Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 03:41:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Шаферката - 3"  (Прочетена 250171 пъти)
 
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: октомври 15, 2010, 14:28:19 »

По повод по-специалната покана за шаферките, аз използвах идеята на една съфорумка, която беше правила такава за кумовете си.
Това беше и нашият начин да поканим кумовете си и наистина мога да потвърдя, че дозата емоция, която им поднесохме беше голяма. Накрая на филмчето всички (включително и ние) бяхме с насълзени очи и много много развълнувани! Получи се много хубаво.
А това ме подсеща, че мога да заложа на вече изпитания метод като към него добавя нещо ново. Като го измъдря ще споделя и аз!
Активен
Marinita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #136 -: октомври 17, 2010, 11:01:13 »

Аз също бях шаферка и нищо такова не са ми правили  sad
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 19, 2010, 16:38:13 »

Аз също бях шаферка и нищо такова не са ми правили  sad
Ей , ти пък ккаква си среъдла smile Това е в кръга на шегата, само да ти кажа, че наистина е много трудно булката да мисли за всичко и да е перфектна, особено ако няма време за подготовка, важното е, че са те избрали за шаферка.
Мога да дам идея за бъдещите булки, когато каните шаферки ги правете така , че да се чувстват уникални , като например поствам снимки на картички (американски), просто напишете, ще бъдеш ли моя шаферка? smile ИЛи може да напишете нещо по-специално вътре ,или да сложите една обща снимка от детските ви години и да я направите като картичка и на нея да напишете каня те за шаферка. Това наистина ще трогне шаферката.

Тази е много смешна "Казват, че е нужно някой да ми държи роклята, докато пишкам...ще станеш ли моя шаферка"




Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 21, 2010, 20:47:31 »

аз дълго се чудих...и в крайна сметка избрах роклята за шаферката. В ресторанта ще е топло при всяко положение - на газ са.... та избрах ето това

надявам се на щерката да и хареса, като пристигне. Днес ми се обадиха от фирмата да ми кажат че най късно до 10 ще е при мен!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: октомври 22, 2010, 18:05:51 »

JuliS роклята е много хубава . Изчистена и няма нищо натруфено . На всеки ще му хареса . От къде я поръчваш ?
Активен
Bankova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Любовта!? Това сме АЗ и ТИ!


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 23, 2010, 19:07:40 »

аз дълго се чудих...и в крайна сметка избрах роклята за шаферката. В ресторанта ще е топло при всяко положение - на газ са.... та избрах ето това

надявам се на щерката да и хареса, като пристигне. Днес ми се обадиха от фирмата да ми кажат че най късно до 10 ще е при мен!
Julis  smile страхотна е роклята! От коя фирма е поръча? smile
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: октомври 26, 2010, 16:51:05 »

поръчах я от AUKRO чруз директна покупка. Фирмата която ги предлага и доставя е от Дряново.
Жената много лубезно ми обясни че до 10 ти роклята ще пристигне в България и ще ми я изпрати!
За първи път поръчвам от там и се надявам че многото добри коментари за продавача няма да ме излъжат! smile
Активен
moonshine
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #142 -: октомври 26, 2010, 17:40:42 »

Здравейте, момичета. Това е една от любимите ми теми покрай сватбата!!! Мисля,че булката да има шаферки е изключително красиво! Те внасят цвят и стил и придават завършеност на сватбата. За моята сватба, която ще е през май бях поканила 4 най-близки приятелки, които помолих да бъдат в един цвят, а моделът- какъвто всяка пожелае. И 4-те са много красиви и ще бъдат чудесни, но за жалост едната ми отказа, вероятно от ревност pardon Поканила съм и 4 малки шаферки на 3,4,5 и 9 годинки. Двете на 5 и 9 са сестрички от Англия и тъй като няма как да направим подобни роклички за всички, се разбрахме да са в бяло. Само ще им завържа по една панделка в цвета на големите шаферки. Мисля, че ще е много сладко, дори могат да се появят по двойки- малка с голяма шаферка Bravo  Сега само трябва да измисля коя да е 4тата голяма. Моля ви, кажете какво мислите за моята идея. Дайте ми и идеи за малки подаръчета към малките и големите. Искам да направя специален жест към тях! А само ако знаете малките колко много се зарадваха като лично ги поканих...беше голямо удоволствие за мен! Надявам се да ми помогнете give_rose
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #143 -: октомври 26, 2010, 19:23:39 »

Момичета, вие ли поемате разходите за роклите на шаферките?  pleasantry
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 26, 2010, 20:01:40 »

Момичета, вие ли поемате разходите за роклите на шаферките?  pleasantry
И аз това се чудих . Кой поема еднаквите рокли на шаферките ?
Активен
moonshine
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #145 -: октомври 26, 2010, 21:23:50 »

Аз, доколкото съм чувала, младоженците поемат разходите само на малки момиченца шаферки. Големите шаферки сами си плащат тоалетите.
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #146 -: октомври 26, 2010, 21:43:17 »

поръчах я от AUKRO чруз директна покупка. Фирмата която ги предлага и доставя е от Дряново.
Жената много лубезно ми обясни че до 10 ти роклята ще пристигне в България и ще ми я изпрати!
За първи път поръчвам от там и се надявам че многото добри коментари за продавача няма да ме излъжат! smile

имам колежка, която си пазарува от AUKRO и е много доволна, в повечето случай те поръчват от ebay, затова ти дават срок на доставка до BG. Мисля ,че ако има нещо, което не ти хареса може да се свържеш с достав1ика си и да измислите нещо. Пойелавам ти успех и всичко дса е ОК
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: октомври 27, 2010, 09:18:23 »

Ние сами си поехме разходите за роклите (в крайна сметка по 70 лв. излязоха). Булката искаше тя да ни ги плати, но ние отказахме категорично.  Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 27, 2010, 10:26:08 »

В днешно време всичко е до договорка.
Реално, всеки гост ще отдели пари за тоалет, така че спокойно шаферките могат да поемат техните. Ако булката има бюджет за това, няма лошо и тя ги плати. За мен и двата варианта са правилни.
Активен
moonshine
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #149 -: октомври 27, 2010, 11:36:58 »

Моля ви, момичета, дайте идейки за подаръчета на малките и големите шаферки.. много съм затруднена
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines