Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 02:20:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BASTET -14.06.2009  (Прочетена 62906 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 20, 2009, 09:47:43 »

ох, много е готина идеята за крилцата дай да го убеждаваме  blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 20, 2009, 12:27:54 »

Еееех, милчика, гледам темата ти, гледам и чак не ми се вярва girl_in_love kiss2 LOVING
От толкова време се знаем Curtsey , как се завърта живота и всеки си тръгв апо пътя.... Cray

Пожелавам ти да си най-щастлива и най-обичаната и глезена съпруга!!! heart
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 20, 2009, 12:55:28 »

Така си е, Bulechka™, животът ни завърта.. може дълго да не се виждаме, рядко да се чуваме, но каквото си имаме помежду си, то не се губи. Сега, дай Боже да имам и аз скоро твоите радости/грижи по наследници и често-често ще започна отново да търся твоето мнение...  give_rose Да се прехвърля само към ония теми дето са по-надолу в началната страница и.. хихихи. Ама това е живота, няма как! Мерси ти за хубавите пожелания и за това, че намираш време да погледнеш моята темичка и моите дребни вълненийца.. ама.. знаеш как е, там, дето аз отивам, ти от там се връщаш  girl_wink

И сега аз пак с мойто було.. какво ще речете за туй в средата от тая снимка долу?


* Булото фаворит - в средата!.jpg (70.89 KB, 549x524 - видяно 247 пъти.)
« Последна редакция: май 20, 2009, 13:35:30 от BASTET » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 20, 2009, 13:44:23 »

заедно счастта напред ли е или само като модел на булото да гледаме  smile
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 20, 2009, 13:52:50 »

Ами аз предполагам, че това е вариянт Е от картинката в предишния пост, дето са дадени схематично видовете воали.Така воала остава по-назад и ти е вързан за главата - с лента или венче, а не с гребенчета и фиби за косата. Май това е файдата от тая работа. Изглежда ми по-лесно за правене, а и лесно за сваляне и махане.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 20, 2009, 14:26:08 »

Ами аз предполагам, че това е вариянт Е от картинката в предишния пост, дето са дадени схематично видовете воали.Така воала остава по-назад и ти е вързан за главата - с лента или венче, а не с гребенчета и фиби за косата. Май това е файдата от тая работа. Изглежда ми по-лесно за правене, а и лесно за сваляне и махане.

Ааааа, това в средата не е вар. Е nea Това е Д, според мен!!! good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #51 -: май 20, 2009, 14:27:41 »

Бастет, мила, венчето или каквото и да е там пак ще ти го закрепят с фиби за косата. Няма да се разминеш без тях, така че слагането и махането ще са ти еднакво проблемни и в дната случая. На мен ми харесват 1 и 2 , но само воалът, не как е поставен, нито частите имитилащи ленти и венчета.  2-ят със сигурност ще ми хареса ако е по-дълъг, така ми изглежда малко "гуджук", както казва баба ми.

Може би би било добре и ако е с венче, но само ако е от естествени цветя, каквито са ти в букета.
поне аз така ги виждам нещата.


Опа, объркала съм - аз говоря за картинката с булките. А от предната страница ми харесва по схема последният в-т.
« Последна редакция: май 20, 2009, 14:29:23 от Amelia » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 20, 2009, 15:25:57 »

Ми а де.. кой ли да е.. Аз планирам да е до земята. Зорът изобщо за тоя воал е да има да го държат 12-те шаферчета (хеле па кат мъжо не иска крила да имат те - еййй ще има семейни войни за тия крила  beating beating beating). И трябва да е дългичък. Ама трябва ако го дръпнат случайно много силно да се изскубне без скалпа ми. Ще имам венец, ама май-май вече не искам булото да е закрепено на него, ами да си остана след църквата само "по венец". А и да не могат да ми го катурнат малките човеци.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 20, 2009, 15:33:45 »

Еееей, миличка, какви идеи ми хрумват за твоя воал, ако знаеш!!! blush yahoo
Но трябва да се вземе плата и да се пробва - ще стане супер, а и закрепването няма да е сложно, принципно може да е захванат и за роклята ти лекичко и няма да ти "свалят скалпа малките човечета", ако случайно дръпнат по-силно good
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 21, 2009, 08:18:46 »

Вчера си купих страшна кошница за късметите и кутия за подаръците-пари. А тези бадеми, дето ги мислех за захаросани, се оказаха с шоколад.. хъммм.. греда малко с бонбониерите ми. Трябва да ходя за тюл тия дни вече.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 21, 2009, 08:20:33 »

каква кутия за пари си купила ?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #56 -: май 21, 2009, 08:35:17 »

дай снимчици на кутийката  blum  А за тюла - какъв цвят ще търсиш? И какъв, де, че вече минах от там и мога да ти помогна, ако съм виждала нещо някъде. Макар че тоз път не уцелих баш ефтиното, ама поне си имам цветовете, които исках.  Yes

А твойто мъж защо се инати за крилцата? Ще е много сладко. Аз обещах за вчера да проверя, но така се случи, че не бяхме в София след обяд и не съм ходила да видя. Днес уж ми беше обещал да ме вози д о Асеновград, ама като гледам където го еказал, там си остана,  sad  beating та може да имам време днес да видя за малките перуши.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 21, 2009, 09:07:24 »

Оффф знаех си че не трябваше да ме мързи снощи да снимам кутията, ама е на.. пфуу че съм..

Кутията е от магазин за сувенири и боклучки. Нещо средно между ковчеже за пиратско съкровище и пътна чанта на заселниците на Дивия запад. Затваря се с едно метално като резе. Има си и дръжка отгоре, по което ми прилича на куфарче. Идеята е едната шаферка да върви подире ни с таз кутия като си приемаме подаръците. Дървена е, отгоре има някакъв текстил със шарки като индийска щампа, нещо флорални мотиви. Общият тон е кафяво. Средно тежка е, може би около кило - кило и половина. Цената - отлепили са етикета, касовата бележка я изхвърлих лично, след като падна 3 пъти на земята и сега не помня. Или 23 или 32. щото аз гледах 100 кутии на 100 цени и се обърках накрая.

Тюл за булото ще вземам, слонова кост на цвят.. мисля от магазинчетата по алабин. Ходих, гледах го и нищо не помня. Дали беше 3.10 широк и с цена 5 и нещо за метър, или беше 2.80.. или е бил 1.40 с цена 3 и нещо.. главата ми е прааааазна, празна, както вече споменах на Слънце. Амелийка, кажи, кака, къде е най-изгодния тюл?

 Нещо и с парите се оплитам.  girl_impossible Вземам някакви пари, забравям колко са били, не знам какво съм купила с тях и накрая не знам това дето е останало достатъчно ли е. Абе добре че остава нещо, все пак.. поне засега..  girl_wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #58 -: май 21, 2009, 09:15:06 »

Мила, за парите - какафонията винаги е пълна. Аз затова съм взела един лист и записвам всека сттинка на него, която съм похарчила. Малко съм Ала Апостола, ама така е по-добре.

За тюла, аз затова те питах какъв цветя искаш, защото мога за бял да помогна за най-евтино. 4 лв е метъра, но е широк 3метра! Ама като ти трябва екрю - мога да ги кажа за италиански, но е 6.50 метъра, което не е хич изгодно.  nea Мек е и е страшно нежен, но не е далавера никак / на цена де/. ако искаш, все пак, ще ти кажа къде е  smile

За кутията - ще почакаме, ама искаме снимки!!! Аз точно такава исках, ама не ми се връзва със стила на сватбата. все пак се надявам да намеря нещичко...имам време. даже може с катинарче нещо да потърся  blum Много обичам катинарчета по разни касички и ковчежета!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 21, 2009, 09:18:58 »

Нещо и с парите се оплитам.  girl_impossible Вземам някакви пари, забравям колко са били, не знам какво съм купила с тях и накрая не знам това дето е останало достатъчно ли е. Абе добре че остава нещо, все пак.. поне засега..  girl_wink

Аз затова съм направила един Ексел огромен и много детайлен - за всяко нещо е описано какво капаро е дадено (ако има такова), колко остава и колко е общо - и отдолу се сумират всичките тези и така следим колко трябва да има в наличност и колко са похарчени Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines