваля, че за първа година ще бъдем на заведение и ще ми сервират на мен, та се надявам да се забавлявам, понеже сме и в добра компания  yahoo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #46 -: декември 28, 2012, 11:16:48 »

Всеки получи и по една плетена елхичка, но никой не се впечатли. Само дето плетох като луда цяла гора.  cray. Обяснявах, че може да се ползва за ключодържател или книгоразделител, но даже имаше и забравени след празника. Хехехе, важното е, че ги подготвях с мерак. Wink

На мен елхата ми харесва, но по скоро бих я ползвала за играчка за елха. Като ключодържател ще ми е жал да я ползвам, много бързо би се развалила. Hand Made  порадъръците са най-добре оценени от хора, които също правят такива неща, не се притеснявай за това, че са ги забравили, на теб нали ти беше хубаво да ги направиш.

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 28, 2012, 11:35:53 »

А да ви се похваля - вчера се простих с една голяма сума пари - купих си билети за концертите на Bon Jovi  и на Depeche Mode. Някой друг ще ходи ли?  smile
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #48 -: декември 28, 2012, 12:16:41 »

menyanthegood ! Ние сме на Бон Джоуви, билети взехме веднага като ги пуснаха в продажба. Навивам милото за Депеш, засега неупешно  sad Иначе като преживяване ще е страхотно, през ден концерт smile
Аз май нещо предпразнично се разболявам. Наливам се с Фервекс и чай, дано ми поразмине малко, че довечера сме на кръчме...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: декември 28, 2012, 12:58:44 »

Ха, не сте ли много млади за Бон Джоуви? Големият също е на концерта му февруари в Щатите и аз доста се очудих, че и снахата отива. Все си мисля, че е за хора над 40 smile
kiwi , зная, точно така е! Дори може и да си помислят, че съм скръндза и затова не съм купила нещо  Wink. То си е нормална прахосъбирачка, просто беше коледен акцент към подаръците.
« Последна редакция: декември 28, 2012, 13:20:16 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 28, 2012, 14:54:22 »

Ха, не сте ли много млади за Бон Джоуви? Големият също е на концерта му февруари в Щатите и аз доста се очудих, че и снахата отива. Все си мисля, че е за хора над 40 smile
kiwi , зная, точно така е! Дори може и да си помислят, че съм скръндза и затова не съм купила нещо  Wink. То си е нормална прахосъбирачка, просто беше коледен акцент към подаръците.
Свекърва, на моите картички също има подобни реакции , но само от хора дето са "снобари " и държат всичко да е от "магазина". И  на мен не ми дреме. good
За батко Бон Дж. хич не сме млади, в 9 клас пускахме един дискмен в рейса и едната слушалка в мен, другата в приятелката ми - ии купон с викане на глас на последната седалка точно с негови парчета danceg
Това за скръндзата даже съм го чувала по адрес на една приятелка, дето беше си скъсала дупето да изработи за всички коледни играчки за елха  angry

Ии да ви питам нещо, ако някой може да помогне. подновяване на социална оценка на инвалид някой правил ли е от вас за свой възрастен роднина, да знам какво ме чака? то е ясно че ще ходя и ще ме връщат, ама поне психически да се подготвя . Мерсии give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #51 -: декември 28, 2012, 17:18:20 »

Свекърва супер подаръци. И на мен ми допада идеята за играчката и паричките и даже мисля да я приложа Wink
Ивелка направо ти завиждам. От кога се моля да сме на заведение, ама не и не. Затова ще сме си вкъщи с приятели и така ще посрещнем 2013г.
Еми дядо ми беше инвалид и имам наблюдение над тези неща. Какво по - точно искаш да знаеш? Чакането в телк и главоболието си е почти задължително Wink Дано при вас всичко мине по - бързо и не налагащо толкова обикаляне.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 28, 2012, 17:29:45 »

миши, ние оправихме нещата, оказа се че патките в пощата са ни объркали...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 29, 2012, 09:46:01 »

Добро утро от мен !
Добре,че са празниците да се доредя и аз да сервирам кафенцето



Всички сте получили много хубави подаръци ,нашите тази година всичките бяха за Явор.Милото човече получава подаръци от както се е родил до сега буквално през ден.А за мен най-хубавото е ,че са страшно полезни ,дето се вика така исках да похарча някой лев около него ,ама и това не успях .Като лежах два месеца по болниците и после ми се искаше да разбия магазините ,но ми се размина smile
Хайде бягам ,че човечето реве неистово за мама.Ние сме си вкъщи по Нова Година ,пак съвсем самички ,така че съм на линия smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 29, 2012, 12:03:47 »

svekarva, bon jovi ми е от любимите изпълнители на мен - още откакто бях във втори клас...  blush

snowy, идвай с нас тогава на Депеш!  girl_wink За разболяването - от вчера съм със зверски болки в гърлото - то не са чайове, мед, спрей за гърло, таблетки за смучене, олипс с ментол и евкалипт и никакъв ефект за момента... Все ще се оправим, де.  girl_wink

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #55 -: декември 29, 2012, 16:04:40 »

Момичета как сте следколедно, готвите ли се за следващата порция празници. Аз почнах да съставям новогодишното меню и ровейки се попаднах на това заглавие :


Бой екстра качество
Нищо готварско няма, но привлича внимание ако е на витрина на магазин, нали?

Съдържанието на статията споделям тук, много просто обяснение кога се ползва Й в края на думата  http://prismehulnoto-j.ezikova-kultura.tutmanik.com/

Bon Jovi няма равен.... и аз съм му фенка, от практична  гледна точка е и много приятен за заглушаване на шума в офиса Wink
« Последна редакция: декември 29, 2012, 16:08:02 от kiwi » Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines